MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wszyscy teraz czekaja czy Messi poda Griezmannowi :)
0
Fati?????? Nie kumam
0
Szkoda mi De Jonga, co to sie z nim podzialo :(
0
Wcisną nam zaraz
1
@Regios
Jednak sie lubią!!!!!
0
Kto komentuje Barce?
0
Madryt sobie podsmiechujki robi z Barcelony a u nich tez nie za różowo :)
1
@FeloRPS
Mowisz i masz ;)
3
Dobra, teraz mam wyzwanie! Musze uspać trójkę dzieci zanim sie mecz zacznie. Trzymajcie prosze kciuki :)
0
Jak szybko wchodza powtorki po meczu na fullmatchesandshows? Odrazu ?
1
@robsesh
Ja grajac w pilke tez potrafilem sie klocic z moim najlepszym kolegą. Nie daj Boze nie podal kiedy bylem lepiej ustawiony, albo zmarnował setkę :) Niezlicze ile razy sie tak dzialo. Norma. Pilka to emocje.
8
@norbi77
Beda dopiero jaja jak Messi nie bedzie podawal Griezmannowi :)
0
@bartoszekkk
Ten to byl kozak
1
@norbi77
To prawda co piszesz z tym Neymarem zaraz po PSG. Tez sie wtedy dziwilem czemu gazety poswiecaja wiecej uwagi Messiemu aniżeli Neymarowi.
0
@Messibestplayerintheworld
Ta ostatnia sprzed kilku dni,czy cos nowego ?
0
Ktos mi przewinie w skrócie o co chodzi z Ter Stegenem i Messim ?
1
@IronSanHybrid
Ale bym se taką zjadł, ze sto lat nie jadlem :)
1
@Szicek10
Malo tego, polowy z tych ludzi w ogole by tu nie bylo a Barcelone ogladaliby od swieta w Lidze Mistrzów. Teraz wielcy "kibice".
0
@HansLanda
Takie poprostu mam wrażenie obserwując gre czołówki z LL.
0
Czysto teoretycznie, jak myślicie, jakby włożyć Atletico Madryt, Seville i Valencie do odpowiednio ligi :
- angielskiej
- wloskiej
- niemieckiej
To o jakie miejsca na koniec sezonu by sie biły te ekipy ?
Mam wrażenie, że LaLiga obecnie bardzo obniżyła loty. Tegoroczny mistrz moze byc najslabszym mistrzem kraju od lat.
0
@Hiacynk
Duzo mialem tych koszulek, ale pierwsza chyba byla Klinsmann Bayern
1
Ale Catrine Zeta Jones sie robi juz babusia. Pamietam jak za małolata mi sie strasznie podobała jej uroda...
0
@NorbiTBOB
Rzeczywiscie, tez pamietam problemy z komputerem (klima).
0
@DLFCB
Jak cos chcesz konkretnie wiedziec to wal smialo. Ogolnie mocno polecam. Bardzo wygodne, rodzinne, przestrzenne auto.
Jedyna wada, to taka, ze szybko koła odpadają ;))))
1
@DLFCB
Żona miala jakies 10 lat temu i sobie bardzo zachwalała. Na wypady za miasto albo na zakupy super wóz. Jezeli masz jeszcze dzieci i psa, to juz w ogole bajka.
0
@Colon
Boban, Massaro, R. Baggio, Costacurta, Savicevic, moi ulbieńcy :)
Ogolnie znam na pamięć skład Milanu z lat 90. Kibicowalem im mocno za malolata.
1
@ksobi
Haha, trafiony zatopiny :)))
0
@AnnaMarianna
Tak, jestem w szczęśliwym związku od kilkunastu lat. Lepiej trafić nie mogłem. A gdyby jeszcze lubiła piłkę nożną, to w ogóle byłaby idealna :)
0
@Arthurio
O co tu chodzi ?
0
@vangoor
Noe dziala mi ta strona. Znaczy sie dziala, ale nie chce pokazywac meczy...
Edit : juz dziala. Dziekuje.