1

@kingmati414
Ale odskoczyla mu ta pilka czy nie ? Pilka sie kreci i widac ze probuje ratowac sytuacje drugą nogą, niestety film jest ucięty i nie widac co dalej.

0

@Kvothe07
Ja dopiero po paru dłuższych chwilach zauważyłem ze są tam nasze grajki w towarzystwie innych kobiet ;) Czerwona mnie zahipnotyzowala.

0

@Ghotti
Również tak jak kolega powyżej obstawiam, że to dziewcze jest Fabregasa, ale nie dam sobie za to ręki obciąć.

42

@Fenelon
Foka w czerwonym niszczy system.

22

@zodiak_10
Kosmita. Złota piłka się należy jak psu buda. I tyle w tym temacie. Dobranoc wszystkim.

0

@Zbyszard
Kolego, przypomnij mi proszę z czego ten avatar, bo mi spokoju nie daje, a pamietam, że wieki temu "to" lubiłem :)

3

@MarioVeB!
Noo, sromotnie przegrali tą ligę w Anglii, nie ma co. Pomoc LFC to istny dramat ;) Proszę Cię.

9

@MarioVeB!
W decydującym momencie wyrzucili Barce z LM a później wygrali w finale.

0

@Zieliniak
Ładna bramka?

1

@czosnekfcb
Serio pytasz? Nie tylko warto, ale trzeba! To klasyka.

0

Eto ost. chyba przechodzi przez pewien rodzaj depresji związany z przejściem na emeryturę, bo za każdym razem gada od rzeczy takie głupoty że szkoda gadać. Drugi Gary Neville się robi.

0

@Janiama
Stam musi być na liście TOP 10, ja sobie nie wyobrażam żeby go tam zabraklo. Ale robta jak chceta, to Twoja zabawa, ja sie dostosuje :)

EDIT :

Choc teraz sobie przeanalizowałem środkowych obrońcow i rzeczywiście bedzie Ci ciężko. Na szybko wymienilem dwudziestu paru na najwyzszym swiatowym poziomie. No nic, powodzenia ;)

0

@Chakalaka
Grywał, ale dużo częściej jako środkowy, wiec wrzuciłbym go do srodkowych, nie bocznych.

1

@Chakalaka
Stam bardziej jako środkowy.

1

@Janiama
Kolego, super wymysliles tą zabawę! Pogratulować :)
Nie moge sie doczekac kolejnych pozycji...
Następnie będą środkowi obroncy czy lewa bądź prawa flanka?

9

@barcowy1899
Beznadziejnie.

1

@dominik127pl
Joachim, to Ty mordo?

0

@ViscaBarca123
Dziekuje za informacje, tyle mi wystarczy. Pozdrawiam.

0

@Grzesior667
Mea Culpa.

8

Prośba do @ViscaBarca123.
Carlez Perez, bo o niego mi sie rozchodzi.
Można prosic o rozłożenie tego pilkarza na czynniki pierwsze? Jego dobre i slabsze strony, jak sie spisywał w Barcy B, na jakich pozycjach był próbowany i z jakim skutkiem, ogólnie co o nim myślisz, jak oceniasz jego możliwości i jak Twoim zdaniem może wyglądać jego przyszłość w Barcelonie.

Dziekuję i pozdrawiam.

0

@Brusu
Kurcze transmisja nie jest dostepna w kraju w ktorym mieszkam. Tak pisze.

1

@Brusu
Dzieki kolego
@Bamek94
Podaj streama pls

0

@Brusu
I po rejesteacji i logowaniu bez problemu znajde mecz, czy potrzebuje jeszcze jakis wskazowek gdzie szukac ?

0

@Brusu
Musze sie tam rejestrowac żeby zobaczyc mecz?

0

@krzychu1526
Eric Cantona

0

@Xavifcb6
Niestety Suarez ma za silną pozycje w klubie żeby był jak to okresliles pionkiem do treningów. Valverde i tak będzie na niego stawiał, bez względu na to czy jest w formie czy tez nie. Podobnie sytuacja sie ma w przypadku Busquetsa i Rakiticia. Chcąc nie chcac musimy to przeczekać, zmiany dopiero nastąpią kiedy przyjdzie nowy trener. Wtedy bedzie nadzieja, że starzy wyjadacze usiąda na ławce, badz poprostu odejdą, bo forma nie będzie pozwalać na dalszą gre w takim klubie jak FC Barcelona.

1

Jakies nowe info. W sprawie Moise Kean'a ? Bardzo bym chcial tego chlopaka zobaczyc w koszulce Barcelony. Idealny zmiennik dla Suareza.

0

@oleoleole
Najwieksze blefy w futbolu? Politykiem i dyplomatą? Przecież to proste jak drut, że tak sie w dzisiejszych czasach negocjuje podwyżkę. To jest rola agenta, żeby wywieral presje i nawijał kit o zainteresowaniu innych klubów, żeby tylko podpisać nowy, lepszy kontrakt dla swojego zawodnika. Agent puszcza plote, media to podłapują i machina rusza. Tak to wlasnie m.in. wygląda. Nie pierwsza tego typu sytuacja w ost. latach.

1

Malcom dobrze wyglada, jak zwykle w presezonie, a później ława.

1

Alez z De Jonga będzie pożytek! Kupe radochy nam da ten chlopak!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?