0

@IrekPOL nie mam linku

1

Stroll znowu w źwirze xD

5

@Kubsoleon straszne na prawdę xD ktoś ma inną koszulkę niż ty to trzeba mu jebnąć od razu? Takie jednostki które tak myślą powinny być zamykane w klatkach daleko od ludzi

0

@messi564 wygrać 3 mecze albo po prostu zagrać 6 w turnieju gdzie trzeba mieć tylko złotych zawodnikow

0

@Eklerek ferrari poświęca ten wyścig żeby na Monzy zrobić 1-2,tak bedzie xD

1

Piastri co teraz odwalił xD ewidentnie większość jeszcze nie wróciła z wakacji

3

Teraz Albon w źwirze,mega szarpana ta sesja xD

3

Ale Stroll się rozwalił w 3


30

No to w takich wypadkach powinien być walkower,nie są w stanie przygotować boiska do gry to nie gramy i elo

0

Na razie ferrari nie wróciło jeszcze z wakacji,dobrze że to dopiero 1 trening xD

0

Kimi już w źwirze,słabiutko jeździ w ostatnim czasie

0

@Kubsoleon no Hojlund niesamowity napastnik który strzelił mniej bramek niż ten rezerwowy a ten Woltemade zabójcze 12 xD

2

@Popitek12 Lando to slabiak,Oscar lepszy

0

@BezglutenowyPedri my nie musimy go sprzedawać,jak Chelsea go chce to niech dają 90-100 albo wypad,jak takie kasztany jak Hojlundy czy inne Woltemady idą za 80 to nie widzę innej opcji niż taka kwota za Fermina

3


Oby przed startem nie padało bo już czuje 2 godzinne opóźnienie żeby tor wyschnąl i kolejna procesja w sezonie xD

4

Spoko że z Chelsea,chciałem zobaczyć właśnie taki meczyk

1


Nie no ea niesamowicie zmusza do grania w to gównienko xD griddy i Ronaldinho 99 to obowiązek żeby w to zagrac

0

@Frimpong no niby tak ale nie zdziwiło by mnie gdyby zostawili więcej miejsca na kart eventow,w poprzednich latach tak robili w niektórych przypadkach

3


Ale polecieli,myslalem że dostanie z 86/87

4


Dobrze ze tylko Henry będzie można zrobić ta cieszynke xD to jest zdecydowanie gorsze od griddy

0

@4drian0 rok kontraktu mu zostało dlatego tylko 30

5


To byłoby mega ciekawe,chciałbym to zobaczyc
@mekston @Popitek12 @budel17 @patrix211 @Eklerek @lucas/catalan @Chaoss @Kessie

2


Wracamy do gry @Eklerek xDDD

0

@gumaz ja korzystam z luxmedu i mam na razie wszystko za darmo

4

Oczywscie wtedy kiedy mam ich na kuponie wypierdolił piłkę w kosmos jak Ramos xDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20


Najlepszy transfer ostatniej dekady,po prostu magik.Pamietam jak tutaj były głosy po tym jak Pedri niestety stracił sporo czasu przez kontuzje żeby go sprzedac bo szklanka a tutaj przyszli fachowcy i Pedri jest w formie zycia

1

Martwi znowu gra obronna ale jednak cieszy że ta druzyna udowadnia że jest nie do zajebania mentalnie,najważniejsze że są 3 punkty

3

@NeroTFP1 zamiast Pepa to jego była żonę jako asystentka Flicka,to ona stoi za jego sukcesami

19


Najlepszy De Jong w histori Barcelony i najlepsza 9 razem z Auba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?