0

@mkord
Niestety nie mam jak, ale zamawialem juz przez neta tym podobne wynalazki. Fakt, duzo bylo takich, ktore nie byly do przetrawienia i dawaly mi rade :) Niestety takie jedzenie nie jest zdrowe i od lat juz sie staram z tym nie przesadzac. Ale ogólnie mam bardzo wysoki próg "czucia ostrości" - dla wielu będzie cos bardzo pikantne, a ja praktycznoe tego w ogole nie poczuje.

2

@qbsonFCBarca
Zapewne taki sam jak kazdy inny człowieczyna :)

1

Lubicie ostre jedzenie? Ja jestem ogromnym fanem takiej kuchni, im ostrzejsze tym lepsze. Nawet lubie jako przekąske zajadać sobie różne rodzaje papryczek chili, tak oo, do filmu np.

Nie wspomne juz o mojej wystawie ostrych sosów. Zawsze kupuje cos nowego do wyprobowania.

0

@NeroTFP
O niee, teraz przez pół dnia będę nucił :(

0

@michal2007
Masakra. Sa jakies w ogole przepisy drogowe?

0

0

@tadzik447
No to zalezy komu. Mi napewno nie :)

0

@TheNekro94
Kij Ci w oko, tyle tylko, że ta druga wersja, bardziej wulgarna i nie w oko ;)

3

@jeyx77x
Kiedys czytalem, ze duzo scautów z przeroznych klubow czerpie informacje z gry Football Manager.

4

@Tomek54321
No to dlatego pisze, ze ciekawe jak sie rozwinie w prawdziwym swiecie. Pozatym Douglas nie moze, bo nie ma potencjału w grze.

0

Co myslicie o Dayocie Upamecano? To co gość mi sie rozwinął w Football Managerze, to poezja. Na tę chwile jeden z najlepszych srodkowych obrońców. Niesamowite ma atrybuty odpowiadajace za ta pozycje. Ciekawe jak sie rozwinie jego kariera w prawdziwym świecie...

0

@contowsky
Ulice w Kairze nie maja żadnych linii, pasów itd. ?

Kozak zdjecia.

0

@Evrile
Poszukam chyba jakiegoś terapeuty, ktory moze przyjechac do domu. Dzieki za pomoc kolego!

0

@Evrile
Dzis niestety znow to samo. Mnie boli zaraz nad tyłkiem, tak bardzo,że nie jestem w stanie chodzic. Dysk to chyba bardziej ku górze pleców?

0

@Orlik00
No niestety najprawdopodobniej jest tak jak pisza koledzy powyzej. Podejrzewam, że nie ma z nim nawet żadnego kontaktu i jedynie wegetuje.

0

@Volk
Gdzies kiedyś czytalem, że jedynie wieloletni przyjaciel rodziny, szef ferrari u niego bywał.

3

Jak myslicie, jaki jest stan zdrowia Michaela Schumachera?

0

@Evrile
Hahaha wyobrazam sobie. Ja bym z takim bólem jak dzis mialem nie wsiadl do autobusu, nie ma szans. Zobaczymy co przyniesie jutro, czy bedzie poprawa. Narazie jestem nafaszerowany tabletkami i masciami + termofor. Ciut mi lepiej.

0

@Evrile ja do kibla na czworaka 10 minut ide.

0

@karlu105
Dzięki, dzięki.

0

Ale mnie poskladalo w plecach. Nie moge sie ruszac, nawet oddech przychodzi w bólach. Takiego dramatu nie miałem odkad żyje. Żyć nie umierac.

3

@MesQueUnClub_87
O to to. Cale godziny, najpierw na 3210, później 3310, a pozniej jeszcze na 6210 :)

0

@contowsky
Juz sobie poguglałem to zdjecie, jest dosc popularne. Rzeczywiscie ponoc oryginal.

0

@contowsky
Wydaje mi sie, ze sam smog moze byc oryginalny, ale gorna czesc z gorami i niebem podkoloryzowana. Ciekaw bardzo jestem tego zdjecia.

0

@contowsky
Mozesz mnie tez oznaczyc? Kiedys sie interesowalem troche fotografia. Dziekuje.

0

@contowsky
Ten smog to chyba troche podkoloryzowany... Cos tu było maźniete photoshopem, nie wierze, że nie.

0

@pawelfcb2010
Procent z nastepnego transferu. Dalem za niego 20 mln, wiec udalo mi sie go kupic za smieszne pieniadze. Teraz sprzedaje za 100 po 3 sezonach. Niestety musze sie podzielic kasa z Ajaxem :(

0

@pawelfcb2010
Nie ma wlasnie. Szukam i szukam i nic. A nie jest mi na rękę oddawanie 50mln Ajaxowi za Van De Beeka :( Juve mi sie po niego zglosil i oferują 100 mln

0

Pozwole sobie powtorzyc pytanie.

Football Manager 2019. Edytor czasu rzeczywistego. Zachcialo mi się pobawic edytorem i brakuje mi jednej opcji. Zawodnik w kontrakcie ma informacje, że 50% zysku z kolejnego transferu trafi na konto jego poprzedniego klubu. Da rade to gdzies zmienic?

4

@Vxb93
Kurcze... Biegają :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?