0

@Azazel_Pazuzu a kończy się też w maju

106

@bagor34 XDDDD Tylko tak to można skomentować i większej głupoty dawno nie widziałem

0

@Encore Kimi,Ferrari jest przeklęte już chyba na zawsze xD

1

Ferrari dramat,ktoś tam powinien odpowiedzieć za to co odwalili z bolidem który do końca walczył o konstruktorke w zeszłym sezonie

0

Ale dramat w ferrari xD wolniejsi od Williamsa xD

1

@Eklerek no rozbił się o to tak porządnie nawet


3

Znów się zaczyna cyrk ehh...

1


Matko boska ale fatalna informacja

0

1


Szczerze to jest zajebista zmiana,tyle lat człowiek musiał sobie puszczać w tle a tu teraz w gierce elegancko można bedzie sobie włączyć spotify

1

@Foton tylko ze maciak jest po prostu ruska onuca xD a nie tylko za ma inne pooglady

0


No w sumie trochę tak jest,na razie nikt nie ma podjazdu do Yamala jeżeli chodzi o młodszych zawodnikow i jest porównywany do o wiele starszych piłkarzy ,miejmy tylko taka nadzieje ze będzie tylko lepszy z roku na rok a będzie nas cieszyl swoją gra przez wiele lat

3


Ale gówno xD

0

Yamal usiądź mi na mordzie

0

Ale dodał teraz od siebie Nuno

1

Jakby Dembele wygrałby zp przed Mbappe to byłyby niezle jaja xD ale miejmy nadzieję że to ktoś od nas wygra

1

@Zoker no trochę tak jest że jeden dwumeczu może zabrać szanse na zp,taki jest ten sport i takimi kryteriami pewnie kierują się głosujący,sama liga mu raczej nie wystarczy

0


Dobry żart z rana zobaczyłem xD marzenie o złotej piłce dla Salaha zakończyły się razem z odpadnieciem w 1/8 lm gdzie sam egipcjanin był kompletnie niewidoczny w całym dwumeczu

1

@Sysia11 już odklejka z rana xD Dibu to taki sam debil jak i rudiger

14


Ale ja go kocham hahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie no nie ma kurde

5

Ajj chyba może nie byc

1

Kurwa strzelcie to

2

Japa tam Kibice sukcesu,macie po Pucharze xD żałośni jesteście

0

Olmo wstawaj,nie wydurniaj sie
Prosze dani nie rób nam tego :(

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

https://x.com/sylkax/status/1915425986323112210
Kiedy face app wjedzie za mocno xDD

0

Fati wczoraj nieźle zagrał ale i tak nie nabiorę się na niego kolejny raz,wolę się pozytywnie zaskoczyć niz po raz kolejny sie rozczarowac

0

@Sulimo weź może jakieś leki na uspokojenie bo Pierdolis głupoty xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?