MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DaPi
Na rozmowach z włodarzami Interu ;)
0
@damianex10
Ktos inny. Strasznie mi tutaj kogos przypomina, tylko kogo? :)
1
@Colon
Valdek zazwyczaj sie broni zmianami. Tutaj ma skubaniec nos.
2
@student97r
Sam niejednokrotnie rzucam wujami do Suareza a on pozniej mi zamyka gębe takimi meczami. Fenomem.
0
@fajny_football
Najlepszy atakujący broniący. Nie rusz Antka! Ja go bardzo szanuje.
2
Ajax dalej baaaardzo mocny. Chapeau bas.
5
Też tak przeżywacie mecze Barcelony? Wydzieracie gębe przy bramkach ? :) Mój najmłodszy syn mówić jeszcze nie mówi, ale oooooolll i zaciśnięta pięść w górę robi doskonale :))))
0
@FafitFCB
Hahaha hit!!
0
@Yoshi94
Karnego oczywiscie pamietam, kazdemu sie zdarza. Niemniej jednak i tak uwazam, ze powinien dostawac wiecej minut w tym sezonie. Czlowiek torpeda!
2
Ależ to była akcja Leo przy drugiej bramce, no maj-ster-sztyk!!!!
24
Ufff, co to byl za mecz!!! Żona obrazona, że dzieci pobudziłem po drugim golu, ale wez tu i nie przeżywaj. No nie da rady!
Ps. Vidal dostaje zdecydowanie za mało minut w tym sezonie.
8
Straaaasznie bym chcial żeby Dembele dzis jeszcze trafil
5
Aż dzieci pobudziłem :)
0
Jeeeeeest leo i luis!!!!!@@@
0
@kunmateo93
Ale Antek wraca i broni. To tez trzeba docenic.
0
Dembele dobra zmiana
1
Dobrze, dobrze, niech próbuje
0
Ousmane Fortnite Dembélé!! Dawaj chlopie!!!
0
Ładnie teraz pograli
0
Łoooo matko z córką!!! Szczeķa na podlodze!!!
0
Ależ koreańczyk nawinął van Dijka!
0
Wypierniczyc na zbity pysk tych wszystkich Ernestów Valverdów, Sergiów Robertów, Semedów, i innych Busquetsów. Ja chce znow kurna flak ogladac Barcelone, ktora dominuje, a nie tą pseudo drużyne, ktora ze strachu przed przeciwnikiem zapomina jak sie gra w piłe. Mental w tej ekipie to jest poprostu dramat!!! Jak jestem spokojnym z natury czlowiekiem, tak teraz moja cierpliwosc sie juz powoli wyczerpuje. Krew mnie zalewa co ten Bartomeu wyprawia, ze jeszcze nie podziekował Valverde za dalsza wspolprace. Wez juz czlowieku jeden z drugim idz w kibinimater z tego klubu. Błagam!!
0
Też macie wrażenie, że Lenglet przestal sie rozwijać i wręcz cofa sie w rozwoju ?
0
Super ma glos do komentowania ten drugi komentator
0
Masz babo placek
0
Vamos!!!!!!!!!!
0
Mysle, że można wydać już pierwszy werdykt. A więc Panie i Panowie, FIFA20 czy PES20 ? :) Pytam tych co grają w obie gry.
0
@Kamilos84
Marzenia.
0
Dajta mi tego SONa do Barcy! Pomarzyc zawsze można :)
0
@Bamek94
Dzięki chłopaki.