0

@Katalończyk 99 w takich czasach żyjemy,i nie dziwię mu się i innym że to wykorzystują

5


Zawsze śmieszy jak jakieś internetowe kozaki każą komuś walczyć na wojnie za swoj kraj,kiedy oni to piszą to siedzą w kraju w którym nie ma wojny i nigdy nie byli w takiej sytuacji.Może po prostu dajmy żyć każdemu tak jak chce,jak nie chce ginąc za swój kraj to trudno,to jest JEGO zycie

22


Ale to trzeba być biednym umysłowo żeby takie rzeczy robić xD szkoda ze nie wypadł z tego auta

2


No i to jest malowanie idealne na gp Miami,podoba mi sie

1

@Explode powinni cały zrobić błękitny,jak juz chcieli tak zrobić a nie takie gowienko

1


Ale brzydkie xD

18

@FcPortoFan1999 dobrze ze tam nie trafił,tylko by się zmarnował w tej marnej lidze

1


Newey dawaj do Ferrari,będzie fajnie

0

@pt9 chyba najlepszy

0

https://x.com/MagiqueViniT/status/1784890466325950853
Jest już kilka miesięcy po premierze gry a nadal niektórych boli obecność kobiet w FUT xD

2

@Popitek12 Euro,Pepe,Sanches,Eder

8

2

@Popitek12 Messi

1

@Popitek12 nie szkoda ich

4


No i fajnie,oby do tego doszło

0

@Kidd też słyszałem o zainteresowaniu astona ale jednak liczę że trafi do Ferrari

1


Newey w ferrari od 2026? Chciałbym to zobaczyć

1

@beter2 powiedz mi jakie w tej sytuacji ma znaczenie sztab medyczny?

0

3

To jest cyrk że w takiej lidze nie ma goal line technology xD pomyślcie że nie uznają nam takiej bramki na wagę mistrzostwa xDDDD

0

Jaka amatorka xDD

1

Ale Sainz z Leclerciem walczą,pięknie

0

Oby jak najdłużej się utrzymywało 1-2 dla Lewisa i Alo

0


Oby dziady ograly Lando :)

1

@Kidd 1)Max
2)Lec
3)Fer
4)Sai
5)Max,Lec,Sai
6)Nor

1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Oco
6)Bul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor

0

@mekston W ogóle śmieszne te tłumaczenia sędziów dot.czasu Lando,że lando nic na tym nie zyskał.Max 2 razy tak wyjechal i mu usuwali czasy,Hamilton czy Alonso nie mieli problemow żeby tam utrzymać xD

0

Ogólnie najlepsze Kwali w tym sezonie,oby jutro i w niedziele też coś tam popadalo

0

Ale cyrk z tym czasem Lando xDD jeżeli dostał Lewis info ze nikt już się nie poprawia to odpuścił, także nie wiadomo jakby to się skończyło to okrążenia Hamiltona

2

No i pięknie hahaha

0

Hamilton to weźmie chyba ale jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?