12


Wymówki są dla słabych hehehe

2


Ehhh xD za tydzień w chinach musi być lepiej

0

@Starrk no do mistrzostwa pewnie nie starczy ale to nadal nie jest słaby bolid w którym Max będzie mógł walczyc o podia/zwyciestwa

4

@Starrk oj już nie przesadzajcie że ma słaby bolid, 3/4 stawki chciałoby taki bolid jaki ma

1

@MesQueUnClub96 A taki Hulk nie ma taczki? A dojechal na P7 i nie mów o doświadczenie bo taki Antonelli pokazał mu jak się jeździ w deszczu

0

@MesQueUnClub96 i tylko jeden się skompromitowal po raz kolejny w deszczu,nie będę mówił kto bo wiadomo

1

Ajj szkoda kary dla Antonellego ale i tak dobry wyscig

2

To teraz brakuje tylko żeby Lando i Max się zderzyli i znowu na farcie wygrywa Russel xD

2

Dajcie czerwona flagę xDdd

1

Co te ferrari robi xDDDD

1

Lewis został xDD

1

Piastri tak długo stał w trawie a i tak jest przed barmanem xDDD

1

Hamilton 2 xD co tutaj się dzieje

3

Będzie chaos oj będzie xD

2

Jezu Chryste co ten haas robi xD

3

A teraz free to race ale jak siedział mu na dupie to utrzymuj pozycje,cyrk

2

@mekston żenada,niech dają im się ścigać xD

2

Zaraz to McLareny będą miały przewagę pit stopu,masakra

1

Jak ten sezon ma tak wyglądać to niech chociaż go wygra Oscarek ale miejmy nadzieję że bedzie walka w czołówce

5

Ale rozmowa Leclerca z inżynierem xD no może to być woda

1

@mekston pewnie opony mu się kończą

0

Sainz też wylatuje

1

Hadjar już w bandzie xD

4


Za szybko zostało to wykorzystane xD

0

Ten 3 sektor McLarena jest chory

1

@Ptasior 3 sektor słabiutki mają,obaj stracili tam około 0,3s

1

To może jednak Haas nie ukrywał swojego tempa w testach xD słabo to wygląda u nich

2

@budel17 oczywiście że nie ale ładnie odpowiedział na słowa Helmuta,oby tak dalej.Bortoleto ma najmniejsze doświadczenie z debiutantow co nie znaczy że jest talentem klasy b

0

@mekston tak,dziwi cie to? Helmut lubi dużo mowic a później jest weryfikowany :)

1

Bortoleto to ten talent klasy b według dziadka z demencja xD oj Helmut
Bardzo dobre Kwali brazylijczyk jak na razie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?