2

Semedo to najsłabsze ogniowo w dryżynie, do tego Alba bez Messiego zupelnie nie istnieje i mamy wynik wyjazdowych meczów Barcelony. Tyle. Dobranoc.

0

Semedo porażka.

5

Moim zdaniem Semedo jest za krótki do Barcelony. Zarząd Barcy powinien poważnie pomyslec o obsadzie prawej pozycji w obronie. Uwazam, że to powinien byc priorytet w najblizszym okienku transferowym. Ewentualnie czesciej stawiac na Wague, ale on to tak naprawde w dalszym ciągu jest jedna wielką niewiadomą.

0

Która inna druzyna z tych topowych lig europejskich gra tak dobrze u siebie i tak slabo na wyjezdzie ? Moim zdaniem żadna. Jestesmy pod tym wzgledem ewenementem.

3

Alez my jestesmy potworem, walcem, bestią itd. u siebie.

0

Caly Suarez hahaha

0

Gruby dawaj brame :)

0

Co myslicie dzisiaj o grze Pereza? Mnie sie baardzo podoba.

0

Jest i gol klasycznej "dziewiatki" ;)

0

Ciekawe jak tam Suarez i jego masa. Jakies przecieki co do jego (nad)wagi ?

0

Haha Arthur jaka wnikliwa obczajka śpikulca z nosa :D

0

Nie moge sie doczekac gry Griezmanna z Messim. Mam przeczucie, że sie świetnie zgrają. Widzac jak gra Griezmann az sie prosi do duetu ktos taki jak Messi.

1

Uzna bramke. Nie ma bata.

0

Co za okolicznosciowe koszulki maja kibice Barcy w młynie?

1

Zbieram szczeke z podlogi.

0

Ansu Fati!!!!!!

7

Bardzo mocno trzymam kciuki dzis za Arthura. On razem z De Jongiem to przyszlosc tego klubu.

0

Ciekawe czy dzis bedzie klasycznie, czyli La Rambla (razem ze mną włącznie) zadwolona z wyjsciowego skladu, a mecz pozostawi duzo do życzenia. Miejmy jednak nadzieje, że magia Camp Nou zrobi swoje. Dawać mnie już ten mecz, bo sie doczekac nie mogę!

0

Co raz bardziej mi zaczyna imponowac Valverde, jeżeli chodzi o dobieranie wyjsciowych jedenastek. Pod tym wzgledem sie Ernesto bardzo zmienił. Na plus.

0

@jedrek7000
To chyba nie oglądales ostatnich meczów Barcelony u siebie.

0

Chłopaki szybkie pytanko do Was. Na PS store pojawil sie platinum weekend, jest tam w dobrej cenie przecenione o 50% Gran Turismo Sport. Czy ta gra jest tylko pod VR ? Czy poprostu jest to opcja i bez tych okularow rownież mogę pograć?

2

@Odesseiron
Wystarczy.

0

To uczucie gdy czekasz na wizyte u lekarza, na korytarzu pelno ludzi, Ty w toalecie na posiedzeniu, a na koncu sie dowiadujesz, ze nie dziala spluczka.

0

@DaPi
Przy niedzieli to tylko rosołek :) Jestem jego wielkim fanem od juz ponad 30 lat :)

0

Panowie, kupię za 2 koła z hakiem laptopa który mi zgrabnie i szybko będzie obsługiwał FMa 2019 ?

0

@Witekk10
Uuu chłopaku, to mało tu widziales albo uwaznie nie czytałeś. Byly takie glosy w ciasie całej tej sagi zwiazanej z transferem Neymara. I to nie raz i nie dwa :)

0

@DaPi
Zdrówko sie przyda. Jeszcze raz dziękuję :)

0

@DaPi
Dzięki :) Miałem operacje. Wszystko jest w porządku.

1

@adamt1996
Żebyś wiedział ;) Przede mna jeszcze kilka miesiecy odpoczynku, więc musze sie dobrze zorganizować :)

2

Zorganizowalem sobie na prędce takie tytuły jak
- Assetto Corsa
- Driveclub
- Dirt Rally
- Dirt Rally 2.0
- WRC 7
- F1 2017
- Project Cars 2
- NFS Payback
- GT Sport
- The Crew 2
Do tego kubelkowy fotel, kiere Logitecha G29 + shifter i oczywiscie stojak pod te klamoty.

Jak to dobrze byc na chorobowym :)))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?