MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DanielOOL
Ja wybieram choćby nie wiem kto gral zawsze mecze Barcelony. Nawet jakby grala z Krisbutem Myszków ;) Te drugie mecze co sa w tym samym czasie co gra Barca i sa warte oglądania, to poprostu nagrywam albo szukam pozniej powtórek.
1
@robsesh
Zobaczymy,zobaczymy. W moim prywatnym rankingu ciezko bedzie przebic Rodzine Soprano i Peaky Blinders. Dla mnie te seriale, to arcydzieła - prawdziwy majstersztyk. Mam jednak nadzieje, ze Gomorra tez utrzyma wysoki poziom i bardziej mnie wciagnie niż chocby Narcos, ktory byl serialem w moim odczuciu dobrym, ale nie wybitnym.
3
Zacząłem Gomorre, zapowiada sie calkiem przyzwoicie.
0
Gry juz na rynku troche są, wiec śmiało można się wypowiedzieć. Fifa 20 czy PES 20 ?
0
@tadzik447
Eee no wez nie żartuj, do leniwych to ja nie należe :)
0
Jezus maria jak mi sie dzis nic nie chce
2
@YoNoEntiendoNada
Juz myslalem, ze jestem tu sam, ktory lubi takie jedzenie :)
1
@ShawnC
Ja natomiast jestem wielkim fanem pieczonych jablek :) Tyle tylko, że trzeba to odpowiednio zrobic. Miazgi nie lubie.
4
Lubicie naturalne jogurty? Ja od dziecka uwielbiam. Zapiekam sobie jablka na patelni, dodaje orzechy, prażone migdały, kokos, rodzynki, banana, suszone sliwki gotuje dzien wczesniej w wodzie, później na zimno je tez do tego wszystkiego dodaje i to wszystko zalewam naturalnym jogurtem. Lubie tez bardzo z musli i melonem. Pycha. Naturalne jogurty z dodatkami i owsianka z dodatkami to moje ulubione sniadania.
0
@Hiacynk
No Ameryki to tym nie odkryłeś :)
0
@Hiacynk
Nie myślę tak absolutnie, ale jezeli mam dokonac wyboru, to mam ciekawsze propozycje w tym czasie. Co kto lubi. Moim zdaniem slaba sobota jezeli chodzi o piłke.
0
@Avada Kedavra
Mimo wszystko spodziewalem sie ciekawszej pilkarskiej soboty. Za to jutro bedzie ciekawie :)
0
Jak na sobote to słabe dzis mecze :(
Jedynie Leverkusen z BVB obejrze.
1
@SeeleyBooth
Genialne :)
0
@Jakchcesz
Ooo,do tego tez jeszcze chetnie kiedyś napewno powroce. Super.
3
@Encore
Zdecydowanie Peaky Blinders , Breaking Bad i Soprano.
Absolutnie genialne produkcje! Napewno do nich jeszcze wróce.
0
@Kacperbarcade
To nie dla mnie w takim razie. Nie naleze do tolerancyjnych osob.
0
@Jackazz
No wiem, ze nie jest, dlatego napisalem,ze mimo wszystko.
0
Jaki byl najlepszy serial 2019 roku? Najlepiej oceniany przez krytyków, najlepsze oceny itd itd ? Jest jakis taki ranking ? Szukam jakiegos nowego serialu do oglądnięcia. Faworytem mimo wszystko jest Gomorra jak narazie, choć kusi mnie tez Dark i Sherlock
1
Dopiero teraz widze błąd ortograficzny w tym co napisalem powyzej. Pojecia nie mam jak to sie stalo, w zyciu bym nie napisal "wybudzony" przez ó. Nigdy nie mialem najmniejszych problemow z ortografią. Przepraszam.
2
@puyol_presidend5
1003 lata bedzie Ci trudno dożyć ;)
5
@Chwytliwy
Moj starszy synek ma 5 lat (ok prawie 6) i już zaczyna ze mna ogladac a sklad Barcelony wymienia jednym tchem wybodzony w srodku nocy.
0
@kkbarca
Nie przesadzaj.
0
Dobranoc wszystkim
0
Kuźwa mac ten komentator mi dzieci pobudzi
6
Dobrze, ze jest Todibo jeszcze bo inaczej mialbym stresa.
0
@sebo939
Z przewrotki.
3
Komedia , Arthur z Busim sie kiwają
0
@Armude14
Ze co??? :)
0
@ryzy21
Trzecie.