1

Martwi znowu gra obronna ale jednak cieszy że ta druzyna udowadnia że jest nie do zajebania mentalnie,najważniejsze że są 3 punkty

3

@NeroTFP1 zamiast Pepa to jego była żonę jako asystentka Flicka,to ona stoi za jego sukcesami

19


Najlepszy De Jong w histori Barcelony i najlepsza 9 razem z Auba

0

@Comentateiro https://zapodaj.net/plik-RjbwURuAS5
To niech sobie rozgrywa bo i tak nie zbliży się do sezonow jakie zagrał w Bayernie Lewy za które powienien mieć co najmniej 1 złota pilke
I nie mówimy o tym kto jest lepszy obecnie ale ogolnie

1


Niektórych chyba dalej boli dupa ze Lewy wybral bankruta a nie wielki bayern xD

2

@Safrani jak najbardziej tak,same pyszności

2


No niesamowicie Pl odjeżdża innym.Ktos wie jak to wygląda w innych ligach,czy też są jakieś problemy z ffp czy co.Czy jest więcej takich Tebasow na świecie co utrudniają rozwój w swoich ligach xD

0

@FiscaelBarca to nie nasz problem,wystarczy rozwiązać z nim kontrakt i pozwolić mu po prostu trenować u nas

0


Że Oriol jest nadal naszym piłkarzem to jest niesamowita kompromitacja,ta sprawa powinna zostać załatwiona od razu jak wrócił z wypożyczenia a tutaj czekają na nie wiadomo co xD

4

@Bocheno1
02 rocznik ale wiek biologiczny to 85 lat xD

0

@DonCarletto no chyba nie

0

@Gaucho czysto,gramy dalej

5


Zdobywca złotej piłki z temu z kolejnym Partidazo,bardzo mnie to cieszy xD

1

@Who_you_mam chuja grają,opierdolimy ich do zera

1


Razem mieliby wszystko xDDD

2


Piekny brazylijczyk,szkoda że nie był tak piękny latem 2017...

1


Oby Yamal nigdy tego nie zobaczył bo zacznie tak nosić spodenki podczas meczów xD

1

@Shad0wK1ng ta lepsza


1

@SkN a z czym się nie zgadzasz?

4


Dawno czegoś takiego nie widziałem u naszych bramkarzy,Bardzo dobry i pewny mecz Garcia.

6


Rafałek żyje w swoim świecie gdzie nie widzi problemu w którym propagandowa telewizja najbardziej obrzydliwego klubu w Hiszpani nagrywała filmiki żeby napierdalac na sedziow przed meczami xD

1


Ale 18 latek wszedł do głowy dorosłym ludziom xD

5


ale jajca,chłop się pożegnał a nikt go nawet nie chce xDDDD

2

No i pięknie Yamalek

0

Nie no rashi strzelaj

0

@Virusk3 spokojnie,bedzie zmieniany

2

Flick już zaczyna zajeżdżać Pedriego i Yamalka...

8

Ale Rapha niepotrzebnie odjebał,po co takie coś robi w takiej sytuacji.Ma szczęście że nie dostał czerwa

1

@ViscaelBarca2007 a Deco chciał go opchnąć za 7 baniek do como xDDD

2

@4drian0 i będziesz chciał żeby cały sezon grał Pau z Christensenem czy może uszatkiem na środku.Niesamowici są tacy Kibice jak można w ogóle was tak nazwać xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?