MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
O w końcu coś się zadziało na wyjeździe z alei
0
Ja pierdole te przyjęcia Lewego to jest dramat
0
@MesQueUnClub96 i tak czuje ze bez deszczu coś się odwali żeby wywiesić czerwona flage
1
Do wszystkich ziomeczkow którzy się bawią w bukmacherke to na betlicu rozdają darmowe pieniądze,wystarczy zagrac że w jutrzejszym wyścigu f1 że pojawi się czerwona flaga,zaufajcie mi i stawiajcie domy bo kursik 4 to promocja
0
@mekston No na razie słabiutko to wygląda u niego ale zobaczymy jak to będzie wyglądać w dalszej części sezonu,przegrana z Alexem na przestrzeni sezonu na pewno nie będzie wyglądała dobrze
1
@Sebastian7 liga 100%
Puchar króla 100%
Liga mistrzów 99%
Tak myślę
2
Będzie raczej kara dla Sainza za blokowanie Hamiltona
Ollie w q3 a misiaczka dodiego nie widać xD
2
@Douglas daje rade,wedlug mnie lepsza niż 1
0
@Eklerek akurat ta sytuacja z Nunezem miała miejsce już po gwizdku i to tak dobre z 20 sekund
0
Co on teraz każdy kontakt będzie gwizdal XDDD Bez przesady
0
Ale się już grzeja czajniki haha przegrywy
0
Ale Sociedad to frajerzy xDDDD
3
Ale dowalili malowanie piękne w redbullu
1
Ale ludzie łykają jak pelikany tak oczywista ustawkę xD
1
https://x.com/AntyKonfiarz/status/1906610302482800938
Czy teraz w jakiś środowiskach jest konkurs kto zrobi z siebie większego debila? Czyli od teraz ofiary planują czy chca być zgwałcone? No po prostu ręce opadają na widok takich debili
10
Komentarz usunięty
3
Mam przeczucie ze ta końcówka sezonu będzie piękna,o dziwo po tej przerwie wyglądamy świeżej niż przed nią i cieszy również wzrost formy takich piłkarzy jak Gavi i Ferran bo będą potrzebni jeszcze bardziej teraz
30
@MesQueUnClub96 w tym przypadku nigdy nie było dialogu,Lewy wciąga Benzeme z palcem w dupie
17
@RomanGroza tak
0
@mekston coś między 2 a 4 siła w stawce
0
No od razu 20 siła w stawce są xD zawsze śmieszy takie gadanie
0
@marcin62 szczerze nie wiem czy da się tutaj wybrać co jest gorsze,obydwie strony tak samo zepsute
1
No właśnie xD nie liczymy tego jako bramkę z wolnego
1
Ktoś tam pisał po 15 minutach że leganes wygląda słabiutko xD nigdy się niektórzy nie naucza że mecz trwa 90 minut,oby tak dalej
0
@Kamiloza91 jak obniży swój kontrakt to jak najbardziej tak,w końcu gra jak zawodnik kupiony za 75mln
0
@mekston ale dostali raczej cała dokumentację i nie robili z tym żadnego problemu,ja takich informacji nie widziałem
0
W ogóle co to za absurdalny przepis xD kompletnie tego nie rozumiem po co taki gówno zapis
3
Gapisz mi się na bebech?
xD
1
https://x.com/MateuszMrz8/status/1904944087096078674
No to Antonelli znowu uszkodzi podłogę xD
1
No to już oficjalnie zamiana nastąpiła,cyrk w redbullu ciąg dalszy xD no to teraz czekamy na Tsunode odpadajacego w q1 i Lawsona w q3 hehe
I jeszcze Max polubił taki post na ig
https://zapodaj.net/plik-la2cjh8hsc