0

Ciekawe na ile się polepszy sytuacja Valverde jeżeli ten w dobrym stylu wygra w klasyku. Pewnie zaraz zaczną sie pojawiać glosy żeby przedłużyć z nim kontrakt.

10

@koszol
Semedo łapie forme życia, zagrał wczoraj jeden z najlepszych meczów, a ty go chcesz pominać w tak ważnym spotkaniu? I po co ten Busquets? Srodek powinien wygladac tak jak we wczorajszym meczu, De Jong na szóste a wyzej Vidal z Arthurem.

0

@l0Messini
Dembele vs. Lahoz

1

@Hushovt
De Jong. Ten z Sevilli ;)

0

@Katalończyk 99
Cala ta sytuacja. Jeszcze to machanie Dembele :D

0

@dawidz4
Tak....

4

Haha, Dembele mówi do Lahoza, że jestes bardzo zły, a Lahoz robi wielkie oczy, z wrażenia wypada mu spray i wyciaga bez wahania czerwoną kartkę. No komedia :))))

4

Semedo z asysta, prowadzi z Ter Stegenem :)

3

Ja piernicze co on zrobil!!!!

0

Ufff, zdążyłem na mecz :))) I co ja tu widzę? Vidal od pierwszej minuty? Brawo! Cieszy mnie niezmiernie taki stan rzeczy.

0

@-barca4ever-
Jak rozpetałem II wojnę swiatową.

0

@Transu96
Czemu nie?

0

Koledzy, jestem na wyjeździe i nie mam dostępu do tv. Poratujecie linkiem do meczu dzis wieczorem? Może być na pw.

2

Sluchal ktos przedchwila RMF? Szlo Meat Loaf - I'd Do Anything for Love. Niesmiertelny kawałek! Dalej po tylu latach mam ciary jak go słysze.

0

@selbi
Mozna domy stawiac.

1

@Messibestplayerintheworld
Dla mnie tylko sędziowanie za bardzo jest stronniczne, i Salah walący mi bramki z wolnych :/ Pozatym udalo mi sie zdobyc mistrza Anglii na najwyższym poziomie. Każdy mecz 20 minut harówy. Jak sie skoncentrujesz to maxa, to gra daje nieprawdopodobne doznania. Dla mnie 10 na 10. Najlepszy PES od czasów szostki.

7

Co wam powiem, to wam powiem, ale jak sie złapie forme i sie wczuje w gre, to PES wymiata. Jest miazga.

1

@geass
Dzieki chłopaki, wziąłem GoW.

0

@geass
Ja to tylko auta, piłka i sporadycznie CoD i Battlefield. W nic innego przez ostatnie kilkanascie lat nie grałem.

0

Ktora z poniższych gier bedzie najlepszym wyborem dla amatora tego typu gier, od ktorej warto zacząc przygode?

The Witcher 3, Bloodborne, God of War 3
(Kolejność przypadkowa)

3

@robert12181
Spokojnie, za kilka lat znów wrócą.

0

Panowie, potrzebuje laptopa dla żony do około 1500zł. Wymagania to w miare znośne serwowanie po sieci i przedewszystkim prowadzenie prezentacji na żywo.

0

@olej3012
Dzieki kolego. Pozdrawiam.

0

@olej3012
W touch jest normalnie rozbudowany system transferowy tak jak w pelnej wersji ?

0

Gracie w FMa 19 Touch czy raczej wiekszosc z Was katuje pełną wersje?

0

@Suzu
Przepraszam, do kolegi wyżej :)

1

@Suzu
Napisałeś : "jest średni i tyle". To jest fakt, że jest średni, powiedziałbym nawet, że bardzo przeciętny. Moim zdaniem nie jest to piłkarz na miare takiego klubu jak Barcelona. Niczym sie nie wyróżnia. Zresztą co tu dużo gadać, statystyki mówią same za siebie.

18

To co Leo porobił Asamoah i podał do Luisa, a ten sobie wypuscil piłe mijając obrońcę, to klekajcie narody. Przepiękna akcja!

4

Ciężko się zasypia po takich meczach, nawet kiedy trzeba bardzo wcześnie wstać. Dalej to przeżywam jak mrówka okres :) Magia piłki nożnej, coś wspaniałego!

0

@Colon
Wejscie Vidala.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?