8

@koksik2700
A ja zdecydowanie tą z dzisiaj :)

22

Milik i Lewy w formie. Wuja zrobił robote, jego zasluga ;)

0

@VamosGirl
Podziękował.

2

Zacząłem oglądać Narcos. Dopiero 4 odcinek, zapowiada sie bardzo dobrze, ale rola Wagnera Moura grającego Pablo jest moim zdaniem dużo gorsza od roli Javiera Bardema w filmie Kochając Pabla, nienawidzac Escobara. Javier Bardem byl idealnym aktorem do Roli Pablo Escobara.

1

Podeslijcie gole Milika

6

@MaTt_BarcaFan
Co za glupia odpowiedz. Różny, niekoniecznie odrazu jako poczatkujacy trener moze chciec grac tiki take, moze najpierw chce sie nauczyć rzemiosla trenerskiego i gra bardziej zachowawczo? Skoro pytam, to można mi udzielić normalnej odpowiedzi. Czy to aż takie trudne?

0

@Vahn
A tak na serio? Jego zespół gra bardziej zachowawczo, defensywnie, czy ofensywnie i przyjemnie dla oka?

0

Xavi jako trener jaki styl preferuje tam u Arabów?

0

Najgorsze :
Busquets (żadna nowość)
Najlepsze :
Griezmann i Umtiti

0

Bedzie karny dla Atleti

0

Przeokropnie sie ciesze, że Griezmann w koncu na wyjezdzie zagral dobre spotkanie. Teraz bedzie juz tylko lepiej. Brawo.

0

Busquets w tej formie to nie jest piłkarz na pierwszy skład Barcelony. Absolutnie.

3

Co za mecz dzis Griezmanna. Chyle czoła.

0

Griezmann narazie man of the match a co poniektorzy go tu dzis juz przed meczem skreslali.

0

@JohnA
Obie strzelą.

3

@Striker
A ja smak kompotu :)

0

@Szalik
Idealnie, dzieki :)

4

@Zip
Oj tak, pamietam takie czasy doskonale :) Do tego spodnie byly takie zimne , że nie szlo wytrzymac :D

0

@LuisSalvano
Dziekuje, sprawdze fullmatches

1

@LuisSalvano
Dzięki za wskazówki :D Gdyby to bylo takie proste przy tych moich łobuziakach.

0

@mateusz33
No ja wydzwaniam niańke, ale franca jedna nie odbiera. Pewnie wie, że mecz chce ogladac skubana bestia :/

0

Ogladne gdzies powtórkę meczu w pozniejszych godzinach ?

2

Szlag by trafił tą godzine rozgrywania meczu. Już widzę jak mi dzieci w południe dają mecz oglądać :/

2

@Karzel @MikusBarca @Striker @norbi77 @Cave

A dajta mnie spokoj z takimi grami! Balem sie do łóżka wracać, pies jakis taki niespokojny był, a na domiar zlego dzieci w nocy o pić wołały i musialem wstawać co wyjątkowo mi nie było na ręke ;)

Outlast super! Dzieki.

0

@macio_944
Szkoda, że nie placze jak ubija zwierzyne w lesie. Wychowalem sie na tym pilkarzu, m.in. dzięki niemu zaczalem kibicować Barcelonie, ale pewnych jego zachowan nie pochwalam.

0

@MikusBarca @Striker @norbi77 @Cave
Dobra mam RE7, Outlast i Until Dawn. Cos jeszcze Panowie polecicie?

EDYTA : dołożyłem jeszcze The Evil Within i DYING LIGHT.

Dzięki Panowie, chyba mi styknie na najbliższe tygodnie.

0

@Cave
Ok. Coś jeszcze?

0

@Cave @Striker
RE7 mam juz w koszyku, Until Dawn tez. A co powiecie o The Evil Within i Friday The 13th?

0

Na PS Store pojawily sie promo na horrorki przy okazji zbliżającego sie halloween. Poleci ktoś jakieś 2-3 mocne tytuły dla kogos kto nigdy nie gral w tego typy gry ? Mogą byc te starsze, odpowiednio przecenione, byle byly dobre :)

0

@sila101
Myslalem o tym Sony. Nie zawiesza ci sie system ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?