MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alez ta obrona jest dramatyczna
0
Leoooo Messssiii :)
0
Karny na bank..
0
Bartra dalej biegnie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@AllBundy
W takiej sytuacji przydziela sie dwa punkty, chyba,że rzuci za trzy, to wtedy jeden.
0
@Veb1233
Przecież to fejk.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SelloutCrowd
Noł Inglisz rajt nał.
0
@DonMatteo901
No Wszołek z tego co wiem tez nie jest rozpieszczany na Legii.
2
@AllBundy
Dzięki. Leże Ci browar.
3
Możecie z łaski swojej wyłączyć jakos ten wiatr co mi narusza nietykalność mojej anteny?
0
@gumaz
Irlandia. Drzewa po drogach latają.
0
@SuperVegeta
U mnie podpora defensywy w Barcelonie. Football Manager :)
0
@sandraaa @Witekk10
Dziekuje.
0
Przez ten huragan szalejący na wyspach prawdopodobnie nie oglądane w telewizji meczu Barcelony, juz teraz mi strasznie Bayern przycina, poratujecie jakims linkiem zebym mógł oglądać na kompie ?
1
@PaulFCB no wlasnie ja chce tylko na komputer :)
0
Tak mnie jakos naszlo. Humorystyczne nazewnictwo. Biali, śmietankowi, Hala dzieci, prześcieradełka, a jak somsiad nazywa nas ? Visca łebki gdzies kiedys widzialem :) Jak jeszcze?
0
@PaulFCB
Super, mozesz mnie oznaczyc kiedy bedziesz umieszczal takie tapety? Masz cos fajnego,nietuzinkowego, oryginalnego z Messim ?
0
@chavez
Betis jest faworytem, moim zdaniem. Zle gramy na wyjazdach. Ale mimo wszystko wierze,że wygramy.
0
@mkord
W Hiszpanii bardziej popularne i częściej spotykane. Bardzo popularne danie jako przystawka. Tam sie tego nauczylem jesc - robione na różne sposoby,ale zawsze z drobno pokrojonym pomidorkiem.
0
@Isso89
Pepperoni z oliwkami, karmelizowaną czerwoną cebulką i suszonymi pomidorkami w oliwie. Do tego parmezan, rukola i ostre papryczki chilli.
1
@contowsky
Dzieki, i również życze smacznego :)
0
@juliacicha
No dokladnie tak :)
5
Chrupiące pieczywo z piekarnika, do tego wtarty czosnek, pokrojony w drobna kosteczke pomidor, poszatkowana świeża bazylia,na to jeszcze oliwa. Mmm... Uwielbiam :) Dzis u mnie przysmak prosto z Barcelony. Za zwycięstwo!
0
@piasqnfcb
Potwierdzam, chcialem wyjsc z dziecmi na spacer, ale nie da rady sie normalnie przemieszczac.
4
@Lincolm
Ja tam bym nie chciał żeby Espanyol spadl z ligi.
0
@leszeq
Przy tak odpowiedzialnej (z pacjentami) pracy to sie nie dziwie. Ja pod tym wzgledem mialem zawsze duzy komfort.
1
Ilu z was dzwoni chorobowe albo ustala sobie specjalnie grafik, bądź urywa sie ze szkoły jak gra Barcelona? U mnie sie tak chyba jeszcze nie zdażyło żebym pracowal jak gra Barca. Ja na cale szczescie zawsze moglem kombinowac z grafikami badz sam je ustalac. To samo było w przypadku Wisly Kraków, kiedy chodziłem do szkoły. Wtedy poprostu wagarowalem. A dla Was jak wazne sa takie mecze? Kombinujecie żeby za wszelką cenę ogladac? Macie jakies ciekawe historie z tym związane?
Edit : kilka razy mi sie tylko "udalo"opuscic taki mecz jedynie ze wzgledu na dzieci.
0
@LuisSalvano
Wole z żoną na randke, a pozniej powtorke z kochanką ;)