MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kupował ktos z Morele.net ? Polecacie ten sklep?
1
A co tu sie staneło? Włączyłem sobie wlasnie mecz Realu i az mnie przytkało jak zobaczyłem wynik :)
0
@Bykunn
Przedewszystkim do filmów i grania. Muzyka oczywiście też, ale na dalszym planie.
Mialem Sennheizery HD555 i szybko straciły na jakości. Kabel nie wytrzymał.
0
Pany, słuchawki nauszne zamknięte bezprzewodowe do 600 zł. Poleci coś ktoś?
0
@Criss18Barca
Porażka. Valverde Out. To dla dobra klubu.
0
Fajna foczka...
0
@Tiisso
Nie ma możliwości grania online :)
0
Wyobraźcie sobie sytuacje, że do końca życia zostajecie wygnani gdzies na pustkowie. Dostajecie pozwolenie na konsole, bądź PCeta (bez możliwości podpięcia pod internet), z odgórnym nakazem posiadania tylko i wyłacznie jednej gry. Co to byłaby za gra?
0
@matirix20
Ale po co ci tyle ramu? Nie wykorzystasz tego. Zmniejsz sobie na 16 i bedzie taniej.
0
@Pablit
I bocznych obrońców!
0
@kemyt1995
Puta Barca, Puta Barca, hej hej hej
0
Co tam sie stalo ze komentator mowil żenada? Akurat bylem za potrzeba
0
Co za asysta :)))
0
Dobrze, ze ten mecz jest tak wczesnie, bo jakby byl wieczorem, to mialbym problem żeby nie zasnąć.
0
@Cvzx
Wez nie strasz.
0
Myslicie, ze jak dzis przegramy, to jest szansa na zwolnienie Ernesto?
2
@avanes
Ja mam dobry, bo gra Barca. Kazdego meczu wyczekuje z wielkim utesknieniem.
0
@Striker
Jeszcze raz dziękuję, napewno skorzystam i sie odezwe gdybym czegos nie skumał.
0
@Striker
Pięknie dziękuję za informacje.
0
@Mathew86
A da sie jakos zaktualizowac sklady w wersji 2019 ? Jeszcze nieśmiało zapytam przy okazji - gdzie sie kupuje gry na laptopa ? Jest cos podobnego jak ma Play Station mianowicie PS Store ?
0
@Avada Kedavra
No wlasnie slyszalem podobne opinie, ale ktos tu kiedys wspominal, ze 2019 jest bardzo fajny. Ja przestalem grac, bo poprostu nie mialem czasu, a teraz jestem na chorobowym i tego czasu mam mnostwo.
1
Panowie, zamowiam sobie lapka specjalnie dla Football Managera i mam takie pytanie - brać FMa 2019 czy poczekac juz na wersje 2020 ? Ostatni raz w ta gre gralem przeszlo 10 lat temu. Wersja 2019 jest udana w porownaniu z poprzednimi ?
1
@Lamora
Nie glupi pomysl z tym BCS.
@Fabik87
Taki byl pierwotny plan, Narcos albo The Wire. Chodzi mi po głowie też Dark. Narazie jednak potrzebuje paru dni zeby ochłonąć po Peaky Blinders.
@PanPatrykk
Zapowiedziane sa jeszcze 6 i 7 sezon
@Bruttal
Nie widzialem nigdy skazanego na smierc, ale jakos nie mam ochoty na ta produkcje.
Pewnie dlatego, że ogladala to lata temu moja niedoszla tesciowa i sila rzeczy widzialem pare odcinkow. Nie lubię tak.
2
Boże drogi, co ja teraz mam ogladac po takich produkcjach jak Breaking Bad i Peaky Blinders :(
1
@Cvzx
Wszystkie sezony mi sie podobaly, ale gdybym musial na sile wybrac najgorszy, to wybralbym trzeci. Chociaz i tak mi sie podobal :)
7
Skonczylem 5 sezon Peaky fookin Blinders. Cóż to była za produkcja! Dzieło sztuki, majstersztyk!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Serial mnie dosłownie wgniotł w ziemie, poprostu zmiażdżył. Bede odliczał i wyczekiwal dniami i nocami na kolejne dwa sezony.
0
Mam spory dylemat. Ktorego laptopa byscie wybrali i dlaczego?
https://www.x-kom.pl/p/508303-notebook-laptop-173-acer-helios-300-i7-9750-16gb-512-rtx2060-144hz.html
Vs.
https://www.x-kom.pl/p/517016-notebook-laptop-173-lenovo-legion-y740-17-i7-9750h-16gb-256-rtx2060-144hz.html#Specyfikacja
13
Ależ swietna ta reklama OSTRego nt. PL. w C+
0
Bardzo dobrze - zrobi sie żywy mecz w 2 polowie.
0
Przypomnijcie mi w ostatnich 20 latach taki zespol co tak dobrze gral u siebie i tak zle na wyjezdzie. To jest nieprawdopodobne. Fenomen.