0

@Barwindg
Tylko ja tego nie kumam? :)

0

@IronSanHybrid
To jest normalnie hit internetów! Mistrzostwo świata :)

63

Przyznajcie,ze czlowiekowi sie robi lżej na duszy po takiej grze/walce, niz po bezplciowej (niejednokrotnie też wygranej) grze za czasów Valverde. Tak jakos inaczej sie oglada teraz te mecze - wrocily w koncu emocje i to mnie strasznie cieszy :))) Wydaje mi sie, że będzie coraz lepiej, że złapiemy forme w decydującym momencie tego sezonu. Wierze w chłopaków. Vamos Barca!

7

@IronSanHybrid
Boje sie bardzo wyjazdu do Napoli, o mecz u siebie sie nie obawiam. Damy rade.

0

@NaFazieHitman
Nie da sie ukryc. Obrona jest dramatyczna. Umtiti, to jest cien samego siebie, koedy aspirowal do jednego z najlepszy srodkowych obroncow na swiecie. Lenglet tez zaliczyl zjazd. O bokach nie wspomne. Miejmy nadzieje, ze bedzie juz tylko lepiej.

0

@amanter
Dokladnie.

22

Mowcie sobie co chcecie, ale gdyby teraz byl Suarez zdrowy, to byśmy wyglądali naprawde nieźle. Setien robi robote. Bedzie dobrze.

2

@Filek25
Mnie sie wydaje,ze gra w piłke.

3

@nelson25
Taki to pożyje

0

@FcBforever221
Przynajmniej by dal karnego Messiemu na koniec

1

@KSSniper
A jednak byly czerwa po obu stronach :)

8

@Encore
Roberto

2

@Cobra303
Mnie nikt nie irytuje tak jak ludzie, ktorzy pisza takie rzeczy.

0

@fajniag
Ironia kolego, ironia.

0

Chodźcie się napijemy :)

5

Alez pilka nozna jest piekna dyscyplina, uwielbiam takie mecze

1

Roberto jest cienki matko bosko

0

@Raducioju
Todibo :)

0

Emocje jak za Valverde :))))))

0

Co tu sie dzieje

0

Otwieram butelkę jak to wygraja :)

0

Jeeeeeeeeeeeeeest!!!!!!!!!!!@

0

Blagam strzelcie to

0

@LuisSalvano
Żólta kartka za prowokacje! :)

0

Dawaj Arthura Panie Setien, nie ma co czekać

2

@jachuu9
Na żółto.

0

@BARCA_FOR_EVER
Żałuj. Dobry.

0

No nie siedzi ta piła Messiemu

4

Vamos Barca!!!!!

2

Ale będzie mecz w 2 polowie :) Oby tylko bez czerwonych kartek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?