MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Wymówki są dla słabych hehehe
2
Ehhh xD za tydzień w chinach musi być lepiej
0
@Starrk no do mistrzostwa pewnie nie starczy ale to nadal nie jest słaby bolid w którym Max będzie mógł walczyc o podia/zwyciestwa
4
@Starrk oj już nie przesadzajcie że ma słaby bolid, 3/4 stawki chciałoby taki bolid jaki ma
1
@MesQueUnClub96 A taki Hulk nie ma taczki? A dojechal na P7 i nie mów o doświadczenie bo taki Antonelli pokazał mu jak się jeździ w deszczu
0
@MesQueUnClub96 i tylko jeden się skompromitowal po raz kolejny w deszczu,nie będę mówił kto bo wiadomo
1
Ajj szkoda kary dla Antonellego ale i tak dobry wyscig
2
To teraz brakuje tylko żeby Lando i Max się zderzyli i znowu na farcie wygrywa Russel xD
2
Dajcie czerwona flagę xDdd
1
Co te ferrari robi xDDDD
1
Lewis został xDD
1
Piastri tak długo stał w trawie a i tak jest przed barmanem xDDD
1
Hamilton 2 xD co tutaj się dzieje
3
Będzie chaos oj będzie xD
2
Jezu Chryste co ten haas robi xD
3
A teraz free to race ale jak siedział mu na dupie to utrzymuj pozycje,cyrk
2
@mekston żenada,niech dają im się ścigać xD
2
Zaraz to McLareny będą miały przewagę pit stopu,masakra
1
Jak ten sezon ma tak wyglądać to niech chociaż go wygra Oscarek ale miejmy nadzieję że bedzie walka w czołówce
5
Ale rozmowa Leclerca z inżynierem xD no może to być woda
1
@mekston pewnie opony mu się kończą
0
Sainz też wylatuje
1
Hadjar już w bandzie xD
4
Za szybko zostało to wykorzystane xD
0
Ten 3 sektor McLarena jest chory
1
@Ptasior 3 sektor słabiutki mają,obaj stracili tam około 0,3s
1
To może jednak Haas nie ukrywał swojego tempa w testach xD słabo to wygląda u nich
2
@budel17 oczywiście że nie ale ładnie odpowiedział na słowa Helmuta,oby tak dalej.Bortoleto ma najmniejsze doświadczenie z debiutantow co nie znaczy że jest talentem klasy b
0
@mekston tak,dziwi cie to? Helmut lubi dużo mowic a później jest weryfikowany :)
1
Bortoleto to ten talent klasy b według dziadka z demencja xD oj Helmut
Bardzo dobre Kwali brazylijczyk jak na razie