MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matteo83
Jest tam tez opcja"uzytkownik" -> Oled Motion. Moze to?
0
@matteo83
Mam TruMotion gładki juz ustawione... To cos innego :/
1
Obraz w telewizorze (LG C9) jest już ciut lepszy po całonocnej kalibracji, choc dalej gorszy od starego 10 letniego samsunga :/ Niemniej wciąż mam problem z ruchomym obrazem, a mianowicie z czyms w rodzaju poruszania sie klatka po klatce np trybun pilkarskich podczas ogladania pilki noznej czy innych dynamicznych programow, gdzie akcja toczy sie na wysokiej intensywnosci. Kiedy kamera jest w ciągłym ruchu ten obraz mi przeskakuje, nie da sie tego ogladac. Obraz nie jest płynny. Macie jakies pomysly gdzie to ustawic?
EDIT : teraz ogladam dzien dobry tvn i tez ten obraz mi skacze :(
@Tigeros93 , @ksobi , @Colon oraz reszta dobrych duszyczek...
1
@ksobi
Zaraz przegladne linka, tylko poloze dzieci spac. Dzieki.
18
Jakby bylo info w wieczornych wiadomosciach, ze ktos wyrzucil przez okno babe i telewizor, to ja jakby co.
0
@Tigeros93
LG Oled C9
Satelitarna.
Kabel hdmi nowy
Internet zmieniany na bardzo szybki nie tak dawno temu.
Obraz z tv jest tragedia, natomiast gry cos pieknego.
0
Kupilem telewizor za furmanke pieniedzy, oleda, ktory podczas oglądania zwyklych kanalow telewizyjnych ma gorsza jakosc niz moj stary 10 letni samsung. Ratujcie bo mi babina awanture w domu robi :) Nie pomagaja tlumaczenia, że filmy i gry na ps4 chodza przepieknie :( ale fakt, telewizji sie nie da ogladac. Na kanalach sportowych, gdzie obraz jest dynamiczny, to tak skacze, że oczy i glowa mi nie wytrzymuja po 5 minutach ogladania. Jak to ustawic??
0
@ksobi
Dzieki piekne.
0
@ksobi
Haha :))
O co.innego mi chodzi :)
0
@ksobi
Skoki lepiej, ale obraz mi skacze tak że sie ogladac nie da. Czemu tak skacze?
0
@nawy12
Tak, to 4K
0
@ksobi
Mam opcje w dekoderze 1080p i 1080i oraz czestotliwosc odswiezania 50 albo 60hz.
Dalej kiepska jakosc. W przyblizeniu, jezeli kamera przybliza zawodnika, to jest ladnie, natomiast im dalej tym gorzej.
0
@ksobi dam znac jak znajde.
0
@ksobi
No wlasnie szukam tych ustawien rozdzielczosci w dekoderze i nie moge znalezc
0
@ksobi
Mozliwe ze to wina internetu (mam tez nowy, szybki) ? Dekodera?
0
@ksobi
Tak, tak
0
@ksobi
Kabel hdmi jest nowy.
0
@4drian0
Jest w hd.
@ksobi
Dekoder nbox.
0
Potrzebuje pomocy z nowym telewizorem. LG Oled C9. Jakosc jest conajmniej srednia ogladajac zwykla telewizje, np kanal sportowy gdzie idzie mecz wlasnie (rozdzielczosc, ostrosc jest slaba). Natomiast kiedy wlaczam film poprzez plyte na ps4 obraz jest jiz wtedy żyleta. Kabel antenowy jest podłączony do dekodera, dekoder poprzez kabel hdmi do telewizora.
0
@koksik2700
Ja nie żyje, nie posiadaju fejsbuka. No nic, pozostaje mi czekac i sprawdzac konto.
2
@AllBundy
Do takich rzeczy , to żadne fify tylko football manager.
0
@koksik2700
Jest jakis czat na żywo czy cos w tym rodzaju? Maila juz wyslalem z formularzem dotyczacym zwrotu pieniedzy.
0
@koksik2700
Nie używałem, bo nie zostały pobrane.
0
PS4, zwrot pieniezkow/anulowanie transakcji z PS Store. Teraz dopiero zauważyłem,ze synek mi przez przypadek kupil wszystkie gry z koszyka, zamiast tej jednej, którą docelowo chciał. Gry nie zostaly zainstalowane, tylko kupione. Niestety minął termin zgłaszania takiego problemu, który wynosi 2 tyg (aktualnie mija 16 dzien). Da rade cos jeszcze z tym zrobić, czy musztarda po obiedzie?
2
@Kengo
No akurat Adriano wzorem do nasladowania nie byl :)
0
Ale Drągowski wyciągał piły!
4
Tak oglądałem po meczu Barcy Bayern i teraz Atalante i tak poprostu po ludzku jest mi przykro. Co sie stalo z tą Barceloną :(
0
Atalanta skradla moje serce :) Co tutaj sie dzieje!!!
0
Atalanta jeszcze wciśnie ze 3 jak tak dalej pojdzie :)
0
@beznicku1000
Pięknie grają! Wow. Super meczycho.