MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@koksik2700
A ja zdecydowanie tą z dzisiaj :)
22
Milik i Lewy w formie. Wuja zrobił robote, jego zasluga ;)
0
@VamosGirl
Podziękował.
2
Zacząłem oglądać Narcos. Dopiero 4 odcinek, zapowiada sie bardzo dobrze, ale rola Wagnera Moura grającego Pablo jest moim zdaniem dużo gorsza od roli Javiera Bardema w filmie Kochając Pabla, nienawidzac Escobara. Javier Bardem byl idealnym aktorem do Roli Pablo Escobara.
1
Podeslijcie gole Milika
6
@MaTt_BarcaFan
Co za glupia odpowiedz. Różny, niekoniecznie odrazu jako poczatkujacy trener moze chciec grac tiki take, moze najpierw chce sie nauczyć rzemiosla trenerskiego i gra bardziej zachowawczo? Skoro pytam, to można mi udzielić normalnej odpowiedzi. Czy to aż takie trudne?
0
@Vahn
A tak na serio? Jego zespół gra bardziej zachowawczo, defensywnie, czy ofensywnie i przyjemnie dla oka?
0
Xavi jako trener jaki styl preferuje tam u Arabów?
0
Najgorsze :
Busquets (żadna nowość)
Najlepsze :
Griezmann i Umtiti
0
Bedzie karny dla Atleti
0
Przeokropnie sie ciesze, że Griezmann w koncu na wyjezdzie zagral dobre spotkanie. Teraz bedzie juz tylko lepiej. Brawo.
0
Busquets w tej formie to nie jest piłkarz na pierwszy skład Barcelony. Absolutnie.
3
Co za mecz dzis Griezmanna. Chyle czoła.
0
Griezmann narazie man of the match a co poniektorzy go tu dzis juz przed meczem skreslali.
0
@JohnA
Obie strzelą.
3
@Striker
A ja smak kompotu :)
0
@Szalik
Idealnie, dzieki :)
4
@Zip
Oj tak, pamietam takie czasy doskonale :) Do tego spodnie byly takie zimne , że nie szlo wytrzymac :D
0
@LuisSalvano
Dziekuje, sprawdze fullmatches
1
@LuisSalvano
Dzięki za wskazówki :D Gdyby to bylo takie proste przy tych moich łobuziakach.
0
@mateusz33
No ja wydzwaniam niańke, ale franca jedna nie odbiera. Pewnie wie, że mecz chce ogladac skubana bestia :/
0
Ogladne gdzies powtórkę meczu w pozniejszych godzinach ?
2
Szlag by trafił tą godzine rozgrywania meczu. Już widzę jak mi dzieci w południe dają mecz oglądać :/
2
@Karzel @MikusBarca @Striker @norbi77 @Cave
A dajta mnie spokoj z takimi grami! Balem sie do łóżka wracać, pies jakis taki niespokojny był, a na domiar zlego dzieci w nocy o pić wołały i musialem wstawać co wyjątkowo mi nie było na ręke ;)
Outlast super! Dzieki.
0
@macio_944
Szkoda, że nie placze jak ubija zwierzyne w lesie. Wychowalem sie na tym pilkarzu, m.in. dzięki niemu zaczalem kibicować Barcelonie, ale pewnych jego zachowan nie pochwalam.
0
@MikusBarca @Striker @norbi77 @Cave
Dobra mam RE7, Outlast i Until Dawn. Cos jeszcze Panowie polecicie?
EDYTA : dołożyłem jeszcze The Evil Within i DYING LIGHT.
Dzięki Panowie, chyba mi styknie na najbliższe tygodnie.
0
@Cave
Ok. Coś jeszcze?
0
@Cave @Striker
RE7 mam juz w koszyku, Until Dawn tez. A co powiecie o The Evil Within i Friday The 13th?
0
Na PS Store pojawily sie promo na horrorki przy okazji zbliżającego sie halloween. Poleci ktoś jakieś 2-3 mocne tytuły dla kogos kto nigdy nie gral w tego typy gry ? Mogą byc te starsze, odpowiednio przecenione, byle byly dobre :)
0
@sila101
Myslalem o tym Sony. Nie zawiesza ci sie system ?