MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Zorganizowalem sobie na prędce takie tytuły jak
- Assetto Corsa
- Driveclub
- Dirt Rally
- Dirt Rally 2.0
- WRC 7
- F1 2017
- Project Cars 2
- NFS Payback
- GT Sport
- The Crew 2
Do tego kubelkowy fotel, kiere Logitecha G29 + shifter i oczywiscie stojak pod te klamoty.
Jak to dobrze byc na chorobowym :)))))
0
@Sabrina_spellman
Może nie film, a serial - Peaky Blinders. I wcale nie samotny :)
0
@ArdoFCB
Da sie to wytrenowac, aczkolwiek na padzie nigdy nie osiagniesz takich czasow jak na kierownicy (zasłyszane). O frajdzie nie wspomne.
3
@Chwytliwy
Podobnie jak De Jong na lewej flance w Barcelonie. Brzęczek z Valverde sobie powinni uścisnąc dłonie. Siebie warci.
0
@ArdoFCB
Czekam własnie na Logitecha G29. Narazie na padzie. Wiem wiem, to jak sex w gumie ;)
0
F1 2017 wymiata, kozak gra. Nie mogę się oderwać. Nie wiem jak wersja 2018 i 2019 ale czytałem gdzieś, że najnowsza odsłona tej gry kładzie poprzednie na łeb. Ciekawe. Muszę w nią zagrać.
0
@Hushovt
Valverde po sezonie bedzie wolny ;)
0
Szkoda na to patrzeć. Ide oglądać Peaky Blinders.
1
Wuja Rece wpuszczaj!
0
@draxidox
Bój Ty sie Boga, wez no nie strasz, że Valverde zostanie jeszcze dluzej w Barcelonie.
0
Ale mnie irytuje ten Mevlja.
1
@takisobiektos
Wuja pytaj.
0
Ale że Belgia na razie tylko jeden do jaja, to jestem w lekkim szoku. Jak to mówi klasyk - w Europie juz nie ma słabych drużyn ;)
4
Z wujem na ławce będziemy jedną z najgorszych (jak nie najgorszą) reprezentacji na Euro. Można stawiać domy.
0
Zlatko Zahović, to był mega dobry pilkarz. Zwłaszcza w kadrze. W tamtych czasach to ich najwieksza gwiazda.
0
Nasi napastnicy troszeczkę.
Wichniarek ;)
15
@Sapos93
A ja tak. Boje sie, że zgaśnie przy Valverde.
0
@4drian0
Dzięki za info.
0
@4drian0
Dobrze wiedziec. To na ps4 ?
0
@4drian0
Noz kurcze blade ale szkoda :(
0
@4drian0
Gdzie? Pierwsze slysze.
0
Dirt Rally różni sie znacząco od Dirt Rally 2.0 ? Warto sprawic sobie obie te gry ? Jedną już sobie zamowilem, ale widze też teraz, że druga ma nową przystępna cenę.
3
Peaky Blinders... To jest to! Po totalnym niewypale jakim w moim odczuciu był Dom z papieru, teraz mam przed sobą perełkę :) Nie tracę czasu i wracam dalej oglądać.
0
@chudym
Przepraszam, ale stwierdziłem, że o 2 w nocy nie każdy moglby zobaczyć tamten post. Temat pewnie by umarł smiercią naturalną i nikt by mi nie pomogl ;) Czy to jakiś problem?
0
@NaFazieHitman @Kuczek @Vhaeraun
Opłaca sie kupować takie gry? Mam na mysli używane. Ceny sa dość atrakcyjne. Pewnie zawsze jest ryzyko, że płyta będzie porysowana, aczkolwiek w opisie jest tez informacja, że stan jest jest dobry. Pewnie to "dobry" moze miec u każdego inne znaczenie ;) Zdarzyło sie wam kupując taką gre, że poprostu nie działała?
0
Kupował ktoś z was używane gry ps4 na Amazonie? Co to dokładnie znaczy w opisie, że kody zostały użyte? Mam przez to rozumieć, że żadnych dodatków do takiej gry już nie będę mógł dokupić ? Te użyte kody z opisu mniemam, że nie będą działac na mojej konsoli, zgadza się ? Dobrze to zrozumiałem?
0
@lioney10
Czyli ja żadnych dodatków do takiej gry już nie będę mógł dokupic tak ?
0
Kupował ktoś z was używane gry ps4 na Amazonie? Co to znaczy w opisie, że kody zostały użyte?
2
@Kuczek
Ja obsesyjnie wciąż męcze demo PESa ;)
0
@Messibestplayerintheworld
Grales moze w Moto gp 18 i VR The Game ? Ktora gra ma lepszą grywalnosc i fizyke jazdy ?