0

@DanielOOL
Ja wybieram choćby nie wiem kto gral zawsze mecze Barcelony. Nawet jakby grala z Krisbutem Myszków ;) Te drugie mecze co sa w tym samym czasie co gra Barca i sa warte oglądania, to poprostu nagrywam albo szukam pozniej powtórek.

1

@robsesh
Zobaczymy,zobaczymy. W moim prywatnym rankingu ciezko bedzie przebic Rodzine Soprano i Peaky Blinders. Dla mnie te seriale, to arcydzieła - prawdziwy majstersztyk. Mam jednak nadzieje, ze Gomorra tez utrzyma wysoki poziom i bardziej mnie wciagnie niż chocby Narcos, ktory byl serialem w moim odczuciu dobrym, ale nie wybitnym.

3

Zacząłem Gomorre, zapowiada sie calkiem przyzwoicie.

0

Gry juz na rynku troche są, wiec śmiało można się wypowiedzieć. Fifa 20 czy PES 20 ?

0

@tadzik447
Eee no wez nie żartuj, do leniwych to ja nie należe :)

0

Jezus maria jak mi sie dzis nic nie chce

2

@YoNoEntiendoNada
Juz myslalem, ze jestem tu sam, ktory lubi takie jedzenie :)

1

@ShawnC
Ja natomiast jestem wielkim fanem pieczonych jablek :) Tyle tylko, że trzeba to odpowiednio zrobic. Miazgi nie lubie.

4

Lubicie naturalne jogurty? Ja od dziecka uwielbiam. Zapiekam sobie jablka na patelni, dodaje orzechy, prażone migdały, kokos, rodzynki, banana, suszone sliwki gotuje dzien wczesniej w wodzie, później na zimno je tez do tego wszystkiego dodaje i to wszystko zalewam naturalnym jogurtem. Lubie tez bardzo z musli i melonem. Pycha. Naturalne jogurty z dodatkami i owsianka z dodatkami to moje ulubione sniadania.

0

@Hiacynk
No Ameryki to tym nie odkryłeś :)

0

@Hiacynk
Nie myślę tak absolutnie, ale jezeli mam dokonac wyboru, to mam ciekawsze propozycje w tym czasie. Co kto lubi. Moim zdaniem slaba sobota jezeli chodzi o piłke.

0

@Avada Kedavra
Mimo wszystko spodziewalem sie ciekawszej pilkarskiej soboty. Za to jutro bedzie ciekawie :)

0

Jak na sobote to słabe dzis mecze :(
Jedynie Leverkusen z BVB obejrze.

1

@SeeleyBooth
Genialne :)

0

@Jakchcesz
Ooo,do tego tez jeszcze chetnie kiedyś napewno powroce. Super.

3

@Encore
Zdecydowanie Peaky Blinders , Breaking Bad i Soprano.

Absolutnie genialne produkcje! Napewno do nich jeszcze wróce.

0

@Kacperbarcade
To nie dla mnie w takim razie. Nie naleze do tolerancyjnych osob.

0

@Jackazz
No wiem, ze nie jest, dlatego napisalem,ze mimo wszystko.

0

Jaki byl najlepszy serial 2019 roku? Najlepiej oceniany przez krytyków, najlepsze oceny itd itd ? Jest jakis taki ranking ? Szukam jakiegos nowego serialu do oglądnięcia. Faworytem mimo wszystko jest Gomorra jak narazie, choć kusi mnie tez Dark i Sherlock

1

Dopiero teraz widze błąd ortograficzny w tym co napisalem powyzej. Pojecia nie mam jak to sie stalo, w zyciu bym nie napisal "wybudzony" przez ó. Nigdy nie mialem najmniejszych problemow z ortografią. Przepraszam.

2

@puyol_presidend5
1003 lata bedzie Ci trudno dożyć ;)

5

@Chwytliwy
Moj starszy synek ma 5 lat (ok prawie 6) i już zaczyna ze mna ogladac a sklad Barcelony wymienia jednym tchem wybodzony w srodku nocy.

0

@kkbarca
Nie przesadzaj.

0

Dobranoc wszystkim

0

Kuźwa mac ten komentator mi dzieci pobudzi

6

Dobrze, ze jest Todibo jeszcze bo inaczej mialbym stresa.

0

@sebo939
Z przewrotki.

3

Komedia , Arthur z Busim sie kiwają

0

@Armude14
Ze co??? :)

0

@ryzy21
Trzecie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?