0

Kupował ktos z Morele.net ? Polecacie ten sklep?

1

A co tu sie staneło? Włączyłem sobie wlasnie mecz Realu i az mnie przytkało jak zobaczyłem wynik :)

0

@Bykunn
Przedewszystkim do filmów i grania. Muzyka oczywiście też, ale na dalszym planie.

Mialem Sennheizery HD555 i szybko straciły na jakości. Kabel nie wytrzymał.

0

Pany, słuchawki nauszne zamknięte bezprzewodowe do 600 zł. Poleci coś ktoś?

0

@Criss18Barca
Porażka. Valverde Out. To dla dobra klubu.

0

Fajna foczka...

0

@Tiisso
Nie ma możliwości grania online :)

0

Wyobraźcie sobie sytuacje, że do końca życia zostajecie wygnani gdzies na pustkowie. Dostajecie pozwolenie na konsole, bądź PCeta (bez możliwości podpięcia pod internet), z odgórnym nakazem posiadania tylko i wyłacznie jednej gry. Co to byłaby za gra?

0

@matirix20
Ale po co ci tyle ramu? Nie wykorzystasz tego. Zmniejsz sobie na 16 i bedzie taniej.

0

@Pablit
I bocznych obrońców!

0

@kemyt1995
Puta Barca, Puta Barca, hej hej hej

0

Co tam sie stalo ze komentator mowil żenada? Akurat bylem za potrzeba

0

Co za asysta :)))

0

Dobrze, ze ten mecz jest tak wczesnie, bo jakby byl wieczorem, to mialbym problem żeby nie zasnąć.

0

@Cvzx
Wez nie strasz.

0

Myslicie, ze jak dzis przegramy, to jest szansa na zwolnienie Ernesto?

2

@avanes
Ja mam dobry, bo gra Barca. Kazdego meczu wyczekuje z wielkim utesknieniem.

0

@Striker
Jeszcze raz dziękuję, napewno skorzystam i sie odezwe gdybym czegos nie skumał.

0

@Striker
Pięknie dziękuję za informacje.

0

@Mathew86
A da sie jakos zaktualizowac sklady w wersji 2019 ? Jeszcze nieśmiało zapytam przy okazji - gdzie sie kupuje gry na laptopa ? Jest cos podobnego jak ma Play Station mianowicie PS Store ?

0

@Avada Kedavra
No wlasnie slyszalem podobne opinie, ale ktos tu kiedys wspominal, ze 2019 jest bardzo fajny. Ja przestalem grac, bo poprostu nie mialem czasu, a teraz jestem na chorobowym i tego czasu mam mnostwo.

1

Panowie, zamowiam sobie lapka specjalnie dla Football Managera i mam takie pytanie - brać FMa 2019 czy poczekac juz na wersje 2020 ? Ostatni raz w ta gre gralem przeszlo 10 lat temu. Wersja 2019 jest udana w porownaniu z poprzednimi ?

1

@Lamora
Nie glupi pomysl z tym BCS.
@Fabik87
Taki byl pierwotny plan, Narcos albo The Wire. Chodzi mi po głowie też Dark. Narazie jednak potrzebuje paru dni zeby ochłonąć po Peaky Blinders.
@PanPatrykk
Zapowiedziane sa jeszcze 6 i 7 sezon
@Bruttal
Nie widzialem nigdy skazanego na smierc, ale jakos nie mam ochoty na ta produkcje.
Pewnie dlatego, że ogladala to lata temu moja niedoszla tesciowa i sila rzeczy widzialem pare odcinkow. Nie lubię tak.

2

Boże drogi, co ja teraz mam ogladac po takich produkcjach jak Breaking Bad i Peaky Blinders :(

1

@Cvzx
Wszystkie sezony mi sie podobaly, ale gdybym musial na sile wybrac najgorszy, to wybralbym trzeci. Chociaz i tak mi sie podobal :)

7

Skonczylem 5 sezon Peaky fookin Blinders. Cóż to była za produkcja! Dzieło sztuki, majstersztyk!!! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Serial mnie dosłownie wgniotł w ziemie, poprostu zmiażdżył. Bede odliczał i wyczekiwal dniami i nocami na kolejne dwa sezony.

13

Ależ swietna ta reklama OSTRego nt. PL. w C+

0

Bardzo dobrze - zrobi sie żywy mecz w 2 polowie.

0

Przypomnijcie mi w ostatnich 20 latach taki zespol co tak dobrze gral u siebie i tak zle na wyjezdzie. To jest nieprawdopodobne. Fenomen.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?