3

@Kompletny
To tez racja

3

Karny dla City powinoen byc powtorzony. Raz, ze byl faul, dwa, że Lloris wyszedl z bramki. Nie zmienia do faktu, ze wczesniej za faul Sterling powinien wyleciec

0

Byl faul teraz na Sterlingu. Moim zdaniem byl kontakt ze stopa Sterlinga.

0

@Skaramuczi
Dzieki. Czerwona.

0

Mozecie wrzucic faul Sterlinga tutaj ?

0

Ale ten Van De Beek, to jest kocur

0

Dla zapominalskich maniakow futbolu przypominam,że dzis o 16:45 jest mecz Ajaxu z PSV (polsat sport premium). Taki wstep do meczu Totków z City ;)

0

@Chwytliwy
To sie naprawde wydarzylo, czy jest sfingowane?

1

@kamil113
Nike.com

1

@MesQueUnClub_87
Nie jestem jakims wybitnym graczem, przyznaje bez bicia :)
@Mlodypro101
Tez jakos chyba jak narazie wole Uncharted.

0

Trudna ta gra The last of us, trudniejsza od Uncharted...

0

F1 17, F1 18, Dirt Rally , Dirt 4, Dirt Rally 2.0, Assetto Corsa, Project Cars 2, GT Sport.

Czy te wszystkie gry sa kompatybilne z kierownicą Logitech G29 ? Konsola PS4.

0

Ale fajnie sie jutro dzien zapowiada - Tottenham - City, Juve - Fiorentina, Ajax - PSV a na deser Barca :)

0

@4drian0
A grales w the last of us? Podobny klimacik? Wybieram sobie co grac jako nastepne...

0

@4drian0
Rozumiem, dzieki. Moze ktos inny ?

0

@4drian0
I to za darmo z tego co widze :) Dzieki za informacje. A odpowiesz mi jeszcze na pierwsze pytanie?

0

Skonczylem Uncharted 4. Moze cos przeoczylem, ale moze mi ktos wyjasnic co sie stalo z panią murzyneczką na statku Drejka na samym koncu gry??

I drugie pytanie - nie gralem w poprzeddnie czesci, czy maja one zwiazek z czescia czwarta,czy to zupelnie inna przygoda i moge smialo zagrac ?

0

Uzywa ktos sluchawek nausznych Audio-Technica ATH-M50XBT ? Warto ?

0

@WisniaKala
Widze, że znasz temat :D

Koniec świata.

... a tak chcialem sobie pograć :/

0

@msmsms
Zęby umyj, mi się odechciewa odrazu jeść.

1

@WisniaKala
O to to! Mamuska wpadla w odwiedziny, wypiła z moją dwie butelki wina, mloda poszla spac, a ta mi tu teraz przyszla nawijać. Masakra.

70

Nie ma nic gorszego niż słuchać na trzeźwo pijaną osobę.

1

@Avada Kedavra
Mnie on do ligi włoskiej by pasował.

0

Co tam u Valverde??? Wiadomo czy jest zainteresowany dalszą praca w najblizszym czasie, czy planuje dłuższy urlop? Ktoś rozważa jego zatrudnienie, byly jakies plotki?

0

@Chwytliwy @Elosek

Strasznie mnie usypiają. Emocje jak na grzybach, kiedy slucham Szpakowskiego.

1

Boże chron o od takich komentatorów. Nigdy wiecej.

Vamos Barca! Vamos Setien!


7

Vidal jest strasznie niedocenianym zawodnikiem.

7

Vidal musi grac od 1 minuty caly czas. Swietny jest.

0

De Jong za bardzo szuka Messiego, niech chlopak gra swoja pilke i widzi tez innych na boisku.

4

Ale grają! Super :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?