2

O w końcu coś się zadziało na wyjeździe z alei

0

Ja pierdole te przyjęcia Lewego to jest dramat

0

@MesQueUnClub96 i tak czuje ze bez deszczu coś się odwali żeby wywiesić czerwona flage

1

Do wszystkich ziomeczkow którzy się bawią w bukmacherke to na betlicu rozdają darmowe pieniądze,wystarczy zagrac że w jutrzejszym wyścigu f1 że pojawi się czerwona flaga,zaufajcie mi i stawiajcie domy bo kursik 4 to promocja

0

@mekston No na razie słabiutko to wygląda u niego ale zobaczymy jak to będzie wyglądać w dalszej części sezonu,przegrana z Alexem na przestrzeni sezonu na pewno nie będzie wyglądała dobrze

1

@Sebastian7 liga 100%
Puchar króla 100%
Liga mistrzów 99%
Tak myślę

2

Będzie raczej kara dla Sainza za blokowanie Hamiltona
Ollie w q3 a misiaczka dodiego nie widać xD

2

@Douglas daje rade,wedlug mnie lepsza niż 1

0

@Eklerek akurat ta sytuacja z Nunezem miała miejsce już po gwizdku i to tak dobre z 20 sekund

0

Co on teraz każdy kontakt będzie gwizdal XDDD Bez przesady

0

Ale się już grzeja czajniki haha przegrywy

0

Ale Sociedad to frajerzy xDDDD

3


Ale dowalili malowanie piękne w redbullu

1


Ale ludzie łykają jak pelikany tak oczywista ustawkę xD

1

https://x.com/AntyKonfiarz/status/1906610302482800938
Czy teraz w jakiś środowiskach jest konkurs kto zrobi z siebie większego debila? Czyli od teraz ofiary planują czy chca być zgwałcone? No po prostu ręce opadają na widok takich debili

10

Komentarz usunięty

3

Mam przeczucie ze ta końcówka sezonu będzie piękna,o dziwo po tej przerwie wyglądamy świeżej niż przed nią i cieszy również wzrost formy takich piłkarzy jak Gavi i Ferran bo będą potrzebni jeszcze bardziej teraz

30

@MesQueUnClub96 w tym przypadku nigdy nie było dialogu,Lewy wciąga Benzeme z palcem w dupie

17

0

@mekston coś między 2 a 4 siła w stawce

0


No od razu 20 siła w stawce są xD zawsze śmieszy takie gadanie

0

@marcin62 szczerze nie wiem czy da się tutaj wybrać co jest gorsze,obydwie strony tak samo zepsute

1


No właśnie xD nie liczymy tego jako bramkę z wolnego

1

Ktoś tam pisał po 15 minutach że leganes wygląda słabiutko xD nigdy się niektórzy nie naucza że mecz trwa 90 minut,oby tak dalej

0

@Kamiloza91 jak obniży swój kontrakt to jak najbardziej tak,w końcu gra jak zawodnik kupiony za 75mln

0

@mekston ale dostali raczej cała dokumentację i nie robili z tym żadnego problemu,ja takich informacji nie widziałem

0

W ogóle co to za absurdalny przepis xD kompletnie tego nie rozumiem po co taki gówno zapis

3


Gapisz mi się na bebech?
xD

1

https://x.com/MateuszMrz8/status/1904944087096078674
No to Antonelli znowu uszkodzi podłogę xD

1


No to już oficjalnie zamiana nastąpiła,cyrk w redbullu ciąg dalszy xD no to teraz czekamy na Tsunode odpadajacego w q1 i Lawsona w q3 hehe
I jeszcze Max polubił taki post na ig
https://zapodaj.net/plik-la2cjh8hsc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?