0

Alez ta obrona jest dramatyczna

0

Leoooo Messssiii :)

0

Karny na bank..

0

Bartra dalej biegnie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@AllBundy
W takiej sytuacji przydziela sie dwa punkty, chyba,że rzuci za trzy, to wtedy jeden.

0

@Veb1233
Przecież to fejk.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SelloutCrowd
Noł Inglisz rajt nał.

0

@DonMatteo901
No Wszołek z tego co wiem tez nie jest rozpieszczany na Legii.

2

@AllBundy
Dzięki. Leże Ci browar.

3

Możecie z łaski swojej wyłączyć jakos ten wiatr co mi narusza nietykalność mojej anteny?

0

@gumaz
Irlandia. Drzewa po drogach latają.

0

@SuperVegeta
U mnie podpora defensywy w Barcelonie. Football Manager :)

0

@sandraaa @Witekk10
Dziekuje.

0

Przez ten huragan szalejący na wyspach prawdopodobnie nie oglądane w telewizji meczu Barcelony, juz teraz mi strasznie Bayern przycina, poratujecie jakims linkiem zebym mógł oglądać na kompie ?

1

@PaulFCB no wlasnie ja chce tylko na komputer :)

0

Tak mnie jakos naszlo. Humorystyczne nazewnictwo. Biali, śmietankowi, Hala dzieci, prześcieradełka, a jak somsiad nazywa nas ? Visca łebki gdzies kiedys widzialem :) Jak jeszcze?

0

@PaulFCB
Super, mozesz mnie oznaczyc kiedy bedziesz umieszczal takie tapety? Masz cos fajnego,nietuzinkowego, oryginalnego z Messim ?

0

@chavez
Betis jest faworytem, moim zdaniem. Zle gramy na wyjazdach. Ale mimo wszystko wierze,że wygramy.

0

@mkord
W Hiszpanii bardziej popularne i częściej spotykane. Bardzo popularne danie jako przystawka. Tam sie tego nauczylem jesc - robione na różne sposoby,ale zawsze z drobno pokrojonym pomidorkiem.

0

@Isso89
Pepperoni z oliwkami, karmelizowaną czerwoną cebulką i suszonymi pomidorkami w oliwie. Do tego parmezan, rukola i ostre papryczki chilli.

1

@contowsky
Dzieki, i również życze smacznego :)

0

@juliacicha
No dokladnie tak :)

5

Chrupiące pieczywo z piekarnika, do tego wtarty czosnek, pokrojony w drobna kosteczke pomidor, poszatkowana świeża bazylia,na to jeszcze oliwa. Mmm... Uwielbiam :) Dzis u mnie przysmak prosto z Barcelony. Za zwycięstwo!

0

@piasqnfcb
Potwierdzam, chcialem wyjsc z dziecmi na spacer, ale nie da rady sie normalnie przemieszczac.

4

@Lincolm
Ja tam bym nie chciał żeby Espanyol spadl z ligi.

0

@leszeq
Przy tak odpowiedzialnej (z pacjentami) pracy to sie nie dziwie. Ja pod tym wzgledem mialem zawsze duzy komfort.

1

Ilu z was dzwoni chorobowe albo ustala sobie specjalnie grafik, bądź urywa sie ze szkoły jak gra Barcelona? U mnie sie tak chyba jeszcze nie zdażyło żebym pracowal jak gra Barca. Ja na cale szczescie zawsze moglem kombinowac z grafikami badz sam je ustalac. To samo było w przypadku Wisly Kraków, kiedy chodziłem do szkoły. Wtedy poprostu wagarowalem. A dla Was jak wazne sa takie mecze? Kombinujecie żeby za wszelką cenę ogladac? Macie jakies ciekawe historie z tym związane?

Edit : kilka razy mi sie tylko "udalo"opuscic taki mecz jedynie ze wzgledu na dzieci.

0

@LuisSalvano
Wole z żoną na randke, a pozniej powtorke z kochanką ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?