0

Oj żeby takie rotację nam się nie odbiły jak z osasuna,Chocia tyle dobrego że mallorca też oslabiona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3


Nie ma chyba kierowcy z lepszym PR niż Sainz xD jego wkład w tą pozycję jest na razie znikomy i nie chodzi tylko o punkty a o cała reszte

0

@Encore szczerze to nie kojarzę czy coś dostają,może jakiś mały puchar pocieszenia na który i tak nikt nie zwraca uwagi xD

2


Jedyne mistrzostwa jakie wygra ferrari w tym roku xD

0


W ogóle że Lawson za to dostał 10s kary xDDD Niezly cyrk ta kara

0

@JBgomeS jak McLaren chce żeby ich kierowca wygrał mistrza to musi postawić na Oscara,Lando to jest mentalnie w dupie

0

@JBgomeS ale po co mamy patrzeć na całokształt jak teraz jest teraz xD Oscar wyjaśnia Lando jak amatora,już jest 3 - 1 w zwycięstwach w tym sezonie i widać że Lando ma słabsza głowę niż Oscar.Piastri się cały czas poprawia a Lando się na razie cofa i wygląda na to że sufit Norrisa to podłoga Oscara

5

@JBgomeS tak,Piastri jest lepszy.Zobacz sobie ile sezonów przejechal Lando a ile Oscar a racecraftem to wciąga lando dupa xD

5


Kiedyś słyszałem że ci z Los Galacticos obiektywni są a ich tak boli dupka że wrzucają fragment wywiadu z piłkarzem celty po meczu z nami xDDDD ale piecze pieknie hahaha

0

Oby Piastri to wykorzystał dzisiaj i jutro

5

Lando XDDDDDD ale ananas

1

Fatalny mecz sędziego ale to tego już się przyzwyczailiśmy w Hiszpanii
Aspas jak był psem tak nadal jest

0

@snupson to są przewidywane

9


Ahh te problemy xD niektórzy chyba mają za dużo wolnego czasu że przejmują się kolorem skóry osób w reklamie xDDD

0

@Eklerek myślę że Max znowu może powalczyć o zwyciestwo,powinni wyglądać o wiele lepiej niż tydzień temu

1

@Derean dobrze rozumiesz ale będzie wybór między płatnym a darmowym,to i tak późno wprowadzają bo już przed fc25 były plotki ze maja być od początku płatne season passy

0


W końcu się zdecydowali xD testowanko przed fc26

7

https://x.com/whenthenaycalls/status/1913118029820338287
Tak widzę @VegetaPolska xD
Sorry madryciak ale taka prawda

2

@mekston jak Russel przedłuży kontrakt z mercem to Max za bardo nie będzie miał opcji,Aston albo zostanie w redbullu który jest niewiadoma,

3


Alonso i Verstappen w Astonie i Honda na 2026 robi gp2 engine xD
We will be there

7

@tbas


O to też dobre XDDD Wywalić Var żeby real skorzystał na błędnych decyzjach sedzwiow xD psychiatryk

0

@luki9v najbardziej kluczowy to będzie Yamal,to właśnie Lamine jest naszym najgrozniejszym zawodnikiem na takie zespoły.Jezeli zagra na swoim poziomie to będzie dobrzs

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bilbao zapłaci rachunek

0


Fantastycznie się zapowiadaja te nowe regulacje od następnego roku,to będzie dramat.Jeszcze niech będzie tak że ta Aktywna aerodynamika będzie awaryjna co tylko zwiększy niebezpieczeństwo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Firestone no mega szkoda ze Gundo odszedl xD bo w City to gra sezon życia i nie wygląda jak oldboy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?