1

No i pięknie,strzelić im jeszcze ze 2 i będzie spokój

0

@Xxxbarca4ever no sezon temu byliśmy przecież xD

1

Dobra,trzeba odjebać jakie szmanskie rytuały żeby stream się nie zacinał,nie po to nie płacę żeby się zacinał ehh

0


Aj jak zobaczyłem że tlou trenduje to myślałem że może 3 cześć gierki zapowiedzieli ale serial też może być spoko

7


Już za tydzień xD

2


Na Imoli mają zadebiutowac c6,ciekawe jak to wypłynie na atrakcyjność

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Musimy dziś uratować honor hiszpańskich drużyn w lm,nie powiem ze mi to przeszkadza hehe zawsze miło zobaczyć jak real wywala się na ryj

0

https://zapodaj.net/plik-1ZciDxKUSh
Anczelot po meczu,klasyczek hehe

0

Ale co by nie mówić niesamowite jest to nowe Galacticos xD ich dobre mecze od początku do końca to można policzyć na palcach jednej ręki XDDD

0

Oby tylko nie zwolnili Bidena po tym sezonie

0

Ale zajebał XDDDD Niemozliwy

0

Kurde opóźnieniem mam na strimku xD

1

Ale to są farciarze ehhh

0

Ale zakręcił obok muru pięknie

1

Ale zajebał hahaha

0

Rodrygo to chyba zmienia zawód na magika bo sztuczkę ze znikaniem opracował do perfekcji,niesamowicie przereklamowany grajek

6

Ale ten Arsenal jest żałosny,mam flashbacki tego jak my graliśmy nie tak dawno,kompletnie bez pomysłu.Niech sędzie im wyczaruje różnego bo bez niego to nie oddadzą groźnego strzału na bramkę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska znów się nie udało?

7

@Kessie nie,to tylko dodi uczy się wklejać linki z twittera.Trzeba mu trochę czasu dać bo trochę jest specjalny xD

1

@ArgoFCB no widzisz,można rozmwiawac o wszystkim a ty akurat wybierasz politykę na swój pierwszy komentarz xD przedstawiłbys się a nie

0

@mekston nie byłbym tego tak pewny czy by odjechały,wydaje mi się że Redbull jest bardzo dobry w szybkich zakrętach i było to już widoczne w poprzednim sezonie i byli na suzuce 2 siła w stawce razem z mercem tak się wydaje.Zobaczymy jak będzie McLaren wyglądał w 2 najbliższych wyścigach bo wygląda na to że stawka jest blisko siebie i McLaren ma wyraźna przewagę tylko w zarządzaniu oponami,także jeżeli w Bahrainie będą mocni a w arabii nie będą mieli takiej przewagi to trochę się to potwierdzi

3


Selekcja nuturalna,takich ludzi to nie szkoda nawet

0

@marcin62 rozumiem to,wyrażam tylko swoje zdanie ale poza tym nie w każdym przypadku tak się dzieje

1

@Eklerek sorry :) nie byłem gotowy na taką procesje xD

4

https://x.com/Jusu0x/status/1908645669272694930
Bez kitu,nie ma nic brzydszego niż sztuczne piersi według mnie,nawet jak ktos ma mniejsze to i tak są lepsze naturalne niż te silikony co sobie robia
A i jeszcze jedno
kształt > rozmiar

5

Ale to był gówniany wyścig xDD

0

Dobra Oscar jebnij manewr jak na Monzy

1

Przepuszczajcie Oscara parowy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?