MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu a kończy się też w maju
106
@bagor34 XDDDD Tylko tak to można skomentować i większej głupoty dawno nie widziałem
0
@Encore Kimi,Ferrari jest przeklęte już chyba na zawsze xD
1
Ferrari dramat,ktoś tam powinien odpowiedzieć za to co odwalili z bolidem który do końca walczył o konstruktorke w zeszłym sezonie
0
Ale dramat w ferrari xD wolniejsi od Williamsa xD
1
@Eklerek no rozbił się o to tak porządnie nawet
3
Znów się zaczyna cyrk ehh...
1
Matko boska ale fatalna informacja
0
https://x.com/16aep/status/1918281188470333919
Chorzy ludzie xDD
1
Szczerze to jest zajebista zmiana,tyle lat człowiek musiał sobie puszczać w tle a tu teraz w gierce elegancko można bedzie sobie włączyć spotify
1
@Foton tylko ze maciak jest po prostu ruska onuca xD a nie tylko za ma inne pooglady
0
No w sumie trochę tak jest,na razie nikt nie ma podjazdu do Yamala jeżeli chodzi o młodszych zawodnikow i jest porównywany do o wiele starszych piłkarzy ,miejmy tylko taka nadzieje ze będzie tylko lepszy z roku na rok a będzie nas cieszyl swoją gra przez wiele lat
3
Ale gówno xD
0
Yamal usiądź mi na mordzie
0
Ale dodał teraz od siebie Nuno
1
Jakby Dembele wygrałby zp przed Mbappe to byłyby niezle jaja xD ale miejmy nadzieję że to ktoś od nas wygra
1
@Zoker no trochę tak jest że jeden dwumeczu może zabrać szanse na zp,taki jest ten sport i takimi kryteriami pewnie kierują się głosujący,sama liga mu raczej nie wystarczy
0
Dobry żart z rana zobaczyłem xD marzenie o złotej piłce dla Salaha zakończyły się razem z odpadnieciem w 1/8 lm gdzie sam egipcjanin był kompletnie niewidoczny w całym dwumeczu
1
@Sysia11 już odklejka z rana xD Dibu to taki sam debil jak i rudiger
14
Ale ja go kocham hahaha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie no nie ma kurde
5
Ajj chyba może nie byc
1
Kurwa strzelcie to
2
Japa tam Kibice sukcesu,macie po Pucharze xD żałośni jesteście
0
Olmo wstawaj,nie wydurniaj sie
Prosze dani nie rób nam tego :(
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
https://x.com/sylkax/status/1915425986323112210
Kiedy face app wjedzie za mocno xDD
0
Fati wczoraj nieźle zagrał ale i tak nie nabiorę się na niego kolejny raz,wolę się pozytywnie zaskoczyć niz po raz kolejny sie rozczarowac
0
@Sulimo weź może jakieś leki na uspokojenie bo Pierdolis głupoty xD