0

@Janiama
Dzieki.

0

@Granto
Parejo.

0

@Janiama
Masz linka jakiegos?

0

Football Manager 2019. Edytor czasu rzeczywistego. Zachcialo mi się pobawic edytorem i brakuje mi jednej opcji. Zawodnik w kontrakcie ma informacje, że 50% zysku z kolejnego transferu trafi na konto jego poprzedniego klubu. Da rade to gdzies zmienic?

0

@Hiacynk
Rowniez prosze o oznaczenie mojej skromnej osoby.

2

@lukaszbarca15
Tego nie wiesz.

6

Ale mi sie marzy Werner w Barcelonie. To byloby cos wspanialego.

1

@JohnA
Uwielbiam. Dla mnie danie nr 1 to zupa. Żurek, rosol, jarzynowa, kapusniak, barszcz czerwony, kwasnica itd. itd.

0

@kuz
Dawaj kolego, poleje ci. Nic dodać, nic ująć.

0

Brawo Kike. Udany debiut.

0

Dzis po pijaku na wzór hej Wisła gol : Hej Rysiek Puć, sialalalala!!!

2

Kike juz wie ze Rakitic vel hamulec grac nie moze od pierwszej minuty.

0

Vidal!!!!!!!! Pieknie dogral :)))

2

Kurna flak, zaczynam sie stresować.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zmiana, trenerze!!!

0

Przypomina mi ten asystent Unzue :)

0

Zmiana Panie trenerze, zmiana! Rakitic za Puiga! Komemtator slusznie zauwazyl, ze brakuje momentu przyspieszenia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jest dobrze Panie i Panowie, trzeba to doszlifowac i bedzie super :)

15

Mimo że ze słabą Granadą do 40 minuty wciąż 0-0 to ja jestem bardzo zadowolony. Widać zalążek starej dobrej Barcy :) Bedzie dobrze.

4

Busquets na ogromny plus jak narazie. Brakuje kogos kreatywnego w srodku boiska. Puig za Rakiticia w drugiej polowie jako pierwsza zmiana.

1

Busi co biega :)))))

2

Ale Busquets urósł, znow te jego prostopadłe zagrania :) Stary dobry Busi.

2

Szkoda, ze nie ma Puiga za Rakiticia. Wyglądałoby to jeszcze lepiej.

9

Messi widac, ze ma nakaz wiecej biegac.

1

Busquets jak za najlepszych czasow, to cieszy.

6

13 minut gry pod wodza nowego trenera i juz widac kolosalna roznice w motoryce zespołu.

0

@koksik2700
Mam tak samo :)

0

Busi sie dobrze prezentuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?