MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rompul
U mnie nie ma jeszcze poludnia. Mieszkam w innej strefie czasowej. Mój błąd, pisalem z przyzwyczajenia.
0
Siedzicie juz wygodnie przed tv/kompem/tabletem/telefonem ? Kto z browarkiem?
2
@mart
Dziękuję i wzajemnie :) Gratuluje córy! U mnie na liczniku dwóch łobuziaków w wieku 2 i 4 :)
@escarabajo
Śmieci nie wyniosłem :(
40
13 rocznica, szmat czasu z jedną niewiastą. Chyba postradalem zmysly wytrzymujac tyle przy jednej babie, ale powiem Wam jedno - jestem bardzo szczesliwy :) Zdrowie mojej wspaniałej żony! Benc i do spania.
0
@masq
Zaliczone przez żone.
0
@ViscaBarca123
Jestem w trakcie ogladania, dla mnie bomba. Ona sie nie wkrecila, chociaz serial rzeczywisie wpisuje sie w powyższe kryteria.
0
@Odesseiron
Rodzine Soprano ogladalismy z 10 lat temu i mi jak i jej mocno przypadla do gustu.
1
Jaki serial do ogladania z żoną? Dla niej priorytet to wiadomo - zycie w rodzinie, romanse, zdrady, zemsty, rozstania, powroty itd. a dla mnie wiadomo - dobra obsada, aktorstwo na najwyzszym poziomie, kryminał, akcja, trupy, czarne charaktery, dramat i takie tam ;)
0
House of cards jest w wiekszosci przegadanym serialem nt. polityki, czy sa tam jeszcze jakies inne wątki typu życie w rodzinie, zdrada, romans, zemsta, akcja itd itd ?
0
@dzagos
Ja bylem jeszcze 2 tyg temu. Z filmami bylem tak na bieżąco ze dosłownie nie miałem co oglądać, wiec z braku laku sie zabralem za seriale. Na pierwszy ogień poszedl Detektyw i aktualnie zaczynam 4 sezon Breaking Bad. Wyciągnięty jestem na maxa :) A następne produkcje z mojej listy czekają już w kolejce :
Kompania braci
Prawo ulicy
Narcos
Gra o tron
Wikingowie
Sherlock
Peaky blinders
Gomorra
Dom z papieru
;)
2
@Nihas
Mbappe, Kimmich, Van Dijk.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myslicie, że Busquets wróci jeszcze do swojej najlepszej formy? Przydalby sie nam w nadchodzącym sezonie taki Busi w swoim najlepszym wykonaniu. Obok niego Arthur i De Jong, wchodzący z ławki Vidal i Rakitic (bo ten niestety najprawdopodobniej u nas zostanie) i środek boiska mamy taki, że klękajcie narody. Bedzie czym straszyć. Oby tylko Busquets wrocił do formy, to jest moim zdaniem klucz do sukcesu.
0
@Fake69
No właśnie. Jakoś nie widze Griezmanna na prawaśce.
11
@BarcaInfo
Kiepska wiadomość :/
0
@kerouac
Eee tam odrazu "prawie niemożliwe" - 20% to calkiem sporo :)
0
Jeżeli oprzeć sie na procentach, to ile dajecie że Neymar trafi do Barcelony, a ile, że jednak do transferu nie dojdzie ? U mnie 60 do 40 ze przyjdzie.
0
Widział ktoś Wojne wietnamską? Rzeczywiście taki dobry dokument?
1
@Chwytliwy
Zgadza sie. Z tego co pamietam byl tam jeszcze Ben Arfa z PSG.
3
@FDJ
Wojtek Szczęsny bedzie bramkarzem nr 1 ale Buffon ma w umowie zawarta określoną ilość meczy żeby pobić rekord Maldiniego jezeli chodzi o występy w Serie A.
7
13:30 Polsat sport extra mecz Juve - Tottenham.
1
@TKWM
W takim razie pozdrowienia od starej gwardii z wiślackiego Bieżanowa ;)
0
@TKWM
Z ciekawości. Twój nick to Trzej Królowie Wielkich Miast? :)
0
@gimmeq1
Podobna sytuacja jak w Turynie i Monachium. Dla wielu pewnie sytuacja nie do pomyslenia ale Torino i TSV mają mieście wiecej do powiedzenia.
1
Pozwole sobie zadać poniższe pytania raz jeszcze. Poprzednio nie uzyskałem wyczeprpujących odpowiedzi, być może teraz na forum jest więcej osobistości siedzących klimatach kibicowskich.
1.
W jakich miastach w Hiszpanii (oprócz semej Barcelony oczywiście) Barca ma najliczniejsze fan cluby ? Chodzi mi o takie zorganizowane, co potrafią przyjechac razem na mecz w kilkadziesiąt bądź kilkaset osób. W poprzednim wątku kolega Odesseiron napisal, że dużo kibiców Barcelony jest w Sewilli. Czy ktos potrafi cos napisać o tym Fan Clubie ? Interesuje mnie geneza powstania, przybliżone liczby na Camp Nou i jak sie do tej grupy odnoszą lokalne kluby z Sewilli.
2.
Czy istnieją jakieś dane które państwo z Europy (oprócz Hiszpanii oczywiście ;) ) posiada najliczniejsza rzesze kibiców Barcelony? Z tego co pisal kolega Odesseiron Fan Club z Polski liczy okolo 1500 osób. Jak to wyglada z innymi krajami?
3.
Jak wyglada sytuacja w samej Barcelonie, w jakich rejonach miasta można spotkać kibiców Espanyolu? Jak mniej wiecej rozkładają sie siły w mieście i czy dochodzi do jakis awantur miedzy nimi.
4.
Jaki stosunek mają do siebie Girona i Espanyol ?
Dziękuję, pozdrawiam i miłego wieczorka życze.
1
@Brusu
Szpilka wychodzi do ringu koło 22. Gala juz trwa.
0
Szpilka vs Chisora dzis koło 22. Jak obstawiacie?
0
@Fabik87
Petarda!
3
Uulala dzis w tv klasyka gatunku - Cieńka czerwona linia :) Polsat, godz 22:15.
0
@NeroTFP
A mnie określanie piłkarza crackiem na polskojęzycznych forach i różnych portalach :) Może irytuje to za duże słowo, ale naduzywanie tego słowa stalo sie dla mnie poprostu niezrozumiałe i lekko śmieszne :)