MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@format1977
Napewno nie Lige Mistrzow. Sam jestem ciekaw.
0
@Suzu @Striker @PanZagadka @Grzesior667 @NemeZis93
A od stron z grami typu Steam nie zlapie żadnych wirusów?
0
Hajto dawaj sklad Kaiserslautern
0
@Striker
Myslalem o chrome,napisalem opera. Juz edytowalem. Dziekuje raz jeszcze za pomoc.
0
@Striker
Dzieki chlopaki. A powiedzcie mi jeszcze taka rzecz - przegladarka chrome dalej jest na czasie, czy cos innego polecacie?
0
@Striker , @Grzesior667
Mam windowsa juz zainstalowanego. A strony z filmami typy ekino, cda, fili itd ? Nie zalapie jakoegos paskudztwa? Bardzo czesto ogladam filmy z tych stron.
0
Pany, doszedl mi dzis moj wymarzony lapek. Polecicie jakis darmowy program antywirusowy?
0
@Criss18Barca
Czemu taki wybor?
0
@SkN
Współczuje :)
0
Jaki mecz jako główny wybieracie w LM na dzisiejszy wieczór? Ja najpierw Atletico a pozniej chyba Galatasaray :)
0
@Amigo_Blanco
Az sie wierzyc nie chce:(
14
@IronSanHybrid
Chyba za duzo razy wchodzil tak glowa bo ewidentnie mu sie cos poprzestawialo. Przyglup.
0
@Szicek10
A dej ze mi chlopie spokoj. Nie chce mi sie, fajnie mi sie lezy.
1
@macio_944
Dzieki. Najwazniejsze, ze przynajmniej mam okazje nadrobic stracony czas :)
0
@macio_944
Skutki powypadkowe. Pare zabiegow, nic powaznego.
0
Kolejna wizyta w szpitalu i kolejne zwolnienie na kolejne kilka tygodni. Pierwsze tygodnie byly fajne, ale teraz juz powoli zaczynam tesknic za praca.
0
@Colon
Wolalem Pablo w filmie kochajac Pabla, noenawidzac Escobara. Moze dlatego ten Pablo mi jakos nie podchodzi.
0
Koncze 1 sezon Narcos. Serial dobry, wciaga, ale napewno nie jakis wybitny. Szalu nie robi. Co mnie razi, to przecietna gra aktorska, zwlaszcza samego Pablo jak i jego slugusow. Scenariusz niezly. Moze jestem za bardzo krytyczny, bo na jego niekorzysc dziala fakt, ze wlaczylem go po skonczeniu fenomenalnej produkcji jakim byl serial Peaky Blinders. W kazdym razie juz teraz moge powiedziec, ze Narcos nie zapisze sie do moich ulubionych seriali. Mam jednak nadzieje ze w dalszej czesci bedzie juz tylko lepiej. Napewno ogladne do konca, bo sama historia choc powszechnie znana, to interesujaca.
0
Jestem zaskoczony dyspozycją Feyenoordu. Przyzwyczaili mnie swoim widokiem do tego ze znajduja sie w TOP 3 ligi holenderskiej a teraz patrze a tu nagle środek tabeli.
0
@Kidd
McTominay jak najbardziej też robi na mnie wrażenie.
3
Ależ mi ten Daniel James imponuje. Genialny piłkarz. Perełka.
0
Brawo Utd!!! :)
2
@kubix05
Pamietam jak mi moj odtwarzacz video vhs wiecznie wciagal taśme z kasety :)
2
@Jakchcesz
Co poniektórzy muszą sie na siłe czegoś uczepić. Antek jest spoko, jeszcze niejednemu gagatkowi zamknie buzie swoją grą dla drużyny. Ja osobiście go bardzo cenie.
0
@kulek22
Dej Bóg.
1
@Kamilos84
W meczu z Liverpoolem oczywiście :)
0
Dajecie dzis jakies szanse Utd ?
3
@AmigoBlancos
Wiesz co to fanatyzm? Ja x lat temu w wieku jakos 16-22 bylem praktycznie na kazdym wyjezdzie Wisly. Niewazne czy lało, padał snieg,szalały wichury, byl mroz. Trza bylo jechac do bliskiego Jaworzna czy dalekiego Szczecina, to jechalem. Jak nie mialem kasy, to kombinowalem żeby ją zdobyc, jak byla szkola, to z niej uciekalem, żeby tylko jechac. Rodzice? Notoryczne wojny z nimi o te mecze, uciekanie z domu itd. Czasami jechalem kilkaset kilometrow jedzac tylko suche bułki. Piekne czasy. To był fanatyzm.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@koksik2700
Nie zaprzecze.