MichalZZZ
Dołączył/a: wrzesień 2018
Wyspa
24 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co ja patrzę, Sevilla kolejny remisik :)
2
@Janiama
Real 0:2 Barcelona
2
@przemo1402
No i super wybrnąłeś :) Plus dla Ciebie!
Dobra kończę odpisywać, bo zaraz wyląduje w goracych dyskusjach, za czym nie przepadam :D
14
@przemo1402
Ty mi lepiej powiedz skąd w rodzinnym domu taka koszulka? Ukryta opcja Madrycka? :)
7
@Rust_Cohle
Haha dobre! Gdybym nie musiał świecić przykładem, to bym tak zrobił :D Później będą drzeć jape puta Madryt w szkole albo w domu przy matce i ja zarobię w łeb :D
4
@HighestInTheRoom
Nawet im nie mowie, bo będę słyszał Hala Madryt przez cały dzień :D
185
Dzieciaki potrafią być złośliwe i okropne ;) Wiedza, że tata przeżywa dzisiaj mecz, który będzie wieczorem, to latają po domu i się wydzierają Real Madryt!!! Real Madryt!!!
Gdzies kuźwa popełniłem błąd w wychowaniu :D
0
@Conradxc
O, i już mi się podoba taka wypowiedź. W sensie ta kierowana do mnie ;) Niech wygra lepszy!
Nie straszny nam żaden Mbappe, czy inny Haaland, dopóki mamy De Jonga! Tego wyższego rzecz jasna :))
1
@Pewex
Oj ma wiele. Mecze z Barca są dla nich bardzo prestiżowe, tak samo jak dla nas mecze z Realem. Wygrać taki mecz, to jest obowiązek dla jednych czy drugich. Zawsze. Bez względu na pozycję w tabeli.
1
@Lionel_Messi10
No i gitara byczku :) Grunt to być pozytywnie nastawionym.
4
@Conradxc
Może tak być. Historia potrafi zatoczyć koło, tak jak i my się kiedyś w końcu zlitowaliśmy nad Wami i przestaliśmy traktować Wasze boisko jak treningowe ;)
2
@Pewex
Ja mam co mecz takie wrazenie :) Niezależnie z kim gramy, to zawsze myślę, że wygramy. Taki charakter. Nie jest to dobre na dłuższą metę :D
0
@matirix20
A tak mnie pchlonelo moje hobby czyli składanie systemu Audio, że nawet nie mam kiedy grać, bo non stop czytam o audio sprzęcie i co chwila coś testuje :D Ale wrócę na 100% do FMa. Być może nawet wkrótce.
Polecasz najnowszego? Najlepszy?
0
@matirix20
Ja sie zatrzymalem w FM 19 :)
0
@normasubiektywna
Spokojnie :)
13
Reguilon i Danilo przymierzani do Barcy? No błagam Was uszczypnijcie mnie :D
1
Na meczykach tytuł jak kulą w płot :
Tak wyglądają pary 1/4 finału Ligi Europy! Trudne wyzwanie przed FC Barceloną!
Powinno być : Trudne wyzwanie przed Eintrachtem Frankfurt!
0
Zaułek koszmarów/Nightmare Alley. Fajna muzyka, świetna obsada, dobre aktorstwo, ale czegoś mi w tej produkcji ostatecznie zabrakło. Spodziewałem się czegoś dużo lepszego, trzymającego bardziej w napięciu... Po takiej obsadzie mogłem się spodziewać wybitego filmu, a dostałem jedynie dobry film bez fajerwerków i do zapomnienia. 7/10.
0
Jak wyglądają statystyki Xaviego odkąd przyszedł do Barcy jako trener ? Ile meczy wygranych, zremisowanych i przegranych ? Zdaje się wygląda to fenomenalnie.
1
Dembele w drugiej załatwi sprawe. Bez obaw.
0
Dobra, dawać Dembele i Araujo, żarty sie skonczyły.
1
Ale dziury u nas w obronie.
0
@danio1899
Do sędziego :)
1
Szczęsny zjbał Marciniaka przed rzutem karnym, jak ten mu chciał wytłumaczyć zasady stania na lini :D Widzieliscie to ? :)
0
@socha
Też nie. Chociaz faktycznie jest pewne podobienstwo. Ale nie o niego mi chodzi.
0
@adi7adi8
No wlasnie. Albo kogos innego z celebrytów...
0
@Pressinho
Troche ma z Batiustuty i Crespo. Ale to nie to. Gdzieś już tą twarz widzialem w tv.
0
@Kluivert_P
Hahaha dobre!
0
Jak mi ten Vlahovic kogos przypomina... Dajcie jakies typy, bo mi to spokoju nie daje.
1
@Gavinho
Dla mnie Piotr Zola Szulowski top 1. Socha zaraz za nim. Paczes spadł na 3 miejsce.