1


Ben Sulayem to się chyba nudzi,limity budżetowe to jedne z lepszych jakie zostały wprowadzone

3

@Encore spokojnie,dzisiaj dostają na dziąsło od Arsenalu i koniec marzen o zp,ciekawe kto wtedy wygra przy takim scenariuszu

0

@Xpert77 i co śmieszne to Franco też ma mieć kontrakt na 5 wyscigow,ciekaw co zrobią jak się nie spisze xD

1

@Azi nie,po prostu pieniądz rządzi w tym sporcie

3

Najwieszy pozytyw z tego dwumeczu to zdecydowanie mental tej drużyny,2 razy wyciągnąć wynik 0-2 to jest szaleństwo.W poprzednich latach to właśnie mentalnie przegrywaliśmy już nawet przed 1 gwizdkiem wiele meczy w Europie.Także trzeba wyelinowac błędy indywidualne i będzie dobrze

7

@Stinger_ tak,nadal to jest kozacki sezon który dał nam wiele radości i przywrócił mi radość z oglądania tej drużyny.Ten wynik i tak jest ponad stan z tak krótka kadra,oczywscie boli mocno ten wczorajszy mecz ale taki jest ten sport

17

Niesamowite jest to też maciniak i Var zobaczyli podwójne dotknięcie piłki przez Alvareza ale faulu na uszatku już nie xD no cóż takie jest życie xD

14


Kowal jaka ofensywa na madryciakow xD

2

@barcanawieki zobacz sobie ile taki Real na 10 lm czekał albo liverpool,to jest normalne w piłce,nie da się wygrywać cały czas

4

@Gaz w chuju to mam teraz tak szczerze mówić,wyjebane w to

5

A tak poza tym to Marciniak nadal jedzie na tym hypie po ms 2022 XDDD Chlop jest tak chujowy od dawna to głowa mala

0

Karnych to chyba nie wytrzymam

0

Co to jest za drużyna japeierdole hahaha utrzymać to kurwa

5

Na co kurwa czeka Flick ja pierdole xD

1

Gerard Maldini
Gerard Maldini

0

Co to jest za drużyna kurwa mac hahaha

0

Po finał panowie
Vamos!

2

Jak przez cały dzień był luz to teraz już jednak lekki stresik wjechał ehh

0

@michal26 redbull z 2023 jeszcze byl xD tak samo dominujacy jak Merc czy McLaren

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Hamilton ale ciśnie dzisiaj na radiu XDD PIEKNIE

1

Duch Binotto dzisiaj w ferrari xD

3

Za niedługo cyrk w ferrari zacznie się na nowo pewnie xD

6

Ricky wróci z Grande Strategia xD
No i wrócił xD

1

@Azi russel Hardy,Kimi medy

0

@DonAndrzejos no raczej na odwrót hehe

2

Nie no jakby ktoś mi by powiedział rok temu że Williams będzie czystym tempem wyprzedzał Merca i Ferrari to bym go uznał za wariata xD

3

Ale Max się bawi Norrisem xD

0

Idealnie się układa wyścig teraz Oscarowi

1

Brawo Oscar,teraz uciekaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?