MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Griezmann jakby taki szybszy ;)
1
Alez jestem podjarany tym meczem! VAMOS BARCA!
2
Uwielbiam tych ludzi w eleven sports. Fajnie sie ich zawsze słucha.
0
@Norkusik
Pierwsza ładna?
0
Wrzućta ktos bramki Halanda
0
Straszny mam dylemat czy brac Qleda Samsunga Q70R 65 calowego czy Oleda LG C9 55 calowego. Ehhh
0
@Odesseiron
Czasami jak mi sie uda dzieciaki wczesniej polozyc spac, to sie zdarza, ze posiedze na konsoli do nawet 3 w nocy. Za dnia tez troche gram, wiec zrozum, ze sie troche obawiam. Juz mnie kiedys straszyli oledami, stad moje obawy. Nie mam pojecia czy sa to uzasadnione obawy.
0
Pany, gracie w gry godzinami na telewizorach Oled ? Jakies efekty wypalenia ?
0
@tombard
Fakt, i to mnie martwi :(((
0
@MichalZZZ
Mam juz te wymiary. Idealnie mi sie zmiesci. Widze, ze ten tv obsluguje hdmi 2.1, to tez duzy plus jesli chce kupic w przyszlosci PS5
0
@Kleps0n
Dzieki za informacje. A powiedz mi prosze - podstawe maja taka samą? Moglbysmi z łaski swojej zmierzyc wymiary tej podstawy? Musze zobaczuc czy mi sie zmiesci na szafke. Moze nie bede musial go montowac na scianie.
0
@Kleps0n
Co znaczy, że nie ma płynności? Mógłbyś prosze rozwinac?
0
@Kleps0n
No wlasnie tego wypalania podczas grania sie boje.
0
@tombard
Zawsze ? Niezaleznie od tego jak czesto gram?
0
Pojechalem dzis kupic telewizor (trasa przeszlo 100km). Bylem zdecydowany na Samsunga Q70R 65". Juz mialem kupowac, kiedy obok niego zobaczyłem Oleda LG 55C9PLA. Cena podobna, a nawet ciut tanszy. Kolory mnie powaliły! No i teraz juz zglupiałem. Cos poradzicie? Ide na obiad, moze mi cos doradzicie w miedzyczasie... Boje sie oledów jak ognia, ale producent mi daje 5 letnia gwarancje, wiec zle nie jest. Interesuje mnie telewizor do ogladania przedewszystkim Piłki nożnej, filmow/seriali i grania na PS4. Nie zależy mi na funkcjach smart tv. Internety mam na innych urzadzeniach. Help!
0
Jezeli kupie tv z wejsciem ktore nie jest przystosowane na kabel hdmi 2.1, ktory bedzie wymagany do PS5, to podlaczajac w przyszlosci jakas przelaczke strace na jakosci w grach ? Jak myslicie?
1
@Colon
Zabili go i uciekł.
0
Jaki jest najbardziej polecany program antywirusowy, czego używacie i mi możecie z czystym sumieniem polecic?
13
@SeeleyBooth
Taaa, jak te wszystkie nowe Messie co sie przez klub przewijały.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mow_mi_Douglas
Odpoczynki maja 2 sesje w dniu meczu. Na zajutrz 1 sesja w podrozy i druga regeneracja. Dzien przed meczem 1 sesja w podrozy a druga przygotowania do meczu. Reszta grafiku napieta na fula. Po 3 sesje dzien w dzien. Niemniej jednak pasek intensywnosci jest na zielono czyli ok.
0
Football Manager 19. Trening. W srodku sezonu organizując trening tygodniowy ile razy dajecie odpoczynek? Rozumiem, ze w przeddzien meczu 1 sesja "przygotowania do meczu", dzien meczu 2 sesje odpoczynek z automatu, regeneracja 1 sesja dzien pozniej. Atrybuty mi rosna slabo a czasami nawet w ogole. Pomyslalem sobie, że moze ich za bardzo zajezdzam? Oprócz wspomnianych powyzej odpoczynków zazwyczaj maja po 3 sesje pełne treningow. Nie tedy droga? Dawac im wiecej odpoczynkow?
0
@Criss18Barca
Nagral cos nowego? Czy mowisz o filmiku sprzed 2 dni ?
1
@Commando
Mea culpa. Miałas w takim razie.
0
@clyde
Jak jakosc podczas ogladania meczy i jakie masz porównanie? Tzw jaki miales poprzednio telewizor.
0
@clyde
Jaki tv zakupiles?
0
@Pewex
Niestety przy budzecie 6 tys zł nie poszaleje jesli chodzi o telewizory Oled :(
0
@Pewex
Wierze. Ogladalem w sklepach jakosc obrazu na oledach vs. qledach i te pierwsze jezeli chodzi o jakosc to jest zdecydowanie lepsza.
0
@Pewex
A na czym polega gorszy HDR od lepszego? Zauwaze roznice? Chodzi mi o info ze np telewizor Samsung QE65Q70R ma gorszy HDR od telewizora Sony 65XG9505 albo 65XF9005
1
@Commando
To tez wlasnie powoduje u mnie zawrot glowy - czy brac oleda czy qleda. Nie podjalem jeszcze decyzji. Szczerze powiedzawszy boje sie wypalania w oledach i chyba sie zdecyduje na qleda.