MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bearman chyba z problemami skrzyni biegów,fatalny weekend dla misia Bearmana :(
4
@MesQueUnClub96 opinia?
3
Na razie wygląda na to że McLaren i Ferrari mają przewagę nad reszta i to mi się podoba,niech tak zostanie
3
@MesQueUnClub96 prosimy o komentarz w sprawie rozjebania bolida przez Bearmana,co nie zadziałało?
0
Nadrobiłem sobie odcinek ojwojtka z Korei Północnej i zdecydowanie najbardziej powalone były odpowiedzi dzieciaków na pytania,niewazne o co je pytał to odpowiadały tak samo.Mocno pojebane to jest ze od najmłodszych lat są tak programowanie na to co mają mowic
0
Genialne haha
0
@Aragorn33 no ok może dotknęła ale to jest tak minimalny kontakt ze ja był takiego czegoś nie gwizdal
0
Czy ma ktoś dobre nagranie tego karnego gdzie widać dokładnie że Alvarez dotyka ta piłkę druga noga? Bo ja szczerze takiego jeszcze nie widzialem
3
https://x.com/22vvy_/status/1899913852696805585
no to zaczeli xD
3
Oho widzę że Slot zaczyna gadać jak typowy holenderski trener xD wszystko przeciwko nim,niesprawiedliwe było to że wygrali w pierwszym meczu i tylko tyle
0
@Azazel_Pazuzu jak będzie padać to się rozwali,tzw pewniaczek
3
Ale ich zabili xD
4
Piękne xDDD
1
No coś w tym jest xD
2
@Kapitan hawk typowa la bamba podczas meczów,psychiatryk xD
0
@Eklerek oj tak,
Hardy dla Leclerca w momencie kiedy będzie padał największy deszcz to będzie najlpszy wybór xD
4
Zapowiada się ciekawy weekend,podczas Kwali ma być bardzo gorąca a w niedziele jest spora szansa na deszcz na ten moment i oby tak pozostało.
2
Ale długi ten drągal xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dokładnie rok temu Bearman zdobył swoje pierwsze punkty w f1.Taka rocznica i największy fan misia Bearmana nieobecny na la rambli,skandal
1
@MesQueUnClub22 xD myślałem że on sam sobie odpowiada i miałem takie wtf
0
@Mezocyklon87 co? xD mężczyźni podlegają tez takim samym ,,cyrkom" jak to nazwałeś jak kobiety,nie wiem gdzie musiałbyś mieszkać żeby tego nie zobaczyc
1
@mrboom jakie rzeczy mozna stwierdzic po ubiorze według ciebie?
1
@Mezocyklon87 no i co w tym złego? Są wygodne to je noszą xD
1
Kiedyś rurki byly zle,teraz szerokie spodnie sa zle xD zawsze mnie to śmieszyło jak ktoś się przywalal do kogoś kto co nosi.
3
No i ten ostatni tydzień w oczekiwaniu na start sezonu f1 zleci o wiele przyjmniej
https://zapodaj.net/plik-Wdl8CxFlvo
6
Komentarz podsumujacy idealnie sytuację xD
0
@PeterMaro dla mnie nie należy i to się liczy
0
@ZuczekFCB1899 United i największy klub xD
Wybierz jedno bo najwięksi to oni byli z 20 lat temu
0
Idealnie pod jakies ewolucje i będę grywalni