MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@KamQiX nie uważam że cię zwyzywałem,nazwałem twoje poglady tak jak się powinno i tyle ode mnie.
7
Komentarz usunięty
0
@VegetaPolska nawet jak będzie za darmo to szkoda czasu na to,f124 to zdecydowanie najgorsze gówno z ostatnich lat
1
@Andi18 ea ma monopol i nie widać żeby ktoś im mogl zagrozić jak na razie
0
Pewnie szykuje się kolejny rok z odgrzewany kotletem z drobnymi zmianami w grafice ale dobrze niech słupki sprzedaży spadną jeszcze bardziej na ryj.Mam też nadzieję że gta6 wyjdzie w okolicach fc26 i zobacza spadek zainteresowania ich gra,to może zapali się im czerwona lampka w kanadzie
0
@Encore nie życzę źle Tsunodzie ale pięknie będzie zobaczyć miny dziada Helmuta czy Hornera jak Tsunoda odpadnie w q1 i w wyścigu też nie będzie sobie radził xD może wtedy zrozumieja ze to nie kierowcy są problemem
7
@Ojciec5tkidzieci jaki to jest idiota xDDD
0
@Herato jakby Xavi z Iniesta zaczęli klepać w środku pola to te czopki jak De Paul czy Fernandezy by nie wiedzieli jaki mamy dzień tygodnia xD
3
@Tollusiek a czemu komentarz o meczu Argentyna z Brazylia miałby być przypięty na la bambie xD niezła odklejka xD
2
@ElKamil ale nie odpadła także ten płacz i twoje gadanie że prawie narobił metr przed kiblem jest zbędne xD
10
@ElKamil a o pięknej bramce dające prowadzenie w dogrywce to nie rozmawiamy? Nie pasuje pod narrację co nie
22
Yamal po raz drugi pokazuje jaja i wyjaśnia kogoś na boisku a u tutaj niektórzy już płaczą ze gwiazdorzy xD Rabiot i Van der Vaart za dużo gadali przed meczem to im Yamal pokazał
32
@LOPEZ16 ale brakuje mu czegoś najważniejszego w karierze czyli wystawienie patelni Raphini przeciwko Atletico
0
https://zapodaj.net/plik-hy1ewNimMV
Ale napadzior po tym ewo i to za niecałe 200k był w sbc
0
@Eklerek nie no bez przesady,takie działanie Redbulla pokazuje tylko ich desperację.Zrozumialbyn zamiane Tsunody i Lawsona ale wywalanie go całkowicie z f1 po 2 wyścigach to będzie kompromitacja
0
Nie no jak wywala Lawsona calkwocie to będzie cyrk,to jak Tsunoda też będzie jeżdzil w końcówce stawki w redbullu to jego też wywala poza sport? xD niezły cyrk ale to redbull i ich przepalanie juniorów od odejścia Riccardo xD jak dalej pójdzie to jeszcze Arvid zdążą przetestować w tym sezonie
1
@lucas/catalan nie,wazyli go z nowym nie uszkodzonym skrzydlem
4
A pisałem tydzień temu po wyscigu że gorzej być nie może z Ferrari xD no to wykrakałem
2
Mamma mia...
Ferrari co ty robisz...
xD
3
Ja teraz:
https://zapodaj.net/plik-zzVumwu78B
1
@MesQueUnClub96 i pewnie wyjdzie na to samo,Tsunoda na końcu stawki a Lawson będzie jechał w punktach ale zepsują wszytko strategia xD
1
@MesQueUnClub96 na pewnie nie Bearman,Ocon zasłużył
0
@Eklerek nie no miał problem z hamulcami już krytyczny i się doczolgal się do mety,miał 9s przewagi nad Russelem na 2 okrążenie przed końcem
0
Okrążenie więcej i Oscar by odrobił jeszcze wiecej punktów,szkoda troche
2
Max całkowicie bez tempa,Leclerc z uszkodzonym skrzydłem odjechał już na ponad 3s
1
Był chyba kontakt miedzy dwoma ferrari i chyba uszkodzone skrzydło Leclerca
0
Ale racing bulls lata tutaj,mocni są
0
Leclerek będzie musiał jeszcze powalczyc o awans do q2
0
Lewis ale ma tempo od początku weekendu,oby tak dalej
0
Ferrari jak na razie wygląda obiecująco,oby tak pozostalo przez resztę sezonu :)