12

@Comfortable_ trzeba być niezlym zjebem i chorym psychicznie żeby zabić kogoś za coś takiego

0

@KichuBlaugrana to musiałbyś w tej edycji nimi pograć w ultimate team,po prostu są takimi kozakami jak nigdy wcześniej nie były w grze

0

Grałem już wieloma składami w eafc ale tym mi się gra najlepiej
https://zapodaj.net/plik-H767BAz9fa
Dodanie kobiet do tej gry to była najlepsza decyzja,tak samo ewolucje na duży plus

6

Crunchipsy Szakalaka? TOP

2


To jak idziemy w klimaty pokera to kierowcy powinni losować z jakiej pozycji startują xD to byłoby dobre

0

Jak pizza to tylko hawajska,hawajska to jest życie

2

@JimMorrisonFCB z pracy wiem

2

@macio_944 rodzynki smakują jak suszony fiut,są przepyszne
Rodzynki TOP

2

@Rust_Cohle piszesz ze swojego doswiadczenia?

4

Właśnie jem drwala na siłowni a ludzie patrzą na mnie jak na pojeba,dziwni są ludzie w tych czasach

0


Śmieszny żółwik

0

@Kgorecki2500 ej panie nie wyzywaj Joao Felixa bo zaraz będziesz wyjasniony

0

Max Verstappen jest słabym kierowcą,bezczelnie wykorzystujacym maszynę Świętego Adriana w celu uzyskania indywidualnych korzyści,do tego oszukuje niewinnych fanów w sprawie swoich umiejętności

4

@ToWinaSedziego ostatnio mi polubiła playlistę na Spotify,myślę że jeszcze trochę i będę mógł ja zaprosić na kawe

25

@mrboom ona nie jest taka jak inne,myślę że to ta jedyna

11

Najlepsze w chodzeniu na siłownię jest to że w końcu ładne kobiety na recepcji mi odpowiadają i nie jest to moja mama czy siostry,myślę że jestem już co raz bliżej żeby zaprosić taka jedna na kawe.

2

https://x.com/prixastri/status/1721267445661684013
2 tygodnie do GP Las Vegas i według mnie są tylko 2 możliwości,Bedzie procesja albo będzie bardzo ciekawy wyścig z nie oczywistym zwycięzca ale raczej procesja patrząc na nitkę toru

1

@BorzyKrzys ciężki temat bo np wczoraj no nic nie mógł zrobić ale też często popełnia proste błędy sam z siebie.Kierowca dobry ale jeżeli nie wyeliminuje tych błędów to może mieć ciężko z wygraniem mistrzostwa jeżeli będzie miał bolid do tego żeby walczyć

2

https://x.com/nocontextfooty/status/1720939649785294941
No i to się nazywa radość,piękno piłki dzięki ktorej możemy oglądać takie obrazki

0

@BorzyKrzys a kto powiedział że nie lubię Maxa? xD mimo że jestem Kibicem Lewisa to lubie Maxa bo wydaje się spoko ziomkiem i jest przede wszystkim genialnym kierowcą a to że czasami coś odwali i mi się to nie spodoba nie znaczy że go nie lubie

3

@KRISU77 uwielbiam komentarze takich znawców co patrzą tylko na wyniki z flashscore albo na jeden wyścig xD Lewis w tym sezonie spokojnie top 2/3 kierowców w sezonie ale niech kończy karierę xD

0

@Sysia11 z 300 od razu

0

W Mercu kompletnie nie trafili z ustawieniami,fatalny mają weekend

0

Ale piękny piruet,10/10

0

Ale odwalił Leclerc xDDDD

0

@Rl9k1nG 14-6 na luzie wpada co tydzien

0

https://zapodaj.net/plik-A1eCTWIrmv
Ale mi sypie w eafc,tydzień temu Baggio a teraz Kewel z paczki za 50k z momentow

2

@Danny Gaucho oczywiście,jestem specjalista od wszystkiego i dlatego tutaj siedzę na la bambie

9

@Popitek12 wszystkie

1

@Kidd 1)Ham
2)Ham
3)Mer
4)Ver
5)Ham,Ver,Rus
6)Max

1)Max
2)Ham
3)Lec
4)Alo
5)Gas
6)Hul
7)Bot
8)Ric
9)Alb
10)Nor

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?