MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Hamilton to jaka niby kontrowersja? Jak cię szanuje to tutaj się odkleiles
2
@Stinger_ Widzę tutaj niesamowity ból dupy niektórych o Hamiltona xD śmiesznie się to czyta nie powiem ze nie.Kierowca który pobił wiele rekordów i razem z Schumaherem ma najwięcej mistrzowst ale to tylko przez to że miał najlepszy bolidy ale jak to samo robili Michael,Senna,Prost,Vettel czy to teraz Max to są Goaty dla niektórych z nich xD
0
@Saviola88 mam nadzieję że aktualizacje do tej sprawy bedziesz robił w tej dyskusji a nie później będziesz spamowal nam na la bambie
1
@mekston No tak o samym singapurze mowie
0
@mekston i nadal ma mniej okrążen na prowadzeniu niż potężny Giovinazzi
3
@Sulimo to pokazuje tylko jaka przewagę miał redbull i jak ciasno było za redbullem bo na początku miałeś bardzo silnego Astona,później Merc z Ferrari byli mocniejsi a w 2 połowie sezonu McLaren wystrzelił z forma i każdy sobie zabierał punkty
3
Stroll ale forma w ostatnich 2 wyścigach 5 miejsce w Brazylii i dzisiaj też 5,moze coś mu przeskoczyło xD
2
Wow Max zwolnił dla Pereza,czyli jednak umie pomoc zespołowemu koledze.Jednak i tak nic nie dało xD
3
@Krzysztof1987 to w takim razie takie rozwiązanie musi być przy każdym innym sporcie
4
@Jakchcesz gorzej ma ten co na przednim skrzydle siedzi
2
@mekston według mnie powinien oddac
0
Logan jedzie po złoto dzisiaj
2
Co ten Checo xDD
1
@Kidd 1)Max
2)Lec
3)Mer
4)Ham
5)Max,Ham,Rus
6)Ham
1)Max
2)Lec
3)Ham
4)Alo
5)Oco
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Sar
10)Nor
2
No ładnie jebło xD
0
Cyrk na kółkach xD kierowcy i pracownicy zespołów spać nie muszą przeciez to można zacząć trenining równie dobrze o 4 czasu lokalnego
0
Aha to pojeździli xD człowiek specjalnie wstał o 5:30 żeby tylko 10 minut zobaczyc nowy tor
Zajebiscie przygotowany tor,wystająca studzienka z asfaltu zabiła ferrari xD
0
Oj i Ferrari Sainza już umarło xD
0
@patrix211 tak,maja jakies problemy
12
@VegetaPolska a jakbyś tego chłopa przyłożył do ściany to co byś zrobił dalej? Jakiś taktyczny palec w dupe?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@AFA90 fajna,dziękuję za polecenie jej
0
Jaka maszynke do jajek polecacie? Budżet 250 zl
0
@Chucky a to już zależy od gustu,mi się akurat nie podoba
3
Taylor Swift to jedna z najbardziej overrated artystek w histori
Takie są fakty
0
@Danny Gaucho Lewy się skończył
0
@JimMorrisonFCB niestety zobaczyli ze ta promocja nie jest już aktualna i chcieli mi ja wciskać po normalnej cenie ale się nie dałem
0
@EkspertzOrlikq a ty ekspercie z orlika jak się wcześniej nazywałeś?
1
Dzisiaj kolejna udana ucieczka przed kanarami,nie rozumiem jak można kupować bilet 20 minutowy żeby przejechać na nim tylko 5 minut.Wrdlug mnie ten zawód powinien zostac zakazany bo to jest tylko okradanie ludzi bez biletów,Pozdro
1
Dokładnie 3 lata temu Lewis Hamilton został po raz 7 mistrzem swiata,tym samym wyrównując rekord który należał do Michaela Schumahera.Wedlug mnie ta 2 jest właśnie najlepsza w histrorii,dwóch genialnych kierowców ktrzorzy zdominowali w swoich czasach