0

Normalne to, ze w nowym laptopie bateria podczas normalnego uzytkowania (glownie intetnety, grzebanie w systemie - ustawienia, żadne granie) wytrzymuje max 3 godziny ? Laptop Acer Helios 300.

0

Jak oceniacie komentarz OSTRego? Niestety nic nie slysze, bo dzieci mi wszystko zagluszaja.

1

Co Gazzaniga broni piły, to szok

0

@Suzu
Ok. Narazie i tak walcze z systemem (ucze sie go - ost. kompa mialem 100 lat temu). Chce zeby byl w miare czysty,a ta franca mi instaluje jakies niepotrzebne programy. Rozumiem, ze część z nich jest wazna i przydatna ale mam tez takie programy, ktore mi sa po diabła. Ogolnie fajny ten Windows, taki nie za łatwy :)

0

@Suzu
Kumam, dzieki. Oblukam sobie.

0

@Suzu
Co to za kody ? Mozesz cos wiecej ?
Dzieki chlopaki za przydatne informacje.

0

Koledzy, jezeli mam juz zainstalowany program Norton Security Ultra, to warto sie zaopatrzec w jeszcze jeden jakiś program antywirusowy, czy ten co mam juz w zupelnosci wystarczy ? Dobry jest w ogole ?

0

@negreanu
Chrome.

0

@negreanu
Jak i gdzie moge zmalezc te cookiski i je usunac?

1

Program CCleaner do czyszczenia niepotrzebnych smieci w systemie jest ok czy jest cos lepszego co mozecie mi polecic ?

2

Kto nie dzieciaty ten nie skuma, lubicie siedziec w nocy u maluchów w pokoju i słuchac jak oddychaja/gadaja przez sen ? Nie ma nic cudowniejszego.

17

@Janiama
Strasznie kolego wrazliwy jesteś. Przeca to tylko internety. Wezta wyluzuj, bo juz calkowicie osiwiejesz.

0

@bolo93
Coś jeszcze?

0

Najlepszy serwis poświęcony grom ? Odpowiednik filmwebu tyle tylko, że do gier ? Opinie, recenzje, oceny, top, rankingi, filtry, itd. itd.

2

@Barwindg
Ja lata temu uwielbialem Commandosa i Age of Empires. Ciekawe czy te gry dalej sa dostepne, aż sobie sprawdze... Coś tego typu bym zagrał. Ktoś cos?

0

Panowie, wasze top 5 najlepszych gier strategicznych ostatnich powiedzmy 10 lat. Nie za trudnych, dla początkujacego gracza.

1

@lucasik82
Widze, że jestesmy z tego samego rocznika(82). Fajne czasy. Pozdrawiam.

2

@kubix05
komiksy dla siebie, szlugi kapitany i carmeny dla dziadka, czasami krzyżowki dla mamy.

0

Polecicie koledzy cos na PCeta, jakąś gre, której nie ma na Playstation? Najlepiej strzelanke, żebym sobie przypomniał jak to jest grac na myszy :) Niekoniecznie najnowsza. Mile widziana dobra cena na steam bądz g2a. dzieki.

0

@Maniek9444
Serio na La Rambli pytasz o takie rzeczy? :) Idz z tym bądź co bądź bardzo powaznym problemem do specjalisty.

0

@Skowa @Borneo
Panowie, jasna sprawa. To byl tzw. sarkazm.

0

Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać.

7

Komentarz usunięty

3

@barteq
to to zaden problem, ale wez tu bez sexu wytrzymaj, to jest dopiero cos!

...w kazdym tygodniu sie trafi jakis meeting z dziewczynami, albo chociaz wieczorem do filmu jakies igraszki sie zrobi. No mialem pare dni abstynencji i niewytrzymalem, na dluzsza mete nie da rady, nie wspominajac o jakichs imprezach domowkach itp

;)

2

@Janiama
To bylo zamierzone. No-look pass piętą spowrotem do Leo. Pod publiczke ;)

2

@Grzesior667
Dlatego zamiast Suareza powinien grac Griezmann.

0

@_Specjalista
Jesteśmy i mamy sie dobrze, spokojna Twoja głowa :)

0

@Colon
Za moich czasów, to byl hit :)


2

Nawiązując do waszych/naszych uzależnień,

...mam tylko słabość jedną, kobiety,
tak uderzyłes w samo sedno.

Kogo tekst ? :)

2

Jacy tu dzis wszyscy wrażliwi i wylewni :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?