0

@Visca el Barca !!
Też dobrze wiedzieć. Dzieki.

1

@norbi77 @Striker @tombard @clyde
Pięknie Wam dziękuję za pomoc.

0

Niech mi to ktos proszę łopatologicznie wytlumaczy. Brakuje mi miejsca na PS4 w pamieci masowej systemu, a chce sobie ściągnąć nową gre z PS store. Mogę przesłać jakąś gre na dysk internetowy, po czym usunać ją z pamięci masowej systemu (dzieki czemu zwolnie miejsce) i jeżeli w niedalekiej przyszlosci znów będę w nią chciał zagrac, to mogę zgrac ją bez problemu spowrotem (jezeli oczywiście bede mial miejsce) ?

0

Kiedy zostaną dodane nowe gry w PS store na wrzesień?

0

@Kuczek
Nie pamiętam nicku użytkownika. Szukam w swoich komentarzach i nie widzę tej dyskusji.

0

Istnieje jakis filterek w komentarzach, albo cos takiego jak "wyszukaj" żebym mogl odszukać użytkownika z którym przegralem zaklad ? Nie mogę tego znaleźć.

2

@Messibestplayerintheworld
Najlepszy PES od czasów nieśmiertelnej szóstki. Nie moge się doczekać.

0

@kuz
Mam ps plusa. A powiedz mi jeszcze taka rzecz - warto wykupic EA Acces?

0

@kuz
Cenowo najlepiej ?

0

Gdzie kupujecie gry na ps4 online ?

1

@dv7wisnia @snoopdegie
Dzięki chłopaki.

0

Jak się naucze w PESie 2019 na treningu dryblować, uderzać wolne, skutecznie wykonywać rożne itd itd to przełoży sie to na umiejętności w wersji 2020 ? Czy kazda edycja tej gry dziala nieco inaczej ?

0

@Gosciuu
Neymar zostaje w PSG.

2

@kkbarca
Ja, pracuje w domu, przez co mogę zawsze oglądać każdy mecz czy inne wydarzenie sportowe, które mnie interesuje :)

1

Jak zagrał Puig ?

2

@Azi
Moj bliski kolega ma 5 córek i teraz urodził mu sie synek. Autorowi wątka oczywiście gratuluję! Dzieci to wspaniały dar! :)

0

@WisniaKala
Wolno trawią i stają w gardle.

0

@SithRM
Jak już zacząłem, to chciałem oglądnąc do końca. Nie lubię mieć poczucia straconego czasu. Niestety nie wytrzymałem :) Szkoda, bo bardzo sobie cenię Hiszpańskie kino, aczkolwiek Dom z papieru nie bedzie mi się dobrze kojarzył. Niemniej jednak jestem też w stanie zrozumieć fanów tej produkcji.

1

12 odcinek domu z papieru. Końcówka. Nie chce spojlerować, ale kto dobrze zna ten serial ten wie co to za moment. Mnie to wystarczy, jest tak naiwny, że nie dam rady dalej tego oglądać. Pierwszy mój serial, którego nie dociągne do końca. Ide po kanapke, cos do picia i zaczynam moją przygode z Peaky Blinders :)

0

@kuz
Poczekajmy w takim razie jeszcze :)

0

@kuz
Myslisz, że nadzieja sie jeszcze tli ? :)

0

Z jakimś użytkownikiem tutaj przegrałem zakład o Neymara, jak to czyta, to niech sie ujawni - zaoszczedzi mi czasu na grzebaniu w starych tematach żeby znaleźć kto to był.

0

W Londynie tez słupki obijają :)

0

Dostaje oczopląsu oglądając derby Londynu i Rzymu :D ktory mecz sie wam bardziej podoba?

0

5 razy slupek i karny. Cos takiego bylo jak sie gralo za malolata w pilke. Dobrze pamietam? :)

0

Kolejny slupek, no nie wierze normalnie :)))

0

Haha co tam sie w tym Rzymie dzieje ! Juz 4 slupki!

1

Ale sie nam w to piękne popołudnie mecze trafiły. Derby Londynu i Rzymu, to dzis miód na me serce :)

0

@Olkovsky9
Jest to bardzo mozliwe. Jestem pewien, ze bedzie kolejna saga.

3

Lacazette przekocur

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?