2

FC Barcelona ma najwięcej fanów w Polsce z zagranicznych klubów? Byly jakieś statystyki kiedyś gdzieś przez kogos robione?

0

@Chwytliwy
Tak myslalem.

2

@Kajtek77
Ostatnio w dzien dobry TVN byl gość, ktory mial na nazwisko Cwel. Albo u mnie na ulicy byl Pan, ktory nazywał sie Cipa.

12

@Hosh
Nie moge sobie wyobrazic jaki panuje tam teraz strach. Wspolczuje. Oby bezpiecznie wyladowali.

0

@Chwytliwy
Ktora jest pierwszą?

1

@IronSanHybrid
Rozumiem i szanuje.

8

@IronSanHybrid
Kwestia gustu. U mnie JL > Shakira

5

@IronSanHybrid
Po JL tez nie widac 50 wiosenek

0

@Encore
Taaa, w końcu odpali :)

8

@AdrianGajewski2005
Messi z Griezmannem sie pobil, a Dembele jak to widzial to sie polamał.

;)

0

@IronSanHybrid
Czemu? Ja nie wiem.

2

Co za emocje! Dawac to info!

0

@BarcaInfo
Az sie boje.

0

Czekajcie z tematem, ide po popcorn :)

0

@Ingiel
Ale seriale w wiekszosci te najpopularniejsze piwinny odbierac z lektorem albo napisami ?

0

Bedzie mi działał Netflix po polsku za granicami kraju ? Konkretnie u mnie w domu. Nigdy nie korzystalem z Netflixa.

0

@masakrator05
Wierzyć, wierzymy. Wierze też, że kiedys będę miał wlasny odrzutowiec i prywatny harem.

0

W poprzednim meczu Barcelony byl moment ze na linii koło Griezmanna stal niepilnowany Messi i ktos tam jeszcze, po czym francuz ominął podaniem Messiego zagrywajac komus na skrzydlo. Kojarzycie? Nawet mozna bylo dostrzec mine Leo, ze byl tym zniesmaczony. Messi sie uniósł honorem, ze jak mozna bylo mu nie podac pilki w tak oczywistej sytuacji i dalej historie juz znacie. Griezmann dostal wiadomość od Messiego, ze zawsze i wszedzie ma zagrywać przez niego. Tak to w Barcelonie wlasnie dziala. Sami graliscie w pilke i znacie to uczucie, kiedy jestescie waznym lub najwazniejszym ogniwem w zespole i ktos was pominie przy podaniu, to pozniej sami na fochu omijaliscie delikwenta podaniami :) Dziecinada i tyle.

0

Jak tam teorie spiskowe na linii Messi vs. Griezmann, media podchwyciły temat ? :)

3

Patrzcie jak chodzi piła od Leo na prawo do Roberto :)

1

@KamQiX ja pamietam jak Modric wywijał juz w Tottenhamie.

2

Semedo i Fati na wielki plus, na ogromny minus Griezmann

0

Semedo jak nie Semedo. Wow!

0

Gdzie ten użytkownik co pisal ze Fati dzis z golem, zeby robić screeny? :)

5

Ciekawe o czym Leo rozmawial z asystentem...

3

Vamos Barca! Vamos Setien!

2

@VanBest
Skazani na shawshank

6

Zapachniało ekstraklasą w tej akcji City

0

@Krzywy95
Byl faul. Ogladnij sobie na spokojnie powtorki.

0

@Kengo
Hahaha leże! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?