8

Ależ mi się marzy taki Son w Barcelonie.

0

Świetny mecz w Londynie! Kto nie ogląda niech sobie włączy, bo warto.

0

Kolasinac jaki sprint. Wow.

0

@BarcaFan17
Pomysle w takim razie jeszcze nad DR 1 :) Właśnie nad F1 tez sie zastanawiam. Z ktorego roku najfajniejsza?

0

@tombard
Wlasnie chce zamowic jakies fajne arcadówki dla odmiany. Waham sie pomiedzy NFS 2015, bądź Payback i The Crew właśnie. Jakies jeszcze inne propozycje? Konsola PS4
@BarcaFan17
Chce wlasnie kupic L. G29.
The Crew 2 juz obsługuje tą kiere?
@lou
Dirt Rally 2.0 juz zamówiłem. Oprócz tego Project Cars 2, Assetto Corsa, Driveclub i WRC 7. Chce jeszcze domówić Gran Turismo Sport.


0

Jak The Crew 1 i 2 wypada w porównaniu do ostatnich NFSów? Który tutył ciekawszy do grania przy użyciu kierownicy?

0

@mekston
Widocznie mam kiepskie poczucie humoru ;)

0

@Wilczeq
Mialem kolege kiedys w pracy, Włocha, fanatyka Romy. Zaraził mnie nie tyle co samą Romą, ale całą tą otoczką tych derbów. Koleś miał fioła w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Do tego stopnia mnie zaraził, że postanowiłem sie wybrać na te derby. Niestety na stadion nie dotarlem z róznych przyczyn, ale poznałem cały ten klimat tych derbów od środka. Jest magia. Komu kibicuje? Chciałbym poprostu zobaczyć dobry, szybki, zacięty mecz.

0

@ShawnC
Matko Bosko jacy Wy tutaj wszyscy przepoważni jesteście :)

Miłego dnia wszystkim życze.

0

@MarioVeB!
Grunt, że jest śmiesznie :) Ja nawet przed tymi 3 kolejkami stawiałem na Atletico, że zdobędzie w tym roku majstra.

0

@ShawnC
Coraz to więksi specjaliści krytukują tych, ktorzy mają odmienne zdanie od innych. Również dobrze.

0

@KamQiX
Oczywiście, że to dopiero początek i wszystko może sie zdarzyć. Ja tylko sobie obstawiam. Typuje. Taka zabawa, troche dystansu :)

4

Nie ma bata, żeby Atletico nie wykorzystalo dyspozycji Realu i Barcelony w tym sezonie i nie zdobyło majstra. Niestety taka jest dla nas smutna prawda, bardzo ciężko będzie w tym roku obronić ten tytuł. Dla mnie Atletico jest faworytem.

0

@Wilczeq
Ja wiem co będę ogladał, ale ciekawy jestem ilu z Was wybierze derby Rzymu i jakie bedziecie miec ku temu powody :)

0

Ehh co za rozpacz, że mecz Lazio z Romą się nakłada czasowo z meczem Arsenalu z Tottenhamem :( Kto z Was dzis wybierze derby Rzymu? Mnie sie zawsze podobała ta otoczka tych derbów, które mają swój nieprzeciętny klimat. Ciężki wybór.

2

@Konradomoreno
Na przelomie lat 90 zaczynałem od Fify, później przeszedłem sie na genialnego wówczas pesa, byl to rok ~2006, by po kilku latach znów wrócić do fify. I tak do edycji 2018 (w 2019 nie kupilem, bo stwierdziłem, ze od tej pory będe kupować co dwa lata zeby moc widzieć jakies zmiany w tej grze). W tym roku ktos jednak namówił mnie żebym spróbował demo pesa20 i tak tez zrobiłem. Powiem tylko tyle, że nie moge sie oderwać od tej gry (dema)!! Pomimo swoich wad, jak np wyjście z kontrą obrońcą ze swojego pola karnego i przedostanie sie niepokojonym pod bramke przeciwnika, jest to najlepsza piłeczka jaką grałem od czasów pesa 6 :) Wydaje mi sie, że te gra ma szanse stać się równie popularna. Ja na chwile obecną jestem pewien, że przesiadam sie znów na pesa. Mega wciągająca gra, ma w sobie to coś - za kazdym razem mam ochote rozegrać jeszcze jeden mecz :) Gorąco polecam.

1

Ale się Juve bawi z Napoli

1

Co za brama, co za mecz!

2

Co ten Szczesny wybronil !! Wow

2

@Kamilos84
Tu nie trzeba lubic seria a, taki mecz poprostu trzeba zobaczyc ;)

0

@matirix20
Sam jestem ciekaw

0

Szkoda straconych punktów :( Ide męczyc drugi sezon domu z papieru. Później danie głowne Juve vs Napoli :)

2

Co ten Perez Matko Bosko zrobil :(

1

@masq
Za to jeden Messi by pomogl.

1

@KamQiX
Nie mogl wpuscic Rakiticia, bo ten jest już pilkarzem PSG. Zobaczysz.

0

Dawaj Waldek trzecią zmiane, będzie trzecia brama.

0

Brawo Busquets!!! Ten gol to jego zasluga

0

Na moje to Rakitic jest już w PSG.

3

Jeeeeeest !!!!!

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?