MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@sid666
Ja omijam szerokim łukim wszystkie tematy nt. polityki. W ogóle mnie to nie interesuje, przez co napewno jestem zdrowszym i spokojniejszym człowiekiem :) Nie lubie tylko jak sie miesza polityke do sportu, bo siłą rzeczy musze to przeczytać.
3
@Dejvv
Ja już zacieram rączki i sie nie mogę doczekać :) Zdecydowanie najczęściej oglądana przeze mnie liga.
0
@NeroTFP
Ja również tak jak koledzy powyżej juz raczej nie wierze, że odpali. Niestety głowa nie idzie w parze z talentem, który niewątpliwie bądź co bądź ma ogromny. A do tego wszystkiego jest na domiar złego kontuzjogenny. Moim zdaniem jezeli pojawi sie oferta na poziomie 80-90mln to należy go sprzedać. Niemniej jednak wciąż trzymam za niego kciuki i bardzo bym chcial sie mylić i zobaczyć Dembele w znakomitej formie w zbliżającym sie sezonie.
0
@Blomqvist
Podziękował.
1
@Commando
Jak sie nazywa ten komentator ?
2
@Cariones
Ważne, że drugi trafi ;)
0
@kkbarca
A ilu z Was celowało w nie kopiąc piłke? :) Kiedyś to było.
5
@Naturopata
Pewne napewno nie. Jezeli nie odejdzie Rakitic, to może nie miec tego miejsca w pierwszym skladzie.
0
@MaTt_BarcaFan
Dembele bylby idelny na przeciwległą flanke.
0
Dla tych co nie widzieli, fajny artukul na meczykach dotyczący faworytów do wygrania złotej piłki. Ciekawy jestem Waszego zdania na ten temat. Ja już niejednokrotnie sie wypowiadałem, dla mnie Messi jako pierwszy, Van Dijk drugi, Alisson trzeci. Tuż za podium Salah, Mane, Ronaldo.
https://www.meczyki.pl/newsy/znow-sensacyjne-rozstrzygniecie-zlotej-pilki-pilkarze-liverpoolu-maja-szanse-przescignac-messiego-i-ronaldo/118902-n
0
@Volk
Boże broń. Absolutnie nie.
0
Ile dajecie na dzień dzisiejszy % na przejście Neymara do Barcy ?
6
@jacobFCB
Nie pije, bo piłem kiedyś dużo za dużo, ale z Tobą bym sie kolego napił. Pozdrawiam Cię serdecznie.
0
@LuisSalvano
No to rzeczywiście ciekawa sytuacja.
0
@PeteR10
Na ile to rzetelny człowiek?
0
@ViscaBarca123
Można gdzieś zobaczyć ten mecz?
0
Jaki wynik obstawiacie? Real - Fenerbahce
0
@masq
Nie mogę sie doczekać!
0
Wiem, że to tylko sparingi, ale byłyby jaja jakby Real dostał dzisiaj bęcki od Turków. Myślę, że zapanowalaby tam juz mocno napięta atmosfera. Mimo, ze to mecz o tzw. pietruszke, to presja jest dzis na nich przogromna. Nie moge sie juz doczekac tego meczu.
1
@jacob345
Alena wieczny talent niczym nasz Zielu... Coś w tym jest co napisałeś :)
0
Carles Aleña
Moussa Wague
Riqui Puig
Ronald Araujo
Carles Perez
Jak myślicie, który z nich sie wybije i zacznie grać na najwyzszym poziomie? Wiekszosc z Was pewnie postawi na Puiga, ale kto jeszcze z tych chłopaków ma szanse zrobić duża piłkarską kariere? Ciekaw jestem Waszego zdania o tych chłopakach.
0
@BarcaInfo
Ciekawy jestem sytuacji Wague, czy dostanie szanse w pierwszym zespole. Szczerze mówiąc myślałem ze pokaże sie z lepszej strony PNA.
Wiadomo cos nt. Suareza czy zrzucil te pare kg nadwagi ?
2
@Kidd
Również swego czasu myślałem, że będzie to pilkarz większego kalibru.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@leo_messi_10
Pomijając współpracę Griezmanna i De Jonga, to warto tez zwrócić uwagę na zagranie Pereza.
0
Navas jest przedzik. Moim zdaniem to duzo lepszy bramkarz od Courtois.
0
@bari_94
Ciekawe jak często teraz w gabinetach zarządu Barcelony przewija sie pomysł kredytu...
0
Kogo Segura chciał, był zwolennikiem jego zakontraktowania, a kogo blokował i był przeciwny? Byly gdzie podawane takie informacje?
0
@NaFazieHitman
Też o tym pomyślałem i zapewne zarząd Barcy również bierze pod uwagę taką możliwość.
0
@geass
Serio oceniasz forme Realu w nadchodzacym sezonie ligowym poprzez pryzmat przedsezonowch sparingów gdzie pilkarze mentalnie sa jeszcze na wakacjach? Pozatym zapewne jeszcze kogoś kupią z dużym nazwiskiem co możliwe że ich pociągnie do przodu. A jak Hazard zrzuci pare kg i wroci do formy, to tez odpali, jestem tego pewien. W każdym razie absolutnie bym ich tak szybko nie przekreślał, bo mozna sie pozniej bardzo zdziwić.