MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pany ,
1. Czy technologia HDR w nowych telewizorach przyda mi sie w codziennym uzytkowaniu? Chodzi mi o to czy np. ogladajac mecz w telewizji badz grajac na PS4 obraz z lepszym HDR bedzie lepszy od tego bez HDR ? Bedzie to widoczne golym okiem dla laika?
2. Czy RAMy w systemie Android w telewizorach Sony przy podstawowym uzytkowaniu takim jak ogladanie telewizji badz granie na konsoli będą miec dla mnie znaczenie? Z funkcji internetowych na telewizorze nie bede praktycznie w ogole korzystal. Od tego mam PC i telefon. Nie interesuje mnie w ogole funkcja smart tv w telewizorze.
0
@Colon
Tez obstawiam Kike.
4
@Szicek10
Ja tam wole brzydka grą wygrac LM niż piekną grą ją przegrac.
3
@VamosRakieta
Umiejetnie malzonke zagaiłem i sie babina zgodziła ;)
@klopx
Piłka nożna i gry na ps4 to priorytet.
1
2m.70cm od 65" telewizora to za mała odległosc czy obleci? Ktos tu tak oglada ? Nie nabawie sie migreny?
0
@barteq
Haha po pijaku rzeczywiscie moglbym zauwazyc spore podobienstwo w niektorych ujeciach :) Masz oko kolego!
38
Ale bym se obejrzal jakis meczyk Barcy :))))
2
@AdiKingu96
Z fotografii na przykucu.
0
Cwiakala prywatnie jest kibicem jakiegoś klubu ?
0
Ciekawe z jaka czestotliwoscia sa teraz odswiezane twitery, laramble i inne fejsbuki :)
0
Kruca fix ale sie meczycho zrobilo
0
Za karnego daja rogi. Dobre.
0
Ten sedzia to sie zna w ogole na sedziowaniu?
0
@Trojanek23
Jeszcze sie kolego ugryziesz w jezyk.
1
Alez ja uwielbiam gre Griezmanna!
0
Nie sledze sytuacji. Konflikt na lini Neymar vs. kibice PSG trwa nadal czy wszystko juz zostalo zamiecione pod dywan?
0
@gumaz
Podatki.
0
@Oddajpada
Dzieki chlopaki.
0
Chce zainstalowac tv na scianie. Musze wywiercic 4 dziury. Problem w tym, ze pod tv na scianie jest lampa i nie mam pojecia jak poprowadzone sa kable od kontaktu. Jest jakies urządzenie, ktore mi wskaże miejsce tych kabli?
0
Football manager 19. Trening-> trenerzy. Obciazenia trenerów najlepiej jak sa lekkie, srednie czy wysokie? Rozumiem ze wysokie, to nie za dobry pomysl,ale czy lekkie, to tez aby czy nie za dobrze?
2
@gurales
Noworoczne.
0
To uczucie kiedy siadasz wieczorem do leczenia kaca i po paru glebszych okazuje sie ze znow jest 3 w nocy.
0
@lukas10
Ten w środku to Kazik Węgrzyn :)
0
@mateuszdabski
Tyle chcialem wiedziec, dzieki kolego.
0
@mateuszdabski
No wlasnie to chcialem wiedziec. Czy zwracac uwage na te koleczka :)
Zastanawia mnie tylko czemu traca barwe, skoro atrybuty rosna. Cos tu jest nie tak.
0
@mateuszdabski
Wlasnie nie. Trening indywidualny mu robie jako skrzydlowy z funkcja ataku. Z innymi pilkarzami mam podobnie, nie za bardzo mi chca wytrenowac ta pozycje ktora chce, pomimo, ze maja do tej funkcji naprawde mocne atrybuty.
0
@MichalZZZ
Jesli skrzydlowy z funkcją ataku ma bardzo wysokie atrybuty do tej roli w taktyce, a kołeczko jest w polowie zapelnione na zolto, to bedzie sie nadawal dobrze na ta pozycje, czy lepiej ustawiac go jako schodzacy napastnik gdzie kółeczko ma w pelni zielone?
1
Football mng 2019. Role i funkce w taktyce. Chodzi mi o zielone kółeczka, ktore po pewnym czasie zanikaja (nie sa pelne zielone, tylko żółtawe, tracą na wartosci), niemniej jednak same atrybuty, ktore sa odpowiedzialne za tą role/pozycje wzrastają. Czym to jest spowodowane?
0
Kiedy zazwyczaj (w jakim miesiacu) wychodza nowosci jesli chodzi o telewizory? Konkretnie chodzi mi o Samsungi i Sony.
0
Ocipieje normalnie, akurat teraz wichura i ulewa:((((