MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@IrekPOL nie mam linku
1
Stroll znowu w źwirze xD
5
@Kubsoleon straszne na prawdę xD ktoś ma inną koszulkę niż ty to trzeba mu jebnąć od razu? Takie jednostki które tak myślą powinny być zamykane w klatkach daleko od ludzi
0
@messi564 wygrać 3 mecze albo po prostu zagrać 6 w turnieju gdzie trzeba mieć tylko złotych zawodnikow
0
@Eklerek ferrari poświęca ten wyścig żeby na Monzy zrobić 1-2,tak bedzie xD
1
Piastri co teraz odwalił xD ewidentnie większość jeszcze nie wróciła z wakacji
3
Teraz Albon w źwirze,mega szarpana ta sesja xD
3
Ale Stroll się rozwalił w 3
30
No to w takich wypadkach powinien być walkower,nie są w stanie przygotować boiska do gry to nie gramy i elo
0
Na razie ferrari nie wróciło jeszcze z wakacji,dobrze że to dopiero 1 trening xD
0
Kimi już w źwirze,słabiutko jeździ w ostatnim czasie
0
@Kubsoleon no Hojlund niesamowity napastnik który strzelił mniej bramek niż ten rezerwowy a ten Woltemade zabójcze 12 xD
2
@Popitek12 Lando to slabiak,Oscar lepszy
0
@BezglutenowyPedri my nie musimy go sprzedawać,jak Chelsea go chce to niech dają 90-100 albo wypad,jak takie kasztany jak Hojlundy czy inne Woltemady idą za 80 to nie widzę innej opcji niż taka kwota za Fermina
3
Oby przed startem nie padało bo już czuje 2 godzinne opóźnienie żeby tor wyschnąl i kolejna procesja w sezonie xD
4
Spoko że z Chelsea,chciałem zobaczyć właśnie taki meczyk
1
Nie no ea niesamowicie zmusza do grania w to gównienko xD griddy i Ronaldinho 99 to obowiązek żeby w to zagrac
0
@Frimpong no niby tak ale nie zdziwiło by mnie gdyby zostawili więcej miejsca na kart eventow,w poprzednich latach tak robili w niektórych przypadkach
3
Ale polecieli,myslalem że dostanie z 86/87
4
Dobrze ze tylko Henry będzie można zrobić ta cieszynke xD to jest zdecydowanie gorsze od griddy
0
@4drian0 rok kontraktu mu zostało dlatego tylko 30
5
To byłoby mega ciekawe,chciałbym to zobaczyc
@mekston @Popitek12 @budel17 @patrix211 @Eklerek @lucas/catalan @Chaoss @Kessie
2
Wracamy do gry @Eklerek xDDD
0
@gumaz ja korzystam z luxmedu i mam na razie wszystko za darmo
4
Oczywscie wtedy kiedy mam ich na kuponie wypierdolił piłkę w kosmos jak Ramos xDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
20
Najlepszy transfer ostatniej dekady,po prostu magik.Pamietam jak tutaj były głosy po tym jak Pedri niestety stracił sporo czasu przez kontuzje żeby go sprzedac bo szklanka a tutaj przyszli fachowcy i Pedri jest w formie zycia
1
Martwi znowu gra obronna ale jednak cieszy że ta druzyna udowadnia że jest nie do zajebania mentalnie,najważniejsze że są 3 punkty
3
@NeroTFP1 zamiast Pepa to jego była żonę jako asystentka Flicka,to ona stoi za jego sukcesami
19
Najlepszy De Jong w histori Barcelony i najlepsza 9 razem z Auba