1

Zbieram szczeke z podlogi! Co za brama!

0

Cieszy ten przytulak Leo z Antkiem :)

0

Nie wiem jak Wy, ale ja dzis bardzo mocno sciskam kciuki za Firpo.

0

@kris81
Az sie roztrząsłem i dostalem dreszczy. Nie moge sie doczekac!!!

0

Koledzy, polecacie laptopy Asusa? Interesuje mnie model Rog Strix G albo Rog Strix Hero III. Ktos posiada w/w modele i moglby sie podzielić odczuciami ? Z góry uprzejmię dziękuję.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@RonMes10
Powinno byc - u siebie wygrywamy z każdym, na wyjezdzie przegrywamy też z każdym.

1

Valverde by mi zaimponował jakby sie podal teraz do dymisji. Dosyć tego!!!

0

#valverdemusiodejsc

Dobranoc :(

0

Najnormalniej w swiecie, tak po ludzku, jest mi poprostu przykro jak na to patrze.

0

Najbardziej żenujące 45 min w tym sezonie.

0

Strasznie sie to ogląda.

3

Firpo jakby wyjety z naszej ekstrsklasy

0

Oggy i karaluchy, ogląda ktos ? Ale to jest sztos! :D I pomyśleć, że gdyby nie moje dzieciaki, to bym nie widzial, że takie coś w ogole istnieje.

2

@damian16161212
W tym roku wolę zdecydowanie PESa.

0

@AV0CAD0
Xcom nie wysyla za granice, a ja mieszkam w Irlandii :( Ale bede na sylwesrea w pl. wiec jest opcja. Jaki to ma byc ten Windows? Widze rozne ceny. Na czym polega ta roznica? Bylbys tak mily i poratowal linkami?

0

@AV0CAD0

Ooo,super! Dziękuję :) Potrzebuje Windowsa, wiecej RAM i extra dysk SSD przynajmniej 480GB i mialbym idealna maszyne. Ile potrzebuje kasy na te 3 rzeczy i gdzie najlepiej szukac/kupować?

0

Znajde za 5 koła z hakiem laptopa o takich parametrach jak poniżej ? Czy raczej jest to nierealne ?

Procesor Intel Core i7-9750H
RAM 16 GB
Dysk SSD 480GB
Ekran 17, 3 cala, matowy, LED, IPS
Karta NVIDIA GeForce GTX 1660Ti

0

@AV0CAD0
Kurcze gdyby ten Twoj Legion mial 17 cali ekran, to bylby wrecz idealny. Bralbym.

2

@TheMugShot
Zdaje sie, ze bede tutaj jedynym ktory wybierze Atletico z Juve :)

1

Co dzis wybieracie, PSG - Real czy Atletico - Juve ?

0

@AV0CAD0
No wlasnie nie mam mozliwosci zobaczenia na zywo :/ Nie byloby mi do smiechu gdybym kupil sprzet za 5 koła, ktory trzeszczy jak plastikowa zabawka.


0

@negreanu @AV0CAD0 @Gomo55 @Gaz
Szukam do 5 tys zł. Mogę delikatnie naciągnac budżet, choc wolalbym nie. Na chwile obecną sposrod wielu, te dwa mnie zainteresowaly najbardziej. Aczkolwiek absolutnie nie zamykam sie na inne propozycje. Przeznaczenie sprzetu, to gry, filmy, internet, oraz przedewszystkim Football Manager na ful ustawieniach z ogromna baza danych (wgrane kilkadziesiąt lig, oraz rozgrywka liczaca kilkanascie sezonow). Interesuje mniej jak najlepszy procesor, dysk SSD i minimum 16gb pamieci ram. Na kartach gr. sie w ogole nie znam :( Fajnie jakby mial 17 cali.

0

Wlepią nam w końcu :/

0

Dziwnie Messi wyglada w tym stroju :)

1

Nie wierze, że Wague by grał gorzej niz Semedo. Nie rozumiem czemu nie dostaje wiecej szans.

0

Co ten Semedo:(

1

@Kapitan hawk
Poszly w kibinimater

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?