0

@DaPi
Na rozmowach z włodarzami Interu ;)

0

@damianex10
Ktos inny. Strasznie mi tutaj kogos przypomina, tylko kogo? :)

1

@Colon
Valdek zazwyczaj sie broni zmianami. Tutaj ma skubaniec nos.

2

@student97r
Sam niejednokrotnie rzucam wujami do Suareza a on pozniej mi zamyka gębe takimi meczami. Fenomem.

0

@fajny_football
Najlepszy atakujący broniący. Nie rusz Antka! Ja go bardzo szanuje.

2

Ajax dalej baaaardzo mocny. Chapeau bas.

5

Też tak przeżywacie mecze Barcelony? Wydzieracie gębe przy bramkach ? :) Mój najmłodszy syn mówić jeszcze nie mówi, ale oooooolll i zaciśnięta pięść w górę robi doskonale :))))

0

@FafitFCB
Hahaha hit!!

0

@Yoshi94
Karnego oczywiscie pamietam, kazdemu sie zdarza. Niemniej jednak i tak uwazam, ze powinien dostawac wiecej minut w tym sezonie. Czlowiek torpeda!

2

Ależ to była akcja Leo przy drugiej bramce, no maj-ster-sztyk!!!!

24

Ufff, co to byl za mecz!!! Żona obrazona, że dzieci pobudziłem po drugim golu, ale wez tu i nie przeżywaj. No nie da rady!

Ps. Vidal dostaje zdecydowanie za mało minut w tym sezonie.

8

Straaaasznie bym chcial żeby Dembele dzis jeszcze trafil

5

Aż dzieci pobudziłem :)

0

Jeeeeeest leo i luis!!!!!@@@

0

@kunmateo93
Ale Antek wraca i broni. To tez trzeba docenic.

0

Dembele dobra zmiana

1

Dobrze, dobrze, niech próbuje

0

Ousmane Fortnite Dembélé!! Dawaj chlopie!!!

0

Ładnie teraz pograli

0

Łoooo matko z córką!!! Szczeķa na podlodze!!!

0

Ależ koreańczyk nawinął van Dijka!

0

Wypierniczyc na zbity pysk tych wszystkich Ernestów Valverdów, Sergiów Robertów, Semedów, i innych Busquetsów. Ja chce znow kurna flak ogladac Barcelone, ktora dominuje, a nie tą pseudo drużyne, ktora ze strachu przed przeciwnikiem zapomina jak sie gra w piłe. Mental w tej ekipie to jest poprostu dramat!!! Jak jestem spokojnym z natury czlowiekiem, tak teraz moja cierpliwosc sie juz powoli wyczerpuje. Krew mnie zalewa co ten Bartomeu wyprawia, ze jeszcze nie podziekował Valverde za dalsza wspolprace. Wez juz czlowieku jeden z drugim idz w kibinimater z tego klubu. Błagam!!

0

Też macie wrażenie, że Lenglet przestal sie rozwijać i wręcz cofa sie w rozwoju ?

0

Super ma glos do komentowania ten drugi komentator

0

Masz babo placek

0

Vamos!!!!!!!!!!

0

Mysle, że można wydać już pierwszy werdykt. A więc Panie i Panowie, FIFA20 czy PES20 ? :) Pytam tych co grają w obie gry.

0

@Kamilos84
Marzenia.

0

Dajta mi tego SONa do Barcy! Pomarzyc zawsze można :)

0

@Bamek94
Dzięki chłopaki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?