0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Faro niesamowite,widzę że lubisz czytać notatnik.Opowiedz nam coś więcej

2


Najlepszy duet,ile bym dał żeby ta nowa cześć była tak dobra jak pierwsze 3.Trzymam kciuki żeby to się udalo

3

Jezu jak nienawidzę ludzi którzy się zachowują się jak totalne wieśniaki w kinie,co sobie bardziej przyszli na pogaduchy niż na oglądnie filmu,jeszcze jak zwróciłem im kulturalnie uwagę to się zesrały o to że nikt nie będzie im mówił gdzie mogą rozmawiać xD totalna masakra i najgorszy typ ludzie w kinie

8


Ahh człowiek w ogole się nie stęsknił za tymi hiszpańskimi ślepakami na boisku i przed monitorami i w tej lidze Var powienien być obowiązkowy przy każdej stykowej sytuacji xDD

3

@DonCarletto bo tak po prostu jest,zamiast dać na jakas fundację to oni i tak dają to milionerom jeszcze xD

5

@DonCarletto pr musi się zgadzać xD innego powodu nie widze

0


Pełna zgoda,Coulthard tutaj ewidentnie odklejony.Lewis i Max rywalizowali ze sobą praktycznie co wyscig na żyletki,To był teatr dwóch kierowców tylko i wyłącznie Stawianie obok siebie tych sezonów to jak porównanie Fiata do Ferrari xD

11


Myśleli że jak wyliza im dupe transparentami to będa mieli zgode a i tak dostali na cymbał xD nie szkoda mi ich

0


Zapowiada się najbardziej opłacalna edycja Ultimate w historii,myślę że większość tych ikon będzie jak najbardziej grywalna na początku

1


Mały potworek to chyba nigdy nie dorośnie xD jak nie obsesja na Biebera a teraz chyba się przerzuciła na Mendesa xD

2


Pewnie zamykali Ansu w kiblu żeby nie trenował żeby gdzieś go opchnąć xD

1

@mekston ja bym powiedział że Doohan = Colapinto jednak,obaj słabi i obaj się rozwalają,Bottasa mogliby wziąść na resztę sezonu

1


Argentynskie pianiazki się zgadzają xD wejście do Williamsa miał fajne ale już pod koniec poprzedniego sezonu coś się popsulo

1


Jakie noty dalibyście za ten lot? Solidna 8 bym mu dał,mam nadzieję że nikt z samochodu nie ucierpial

0

@Rhaan to chodź że mną na tą przerwę,też ci się przyda :)

0

@Rhaan serio? Myślałem że to oficjalne wyniki

1


Ten Mbappe i Salah xDDDD niesamowita odklejka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Vegeta88 ok zgodzę się że ma wiele motywów co wiele innych horrorów ale ten zrobil to zdecydowanie najlpiej w ostatnim czasie,sama gra aktorska przerasta inne tego typu filmy,pokazanie relacji bohaterów i ich dramatów.

0

Byłem wczoraj w kinie na bring her back i co mogę powiedzieć to tylko wow,co to był za film.Szczerze dawno nie czułem takiej pustki w środku po wyjściu z sali.Zdecydowanie topka filmów tego roku,każdemu kto się jeszcze nie wybrał do kina to polecam z całego serca

1

@MysticCat o nie straszne zrobić cieszynke,chyba by tego nie Przeżył.Masz tak samo głupie myślenie xD

0

https://x.com/M10Update/status/1954859334057201728
Messi ma za mało luzu na cos takiego,szkoda bo dzieciak miałby pamiątkę na całe zycie

5


Trzeba odpalić chyba prawo Webstera,Ale skrzydełka Neymar-Yamal by latały xD

4


Jeżeli maja wyglądać tak jak teraz to oby do tego nie doszło,Tutaj potrzeba zmian jak np odwrócona kolejność pierwszej 10,większe ilość punktów do zdobycia.
@mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @Eklerek @patrix211 @lucas/catalan @Chaoss

0

1

@Cule1234 pewnie i tak Messi sobie znajdzie wymówkę żeby nie przyjść na ten mecz xD

2

0

@Popitek12 klepie go w tylek i mówię good boy i daje mu tego piataka

3


Matko bosko ale go zmasakrowal xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?