1

@norbi77 wow,mega strata

0

@ShawnC a my jaka mamy stratę?

5

@MessiForeverTheBest

6


Piękne hahaha

0

Kiedy ostatni raz strzeliliśmy 2 bramki z różnych? Chyba wieki minęły od takiej sytuacji ale pieknie

0

Ale siata haha Galan chyba zejdzie w polowie

0

Atleti już kompletnie obsrane,trzeba to wykorzystać

1

Ale z nimi jedziemy,jak że szmatami hehe

1

Pięknie,gdzie ci wszyscy co pisali o mentalu haha

0

Przypominam o trwajacej kryształowej kuli f1,dzisiaj jest ostatni dzień w którym można oddać swoje typy.Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wspólnej zabawy
@Kidd @Chaoss @Eklerek @lucas/catalan @Popitek12 @patrix211 i inni
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15287319#comment-15352007

2

@OskP 4.Prawica

15

Top 2 najgorszych rzeczy na swiecie:
1.Reklamy na fcbarca.com
2.Real Madryt

0

@MatBac1991 a ja mam nadzieję że tak będzie,Cubarsi kiedyś musi odpocząć a nie grać wszytko od dechy do dechy

1


Perfekcyjnie poprowadzona kariera jak na razie

0

@barcanawieki oby do tego nie doszło,no chyba że tylko na jakiś mecz towarzyski to wtedy ok.

1

https://x.com/litteralyme0_/status/1893977445130231865
Zdecydowanie ten czas za szybko leci,dopiero co był 1 a już jest koniec miesiąca ehh

0

Przypominam o trwajacej kryształowej kuli f1,dzisiaj jest ostatni dzień w którym można oddać swoje typy.Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wspólnej zabawy
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15287319#comment-15352007

0

Fajnie ze juz jutro kolejny meczyk,oby udało się zrewanżować za porażkę w lidze

2


Jakie prawdziwe XDD Szczególnie w meczach gdzie muszę odrabiać straty

0

Przypominam o trwajacej kryształowej kuli f1,zostały ostatnie 2 dni na oddanie swoich typów.Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wspólnej zabawy
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15287319#comment-15341470

24


Ale aura

1

@Herato ja widzę takie zastępstwo i nazywa się Isak ale raczej nie mieści się w rozsądnej cenie

0

@WiecekFCB ja chciałbym zobaczyć Olmo albo Ferrana

2

Megalodon ale brama haha

0

@Faro no i tylko pod tym względem bo reszta wciąga dupa Ansu xD

0

@Faro czyli jakie błędy? xD Ansu po pierwsze nigdy nie był na poziomie Yamala

0

@Faro jaja to są z Fatim xD siedzi pasożyt zamiast gdzieś odejść i próbować ratowac swoją kariere

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ahh gdyby Olmo miałby zdrowie Lewego to byłoby pięknie,ma ten pierwiastek magiczny

0


O nie,swiadomowy wodnik dorwał się już i do f1 xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?