6

@KamQiX nie uważam że cię zwyzywałem,nazwałem twoje poglady tak jak się powinno i tyle ode mnie.

7

Komentarz usunięty

0

@VegetaPolska nawet jak będzie za darmo to szkoda czasu na to,f124 to zdecydowanie najgorsze gówno z ostatnich lat

1

@Andi18 ea ma monopol i nie widać żeby ktoś im mogl zagrozić jak na razie

0


Pewnie szykuje się kolejny rok z odgrzewany kotletem z drobnymi zmianami w grafice ale dobrze niech słupki sprzedaży spadną jeszcze bardziej na ryj.Mam też nadzieję że gta6 wyjdzie w okolicach fc26 i zobacza spadek zainteresowania ich gra,to może zapali się im czerwona lampka w kanadzie

0

@Encore nie życzę źle Tsunodzie ale pięknie będzie zobaczyć miny dziada Helmuta czy Hornera jak Tsunoda odpadnie w q1 i w wyścigu też nie będzie sobie radził xD może wtedy zrozumieja ze to nie kierowcy są problemem

7

@Ojciec5tkidzieci jaki to jest idiota xDDD

0

@Herato jakby Xavi z Iniesta zaczęli klepać w środku pola to te czopki jak De Paul czy Fernandezy by nie wiedzieli jaki mamy dzień tygodnia xD

3

@Tollusiek a czemu komentarz o meczu Argentyna z Brazylia miałby być przypięty na la bambie xD niezła odklejka xD

2

@ElKamil ale nie odpadła także ten płacz i twoje gadanie że prawie narobił metr przed kiblem jest zbędne xD

10

@ElKamil a o pięknej bramce dające prowadzenie w dogrywce to nie rozmawiamy? Nie pasuje pod narrację co nie

22

Yamal po raz drugi pokazuje jaja i wyjaśnia kogoś na boisku a u tutaj niektórzy już płaczą ze gwiazdorzy xD Rabiot i Van der Vaart za dużo gadali przed meczem to im Yamal pokazał

32

@LOPEZ16 ale brakuje mu czegoś najważniejszego w karierze czyli wystawienie patelni Raphini przeciwko Atletico

0

https://zapodaj.net/plik-hy1ewNimMV
Ale napadzior po tym ewo i to za niecałe 200k był w sbc

0

@Eklerek nie no bez przesady,takie działanie Redbulla pokazuje tylko ich desperację.Zrozumialbyn zamiane Tsunody i Lawsona ale wywalanie go całkowicie z f1 po 2 wyścigach to będzie kompromitacja

0


Nie no jak wywala Lawsona calkwocie to będzie cyrk,to jak Tsunoda też będzie jeżdzil w końcówce stawki w redbullu to jego też wywala poza sport? xD niezły cyrk ale to redbull i ich przepalanie juniorów od odejścia Riccardo xD jak dalej pójdzie to jeszcze Arvid zdążą przetestować w tym sezonie

1

@lucas/catalan nie,wazyli go z nowym nie uszkodzonym skrzydlem

4

A pisałem tydzień temu po wyscigu że gorzej być nie może z Ferrari xD no to wykrakałem

2


Mamma mia...
Ferrari co ty robisz...
xD

3

1

@MesQueUnClub96 i pewnie wyjdzie na to samo,Tsunoda na końcu stawki a Lawson będzie jechał w punktach ale zepsują wszytko strategia xD

1

@MesQueUnClub96 na pewnie nie Bearman,Ocon zasłużył

0

@Eklerek nie no miał problem z hamulcami już krytyczny i się doczolgal się do mety,miał 9s przewagi nad Russelem na 2 okrążenie przed końcem

0

Okrążenie więcej i Oscar by odrobił jeszcze wiecej punktów,szkoda troche

2

Max całkowicie bez tempa,Leclerc z uszkodzonym skrzydłem odjechał już na ponad 3s

1

Był chyba kontakt miedzy dwoma ferrari i chyba uszkodzone skrzydło Leclerca

0

Ale racing bulls lata tutaj,mocni są

0

Leclerek będzie musiał jeszcze powalczyc o awans do q2

0

Lewis ale ma tempo od początku weekendu,oby tak dalej

0

Ferrari jak na razie wygląda obiecująco,oby tak pozostalo przez resztę sezonu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?