MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@tristan87
Czyli niecaly rok ;)
2
@Piotr,1985
Bo stara gwardia rzadzi w szatni, a nie jakis tam Valverde
0
@Mati90fcb
Hahaha wygrales :)
1
Oj wlasnie,że myli, Panie komentatorze.
1
Dej czlowieku Vidala!!!!!!!!!!!
0
Pique dzis fatalnie.
2
Widzieliscie tem usmiech Busquetsa jak sie przytulal z Suarezem? Nie przypominal wam tego z paranienormalni ?
1
A żeśta sie smiali z Realu wczoraj, że od bidy wygrali.
0
@jedrek7000
Moze on jako nastepca Suareza ? :)
0
Słuchajta, powiedzcie mi taka rzecz, bo sie nie znam, a mnie to nurtuje, Leo jest brzydki, czy obleci ? :)
1
W rogu wisi flaga Dalovice, brzmi swojsko, ale tak naprawde, to dwa rozne swiaty jezeli chodzi o poziom piłki klubowej. Przykre to.
0
Leo wraca do wielkiej formy.
0
Kurna flak, biedny Bożydar do slowa nie może dojść, temu drugiemu sie gęba nie zamyka.
4
Kto to ten drugi komentator? Sie chlopaczyna rozgadał :)
0
Szybciutko :))))
1
Dybala zasluzyl na tego gola. Najlepszy dzis na boisku.
0
@GeraltzKatalonii
Stres i panika robia robote.
2
@voetballer
Brakuje mi strasznie tej multiligi z c+
0
@Janiama
Nie przegra na 100%
2
@NaFazieHitman
A tu cyk Dybala w mur ;)
7
Lewy w swoim stylu :)
0
@lioners18
Czolowa trojka w tym askpekcie to napewno Suarez, Lewy,Ronaldo.
0
Kto czesciej wymachuje rękami po niedostarczonej piłce, Lewandowski czy Suarez?
2
Przełączta do Pireusu, dzieje sie.
0
@olejtm
Wszedzie u turkow jest taka. Mega klimat. Najlepsza na Besiktasie.
0
Dobry mecz w Stambule.
2
Niemozliwe, Atletico wygralo 1:0
Taki wynik w ich przypadku to rzadkosc.
0
@Dzemik55
Smiechy smiechami, ale ja tam sie chetnie pobawie :)
13
Atleti mistrzowie swiata w wynikach 1:0
1
@Grzesior667
Pojecia nie mam, prosze wybaczyc. Ostatniego kompa mialem 10 lat temu. Przepraszam za glupkowate pytanie :)