MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barwindg
Tylko ja tego nie kumam? :)
0
@IronSanHybrid
To jest normalnie hit internetów! Mistrzostwo świata :)
63
Przyznajcie,ze czlowiekowi sie robi lżej na duszy po takiej grze/walce, niz po bezplciowej (niejednokrotnie też wygranej) grze za czasów Valverde. Tak jakos inaczej sie oglada teraz te mecze - wrocily w koncu emocje i to mnie strasznie cieszy :))) Wydaje mi sie, że będzie coraz lepiej, że złapiemy forme w decydującym momencie tego sezonu. Wierze w chłopaków. Vamos Barca!
7
@IronSanHybrid
Boje sie bardzo wyjazdu do Napoli, o mecz u siebie sie nie obawiam. Damy rade.
0
@NaFazieHitman
Nie da sie ukryc. Obrona jest dramatyczna. Umtiti, to jest cien samego siebie, koedy aspirowal do jednego z najlepszy srodkowych obroncow na swiecie. Lenglet tez zaliczyl zjazd. O bokach nie wspomne. Miejmy nadzieje, ze bedzie juz tylko lepiej.
0
@amanter
Dokladnie.
22
Mowcie sobie co chcecie, ale gdyby teraz byl Suarez zdrowy, to byśmy wyglądali naprawde nieźle. Setien robi robote. Bedzie dobrze.
2
@Filek25
Mnie sie wydaje,ze gra w piłke.
3
@nelson25
Taki to pożyje
0
@FcBforever221
Przynajmniej by dal karnego Messiemu na koniec
1
@KSSniper
A jednak byly czerwa po obu stronach :)
8
@Encore
Roberto
2
@Cobra303
Mnie nikt nie irytuje tak jak ludzie, ktorzy pisza takie rzeczy.
0
@fajniag
Ironia kolego, ironia.
0
Chodźcie się napijemy :)
5
Alez pilka nozna jest piekna dyscyplina, uwielbiam takie mecze
1
Roberto jest cienki matko bosko
0
@Raducioju
Todibo :)
0
Emocje jak za Valverde :))))))
0
Co tu sie dzieje
0
Otwieram butelkę jak to wygraja :)
0
Jeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!@
0
Blagam strzelcie to
0
@LuisSalvano
Żólta kartka za prowokacje! :)
0
Dawaj Arthura Panie Setien, nie ma co czekać
2
@jachuu9
Na żółto.
0
@BARCA_FOR_EVER
Żałuj. Dobry.
0
No nie siedzi ta piła Messiemu
4
Vamos Barca!!!!!
2
Ale będzie mecz w 2 polowie :) Oby tylko bez czerwonych kartek.