MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No i pięknie,strzelić im jeszcze ze 2 i będzie spokój
0
@Xxxbarca4ever no sezon temu byliśmy przecież xD
1
Dobra,trzeba odjebać jakie szmanskie rytuały żeby stream się nie zacinał,nie po to nie płacę żeby się zacinał ehh
0
Aj jak zobaczyłem że tlou trenduje to myślałem że może 3 cześć gierki zapowiedzieli ale serial też może być spoko
7
Już za tydzień xD
2
Na Imoli mają zadebiutowac c6,ciekawe jak to wypłynie na atrakcyjność
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Musimy dziś uratować honor hiszpańskich drużyn w lm,nie powiem ze mi to przeszkadza hehe zawsze miło zobaczyć jak real wywala się na ryj
0
https://zapodaj.net/plik-1ZciDxKUSh
Anczelot po meczu,klasyczek hehe
0
Ale co by nie mówić niesamowite jest to nowe Galacticos xD ich dobre mecze od początku do końca to można policzyć na palcach jednej ręki XDDD
0
Oby tylko nie zwolnili Bidena po tym sezonie
0
Ale zajebał XDDDD Niemozliwy
0
Kurde opóźnieniem mam na strimku xD
1
Ale to są farciarze ehhh
0
Ale zakręcił obok muru pięknie
1
Ale zajebał hahaha
0
Rodrygo to chyba zmienia zawód na magika bo sztuczkę ze znikaniem opracował do perfekcji,niesamowicie przereklamowany grajek
6
Ale ten Arsenal jest żałosny,mam flashbacki tego jak my graliśmy nie tak dawno,kompletnie bez pomysłu.Niech sędzie im wyczaruje różnego bo bez niego to nie oddadzą groźnego strzału na bramkę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska znów się nie udało?
7
@Kessie nie,to tylko dodi uczy się wklejać linki z twittera.Trzeba mu trochę czasu dać bo trochę jest specjalny xD
1
@ArgoFCB no widzisz,można rozmwiawac o wszystkim a ty akurat wybierasz politykę na swój pierwszy komentarz xD przedstawiłbys się a nie
0
@mekston nie byłbym tego tak pewny czy by odjechały,wydaje mi się że Redbull jest bardzo dobry w szybkich zakrętach i było to już widoczne w poprzednim sezonie i byli na suzuce 2 siła w stawce razem z mercem tak się wydaje.Zobaczymy jak będzie McLaren wyglądał w 2 najbliższych wyścigach bo wygląda na to że stawka jest blisko siebie i McLaren ma wyraźna przewagę tylko w zarządzaniu oponami,także jeżeli w Bahrainie będą mocni a w arabii nie będą mieli takiej przewagi to trochę się to potwierdzi
3
Selekcja nuturalna,takich ludzi to nie szkoda nawet
0
@marcin62 rozumiem to,wyrażam tylko swoje zdanie ale poza tym nie w każdym przypadku tak się dzieje
1
@Eklerek sorry :) nie byłem gotowy na taką procesje xD
4
https://x.com/Jusu0x/status/1908645669272694930
Bez kitu,nie ma nic brzydszego niż sztuczne piersi według mnie,nawet jak ktos ma mniejsze to i tak są lepsze naturalne niż te silikony co sobie robia
A i jeszcze jedno
kształt > rozmiar
5
Ale to był gówniany wyścig xDD
0
Dobra Oscar jebnij manewr jak na Monzy
1
Przepuszczajcie Oscara parowy xD