0

Leclerc się zbliża do Maxa

0

Nie no jakby Perez by tak skasował Maxa to niezle jajca by były xD

1

@PaPo kręciłby się w tym samych pozycjach co Lewis czy Russel

2

Alpiny już walcza xD

1


Typowe FIA xD żenada totalna i podwójne standardy

0


Lewis mimo tego że Merc jest w fatalnej sytuacji to chyba nieźle się bawi xD

0


No i Stella ma absolutna rację,to co robił Kevin wczoraj i w arabii nie miało nic wspólnego ze ściganiem a dostał za to śmieszne 3 punkty xD

1

A co to się dzieje xD Lance 2-0 z Alonso w ten weekend w kwali

0

Jeszcze smiesza mnie ludzie na Twitterze co bardziej mają pretensje do Hamiltona za 1 okrążenie a jazdę Kevina określają jako world class teammate xD

0

@Azi głównie chodzi mi o to że to co robi Magnussen nie ma nic związanego z tym sportem,to cały Haas uprawia 2 raz w tym sezonie taka patologię.Chlop dostaje 35s kary na dystansie 19 okrążen to perfekcyjnie pokazuje jaka patologię uprawiał na torze

0

@Azi bo inni mają szacunek do siebie i innych najwidoczniej i umią się obronić czysto,Kevin to po prostu ogór który musi się do takich zagrywek dopuszczac

4


Kolega zdobył punkty także jest git,co z tego że jezdzi jak jebany debil i stanowi zagrozenie dla innych.To już 2 wyścig gdzie Kevin tak jeździ także mam nadzieję że dostanie taka karę że się zesra

1

@Kidd 1)Max
2)Lec
3)Rb
4)Ver
5)Ver,Per,Lec
6)Max

1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Oco
6)Hul
7)Zho
8)Ric
9)Alb
10)Pia

1

@Popitek12 Portugalia by wygrała po 3 bramkach goata

1

Merc jest dramatyczny,od 3 lat nie mogą sobie poradzic i na razie okazuje się że najbardziej wyśmiewana koncepcja była ta najlepsza xD

0

@Ogorinho1974 zdecydowanie

3

https://x.com/Fastinfoo/status/1786421713279820072
Głupi ludzie zawsze mają szczescie,mam nadzieję że to będzie dla niego nauczka i nigdy więcej nie wejdzie za kierownicę po pijaku

2


McLaren to w sumie caly nowy bolid przywiózł do Miami,pewni liczą że wypala im te poprawki jak w zeszłym sezonie

11


Fajnie jakby taki dostali bo na to zasługują,niesamowity sezon zagrali

5


Jaki kraj taka Taylor xD

0


Czyli Carlos do merca albo Redbulla,jeżeli pójdzie do Redbulla to pewnie Perez pójdzie do Audi albo emeryturka

17


Ale się grało za dzieciaka i jescze w most wanted,piękne gierki to byly

2


Ale to musiało być przewalone uczucie,niby się palisz ale nie wiesz gdzie

3

@Popitek12 Robert Lewandowski

9

@marcin62 oczywiście że wieksząść by uciekała ale muszą sobie w internecie podbić ego i pokazać jacy oni są silni xD

7


Patrz @Popitek12 Sainz już ćwiczy żeby pokonać twojego drugiego Goata,on chyba cie naprawdę prześladuje.Najpierw Max a teraz będzie się zabierał za Ronaldo

0

@Sulimo nie obchodzi mnie teraz co zrobiła reszta,dajcie cieszyć się kobicom Wisły i wyjmijcie kija z dupy

0

@Sulimo no kilka razy się zdarzyło że kogoś ograli,super tylko ze później lubią się skompromitować z jakimiś amatorami.Poza tym w tym momencie nie ma znaczenie kogo ogrywali lech czy legia xD

4

Mam całkowicie wywalone na polskie zespoły ale śmiesznie się czyta ten ból dupy kibiców Lecha czy Legi,czy odpadną w 1 rundzie czy w 2 dla nich to bez różnicy i nie będą pierwszymi którzy być może się skompromituje w Europie jak lech z Trnava czy legia z Dudelange xD

0

@Katalończyk 99 w takich czasach żyjemy,i nie dziwię mu się i innym że to wykorzystują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?