3

Bearman chyba z problemami skrzyni biegów,fatalny weekend dla misia Bearmana :(

4


@MesQueUnClub96 opinia?

3

Na razie wygląda na to że McLaren i Ferrari mają przewagę nad reszta i to mi się podoba,niech tak zostanie

3

@MesQueUnClub96 prosimy o komentarz w sprawie rozjebania bolida przez Bearmana,co nie zadziałało?

0

Nadrobiłem sobie odcinek ojwojtka z Korei Północnej i zdecydowanie najbardziej powalone były odpowiedzi dzieciaków na pytania,niewazne o co je pytał to odpowiadały tak samo.Mocno pojebane to jest ze od najmłodszych lat są tak programowanie na to co mają mowic

0


Genialne haha

0

@Aragorn33 no ok może dotknęła ale to jest tak minimalny kontakt ze ja był takiego czegoś nie gwizdal

0

Czy ma ktoś dobre nagranie tego karnego gdzie widać dokładnie że Alvarez dotyka ta piłkę druga noga? Bo ja szczerze takiego jeszcze nie widzialem

3

3


Oho widzę że Slot zaczyna gadać jak typowy holenderski trener xD wszystko przeciwko nim,niesprawiedliwe było to że wygrali w pierwszym meczu i tylko tyle

0

@Azazel_Pazuzu jak będzie padać to się rozwali,tzw pewniaczek

3


Ale ich zabili xD

4


Piękne xDDD

1


No coś w tym jest xD

2

@Kapitan hawk typowa la bamba podczas meczów,psychiatryk xD

0

@Eklerek oj tak,
Hardy dla Leclerca w momencie kiedy będzie padał największy deszcz to będzie najlpszy wybór xD

4


Zapowiada się ciekawy weekend,podczas Kwali ma być bardzo gorąca a w niedziele jest spora szansa na deszcz na ten moment i oby tak pozostało.

2


Ale długi ten drągal xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dokładnie rok temu Bearman zdobył swoje pierwsze punkty w f1.Taka rocznica i największy fan misia Bearmana nieobecny na la rambli,skandal

1

@MesQueUnClub22 xD myślałem że on sam sobie odpowiada i miałem takie wtf

0

@Mezocyklon87 co? xD mężczyźni podlegają tez takim samym ,,cyrkom" jak to nazwałeś jak kobiety,nie wiem gdzie musiałbyś mieszkać żeby tego nie zobaczyc

1

@mrboom jakie rzeczy mozna stwierdzic po ubiorze według ciebie?

1

@Mezocyklon87 no i co w tym złego? Są wygodne to je noszą xD

1


Kiedyś rurki byly zle,teraz szerokie spodnie sa zle xD zawsze mnie to śmieszyło jak ktoś się przywalal do kogoś kto co nosi.

3

No i ten ostatni tydzień w oczekiwaniu na start sezonu f1 zleci o wiele przyjmniej
https://zapodaj.net/plik-Wdl8CxFlvo

6


Komentarz podsumujacy idealnie sytuację xD

0

@PeterMaro dla mnie nie należy i to się liczy

0

@ZuczekFCB1899 United i największy klub xD
Wybierz jedno bo najwięksi to oni byli z 20 lat temu

0


Idealnie pod jakies ewolucje i będę grywalni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?