0


Piekny Pedri,miejmy nadzieję że obok zdobytych pucharów to odzyskanie tego magika jest też największym sukcesem Flicka i jego sztabu w tym sezonie

0

@mekston oj gotuję i to jak

18


Początki sezonu zawsze są trudne hehe

0

@mekston okej zgodzę się że w takich przypadkach jak rok temu może to wyjść na drobny plus ale i tak uważam że ten dodatkowy pit stop niczego nie poprawi,tutaj potrzeba po prostu mniejszych bolidow,miejmy nadzieję że 2026 zmieni trend i niech bolidy zaczną się zmienjszac a wtedy dodatkowe pit stopy nie będą potrzebne.Niestety ale takie zmniejszanie bolidow trochę potrwa pewnie i to jest duży problem z Monaco

1


Zapowiada się piękny sezon :)

0

@koziar jak ci niby tankowanie zwiększa możliwośći strategiczne xD z tankowaniem to musisz zjechać na tym okrążeniu na którym sobie postanowiłeś przed wysciguem ile zatankujesz paliwa a z pełnym bakiem to możesz swobodniej zmieniać strategie bo nie musisz zjeżdżać żeby koniecznie zatankowac

1

@partymaker no nie do końca,tankowanie ogranicza mocno strategie
@mekston wedlug mnie słaba zmiana,nie wpłynie to za bardzo na atrakcyjność wyscigu.Zwiekszy to za to sztucznasc i nadal będą tylko wyprzedzenia nie na torze tylko przy pit stopach

22

@Bernard777 ale złota piłka nie jest za to że ktoś jest skromny,pracowity czy też że jest uniwersalny xD jest za statystyki indywidualne i zdobyte trofea a takich kotletico nie zdobędzie

2

Ale ten betis rozkłada nogi,masakra...

0

@filipo2002 wszystkie

0

Ja pierdziele,Piastri robi 32.9 na c2 na dłuższym przejeździe.Niby to nadal testy i nie znamy dokładnych danych przejazdów to jednak i tak robi wrażenie

9


Co za czasy gdzie ludzie pokazuja specjalnie w internecie jak sobie nie radzą w zyciu z tak prostymi rzaczami xDD

4


Chryste panie xD ludzi już popierdzieliło

1

@Cule2013 CR7,jedyna prawidłowa odpowiedz

1

Bearman co stracił pokrywę silnika xD po raz kolejny to się dzieje w haasie

0

@VegetaPolska przecież oni robią tylko długie przejazdy i to tyle

1

@MesQueUnClub96 no wiadomo,jedyna szansa żebyś zobaczył Bearmana gdzies wysoko w tabeli xDD

0


No szok że telewizja woli puscic mecz Barcy/realu na tvp a nie polskiej kopaniny xD

2


Tacy idioci to jest nagorsze co moze spotkać dziecko,już od najmłodszych lat ich rodzice są ich największym zagrozeniem

9


Coś tam się uczylo z francuskiego hehe

0

@Faro Messie też nie jest nadczlowiekiem xD

0

@Faro Laminek to nie Fati,nie musisz się obawiać o jego glowe

0


Fajny bajer w Sauberze,może coś im to pomoże z pit stopami xD

4

Komentarz usunięty

0

Gutowski co się zdziwił ze Kubica wybrałby Hamiltona na przeciwko Verstappena xD
https://vm.tiktok.com/ZNdJyW1AY/

2

@Eklerek bo to jest farba,sprawdzają przepływ powietrza w tamtym rejonie

5

Jedna rzecz która się nie zmieni na la bambie to zdecydowanie psychiatryk w trakcie/po meczach.Niektorzy obsrani już cali bo gramy rewanz na wyjezdzie a nie który już wyłączali mecz w 6 minucie,no psychiatryk xD

0

@kamiVeB no tak bo zmiany z las palmas nie dały nam 3 puntkow

1

@norbi77 wow,mega strata

0

@ShawnC a my jaka mamy stratę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?