2

Zorganizowalem sobie na prędce takie tytuły jak
- Assetto Corsa
- Driveclub
- Dirt Rally
- Dirt Rally 2.0
- WRC 7
- F1 2017
- Project Cars 2
- NFS Payback
- GT Sport
- The Crew 2
Do tego kubelkowy fotel, kiere Logitecha G29 + shifter i oczywiscie stojak pod te klamoty.

Jak to dobrze byc na chorobowym :)))))

0

@Sabrina_spellman
Może nie film, a serial - Peaky Blinders. I wcale nie samotny :)

0

@ArdoFCB
Da sie to wytrenowac, aczkolwiek na padzie nigdy nie osiagniesz takich czasow jak na kierownicy (zasłyszane). O frajdzie nie wspomne.

3

@Chwytliwy
Podobnie jak De Jong na lewej flance w Barcelonie. Brzęczek z Valverde sobie powinni uścisnąc dłonie. Siebie warci.

0

@ArdoFCB
Czekam własnie na Logitecha G29. Narazie na padzie. Wiem wiem, to jak sex w gumie ;)

0

F1 2017 wymiata, kozak gra. Nie mogę się oderwać. Nie wiem jak wersja 2018 i 2019 ale czytałem gdzieś, że najnowsza odsłona tej gry kładzie poprzednie na łeb. Ciekawe. Muszę w nią zagrać.

0

@Hushovt
Valverde po sezonie bedzie wolny ;)

0

Szkoda na to patrzeć. Ide oglądać Peaky Blinders.

1

Wuja Rece wpuszczaj!

0

@draxidox
Bój Ty sie Boga, wez no nie strasz, że Valverde zostanie jeszcze dluzej w Barcelonie.

0

Ale mnie irytuje ten Mevlja.

1

@takisobiektos
Wuja pytaj.

0

Ale że Belgia na razie tylko jeden do jaja, to jestem w lekkim szoku. Jak to mówi klasyk - w Europie juz nie ma słabych drużyn ;)

4

Z wujem na ławce będziemy jedną z najgorszych (jak nie najgorszą) reprezentacji na Euro. Można stawiać domy.

0

Zlatko Zahović, to był mega dobry pilkarz. Zwłaszcza w kadrze. W tamtych czasach to ich najwieksza gwiazda.

0

Nasi napastnicy troszeczkę.

Wichniarek ;)

15

@Sapos93
A ja tak. Boje sie, że zgaśnie przy Valverde.

0

@4drian0
Dzięki za info.

0

@4drian0
Dobrze wiedziec. To na ps4 ?

0

@4drian0
Noz kurcze blade ale szkoda :(

0

@4drian0
Gdzie? Pierwsze slysze.

0

Dirt Rally różni sie znacząco od Dirt Rally 2.0 ? Warto sprawic sobie obie te gry ? Jedną już sobie zamowilem, ale widze też teraz, że druga ma nową przystępna cenę.

3

Peaky Blinders... To jest to! Po totalnym niewypale jakim w moim odczuciu był Dom z papieru, teraz mam przed sobą perełkę :) Nie tracę czasu i wracam dalej oglądać.

0

@chudym
Przepraszam, ale stwierdziłem, że o 2 w nocy nie każdy moglby zobaczyć tamten post. Temat pewnie by umarł smiercią naturalną i nikt by mi nie pomogl ;) Czy to jakiś problem?

0

@NaFazieHitman @Kuczek @Vhaeraun
Opłaca sie kupować takie gry? Mam na mysli używane. Ceny sa dość atrakcyjne. Pewnie zawsze jest ryzyko, że płyta będzie porysowana, aczkolwiek w opisie jest tez informacja, że stan jest jest dobry. Pewnie to "dobry" moze miec u każdego inne znaczenie ;) Zdarzyło sie wam kupując taką gre, że poprostu nie działała?

0

Kupował ktoś z was używane gry ps4 na Amazonie? Co to dokładnie znaczy w opisie, że kody zostały użyte? Mam przez to rozumieć, że żadnych dodatków do takiej gry już nie będę mógł dokupić ? Te użyte kody z opisu mniemam, że nie będą działac na mojej konsoli, zgadza się ? Dobrze to zrozumiałem?

0

@lioney10
Czyli ja żadnych dodatków do takiej gry już nie będę mógł dokupic tak ?

0

Kupował ktoś z was używane gry ps4 na Amazonie? Co to znaczy w opisie, że kody zostały użyte?

2

@Kuczek
Ja obsesyjnie wciąż męcze demo PESa ;)

0

@Messibestplayerintheworld
Grales moze w Moto gp 18 i VR The Game ? Ktora gra ma lepszą grywalnosc i fizyke jazdy ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?