MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Normalne to, ze w nowym laptopie bateria podczas normalnego uzytkowania (glownie intetnety, grzebanie w systemie - ustawienia, żadne granie) wytrzymuje max 3 godziny ? Laptop Acer Helios 300.
0
Jak oceniacie komentarz OSTRego? Niestety nic nie slysze, bo dzieci mi wszystko zagluszaja.
1
Co Gazzaniga broni piły, to szok
0
@Suzu
Ok. Narazie i tak walcze z systemem (ucze sie go - ost. kompa mialem 100 lat temu). Chce zeby byl w miare czysty,a ta franca mi instaluje jakies niepotrzebne programy. Rozumiem, ze część z nich jest wazna i przydatna ale mam tez takie programy, ktore mi sa po diabła. Ogolnie fajny ten Windows, taki nie za łatwy :)
0
@Suzu
Kumam, dzieki. Oblukam sobie.
0
@Suzu
Co to za kody ? Mozesz cos wiecej ?
Dzieki chlopaki za przydatne informacje.
0
Koledzy, jezeli mam juz zainstalowany program Norton Security Ultra, to warto sie zaopatrzec w jeszcze jeden jakiś program antywirusowy, czy ten co mam juz w zupelnosci wystarczy ? Dobry jest w ogole ?
0
@negreanu
Chrome.
0
@negreanu
Jak i gdzie moge zmalezc te cookiski i je usunac?
1
Program CCleaner do czyszczenia niepotrzebnych smieci w systemie jest ok czy jest cos lepszego co mozecie mi polecic ?
2
Kto nie dzieciaty ten nie skuma, lubicie siedziec w nocy u maluchów w pokoju i słuchac jak oddychaja/gadaja przez sen ? Nie ma nic cudowniejszego.
17
@Janiama
Strasznie kolego wrazliwy jesteś. Przeca to tylko internety. Wezta wyluzuj, bo juz calkowicie osiwiejesz.
0
@bolo93
Coś jeszcze?
0
Najlepszy serwis poświęcony grom ? Odpowiednik filmwebu tyle tylko, że do gier ? Opinie, recenzje, oceny, top, rankingi, filtry, itd. itd.
2
@Barwindg
Ja lata temu uwielbialem Commandosa i Age of Empires. Ciekawe czy te gry dalej sa dostepne, aż sobie sprawdze... Coś tego typu bym zagrał. Ktoś cos?
0
Panowie, wasze top 5 najlepszych gier strategicznych ostatnich powiedzmy 10 lat. Nie za trudnych, dla początkujacego gracza.
1
@lucasik82
Widze, że jestesmy z tego samego rocznika(82). Fajne czasy. Pozdrawiam.
2
@kubix05
komiksy dla siebie, szlugi kapitany i carmeny dla dziadka, czasami krzyżowki dla mamy.
0
Polecicie koledzy cos na PCeta, jakąś gre, której nie ma na Playstation? Najlepiej strzelanke, żebym sobie przypomniał jak to jest grac na myszy :) Niekoniecznie najnowsza. Mile widziana dobra cena na steam bądz g2a. dzieki.
0
@Maniek9444
Serio na La Rambli pytasz o takie rzeczy? :) Idz z tym bądź co bądź bardzo powaznym problemem do specjalisty.
0
@Skowa @Borneo
Panowie, jasna sprawa. To byl tzw. sarkazm.
0
Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać.
7
Komentarz usunięty
3
@barteq
to to zaden problem, ale wez tu bez sexu wytrzymaj, to jest dopiero cos!
...w kazdym tygodniu sie trafi jakis meeting z dziewczynami, albo chociaz wieczorem do filmu jakies igraszki sie zrobi. No mialem pare dni abstynencji i niewytrzymalem, na dluzsza mete nie da rady, nie wspominajac o jakichs imprezach domowkach itp
;)
2
@Janiama
To bylo zamierzone. No-look pass piętą spowrotem do Leo. Pod publiczke ;)
2
@Grzesior667
Dlatego zamiast Suareza powinien grac Griezmann.
0
@_Specjalista
Jesteśmy i mamy sie dobrze, spokojna Twoja głowa :)
0
@Colon
Za moich czasów, to byl hit :)
2
Nawiązując do waszych/naszych uzależnień,
...mam tylko słabość jedną, kobiety,
tak uderzyłes w samo sedno.
Kogo tekst ? :)
2
Jacy tu dzis wszyscy wrażliwi i wylewni :)