MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama
Dzieki.
0
@Granto
Parejo.
0
@Janiama
Masz linka jakiegos?
0
Football Manager 2019. Edytor czasu rzeczywistego. Zachcialo mi się pobawic edytorem i brakuje mi jednej opcji. Zawodnik w kontrakcie ma informacje, że 50% zysku z kolejnego transferu trafi na konto jego poprzedniego klubu. Da rade to gdzies zmienic?
0
@Hiacynk
Rowniez prosze o oznaczenie mojej skromnej osoby.
2
@lukaszbarca15
Tego nie wiesz.
6
Ale mi sie marzy Werner w Barcelonie. To byloby cos wspanialego.
1
@JohnA
Uwielbiam. Dla mnie danie nr 1 to zupa. Żurek, rosol, jarzynowa, kapusniak, barszcz czerwony, kwasnica itd. itd.
0
@kuz
Dawaj kolego, poleje ci. Nic dodać, nic ująć.
0
Brawo Kike. Udany debiut.
0
Dzis po pijaku na wzór hej Wisła gol : Hej Rysiek Puć, sialalalala!!!
2
Kike juz wie ze Rakitic vel hamulec grac nie moze od pierwszej minuty.
0
Vidal!!!!!!!! Pieknie dogral :)))
2
Kurna flak, zaczynam sie stresować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zmiana, trenerze!!!
0
Przypomina mi ten asystent Unzue :)
0
Zmiana Panie trenerze, zmiana! Rakitic za Puiga! Komemtator slusznie zauwazyl, ze brakuje momentu przyspieszenia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jest dobrze Panie i Panowie, trzeba to doszlifowac i bedzie super :)
15
Mimo że ze słabą Granadą do 40 minuty wciąż 0-0 to ja jestem bardzo zadowolony. Widać zalążek starej dobrej Barcy :) Bedzie dobrze.
4
Busquets na ogromny plus jak narazie. Brakuje kogos kreatywnego w srodku boiska. Puig za Rakiticia w drugiej polowie jako pierwsza zmiana.
1
Busi co biega :)))))
2
Ale Busquets urósł, znow te jego prostopadłe zagrania :) Stary dobry Busi.
2
Szkoda, ze nie ma Puiga za Rakiticia. Wyglądałoby to jeszcze lepiej.
9
Messi widac, ze ma nakaz wiecej biegac.
1
Busquets jak za najlepszych czasow, to cieszy.
6
13 minut gry pod wodza nowego trenera i juz widac kolosalna roznice w motoryce zespołu.
0
@koksik2700
Mam tak samo :)
0
Busi sie dobrze prezentuje