MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kompletny
To tez racja
3
Karny dla City powinoen byc powtorzony. Raz, ze byl faul, dwa, że Lloris wyszedl z bramki. Nie zmienia do faktu, ze wczesniej za faul Sterling powinien wyleciec
0
Byl faul teraz na Sterlingu. Moim zdaniem byl kontakt ze stopa Sterlinga.
0
@Skaramuczi
Dzieki. Czerwona.
0
Mozecie wrzucic faul Sterlinga tutaj ?
0
Ale ten Van De Beek, to jest kocur
0
Dla zapominalskich maniakow futbolu przypominam,że dzis o 16:45 jest mecz Ajaxu z PSV (polsat sport premium). Taki wstep do meczu Totków z City ;)
0
@Chwytliwy
To sie naprawde wydarzylo, czy jest sfingowane?
1
@kamil113
Nike.com
1
@MesQueUnClub_87
Nie jestem jakims wybitnym graczem, przyznaje bez bicia :)
@Mlodypro101
Tez jakos chyba jak narazie wole Uncharted.
0
Trudna ta gra The last of us, trudniejsza od Uncharted...
0
F1 17, F1 18, Dirt Rally , Dirt 4, Dirt Rally 2.0, Assetto Corsa, Project Cars 2, GT Sport.
Czy te wszystkie gry sa kompatybilne z kierownicą Logitech G29 ? Konsola PS4.
0
Ale fajnie sie jutro dzien zapowiada - Tottenham - City, Juve - Fiorentina, Ajax - PSV a na deser Barca :)
0
@4drian0
A grales w the last of us? Podobny klimacik? Wybieram sobie co grac jako nastepne...
0
@4drian0
Rozumiem, dzieki. Moze ktos inny ?
0
@4drian0
I to za darmo z tego co widze :) Dzieki za informacje. A odpowiesz mi jeszcze na pierwsze pytanie?
0
Skonczylem Uncharted 4. Moze cos przeoczylem, ale moze mi ktos wyjasnic co sie stalo z panią murzyneczką na statku Drejka na samym koncu gry??
I drugie pytanie - nie gralem w poprzeddnie czesci, czy maja one zwiazek z czescia czwarta,czy to zupelnie inna przygoda i moge smialo zagrac ?
0
Uzywa ktos sluchawek nausznych Audio-Technica ATH-M50XBT ? Warto ?
0
@WisniaKala
Widze, że znasz temat :D
Koniec świata.
... a tak chcialem sobie pograć :/
0
@msmsms
Zęby umyj, mi się odechciewa odrazu jeść.
1
@WisniaKala
O to to! Mamuska wpadla w odwiedziny, wypiła z moją dwie butelki wina, mloda poszla spac, a ta mi tu teraz przyszla nawijać. Masakra.
70
Nie ma nic gorszego niż słuchać na trzeźwo pijaną osobę.
1
@Avada Kedavra
Mnie on do ligi włoskiej by pasował.
0
Co tam u Valverde??? Wiadomo czy jest zainteresowany dalszą praca w najblizszym czasie, czy planuje dłuższy urlop? Ktoś rozważa jego zatrudnienie, byly jakies plotki?
0
@Chwytliwy @Elosek
Strasznie mnie usypiają. Emocje jak na grzybach, kiedy slucham Szpakowskiego.
1
Boże chron o od takich komentatorów. Nigdy wiecej.
Vamos Barca! Vamos Setien!
7
Vidal jest strasznie niedocenianym zawodnikiem.
7
Vidal musi grac od 1 minuty caly czas. Swietny jest.
0
De Jong za bardzo szuka Messiego, niech chlopak gra swoja pilke i widzi tez innych na boisku.
4
Ale grają! Super :)