1

Przyjemny trafik z rana,w końcu coś oddało w tej edycji
https://zapodaj.net/plik-TfekYYilaA

2

@macio_944 atleti raczej jako pierwsze się wypisze z walki o mistrza,tak mi się wydaje bo terminarz to maja morderczy

1

@Mitch_Atleta tu akurat śmieszne że to nawet nie madryciak a kibic przgrywow z United xD

1


Porównywanie 26 latka w prime z 17 latkiem i to jeszcze grajacy na innej pozycji xD nie wiem jaki cel mają takie posty

0

@Damian11 nie będzie ciężarów w rewanzach jak sprawę załatwimy w 1 meczu

0

@Popitek12 też,nie widzę argumentów przeciwko

15

@Popitek12 w kazdej

3

Kulki podgrzane bardzo dobrze dla nas hehe

2

Jak zaczną losować to zawołajcie mnie

1


No to nieźle xD został wyjaśniony przez swoją zabawkę i już ja chce zmieniac bo został wyjasniony

0


No i dobata zakończona xD

5

Przypominam o trwajacej kryształowej kuli f1,wszystkich zainteresowanych zapraszam do wspólnej zabawy i oddawania swoich typów.Glosy można oddawac do 25 lutego
@Popitek12 @Kessie @Kidd @patrix211 @Chaoss @budel17 @lucas/catalan @Tasde @Eklerek
i inni
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15287319#comment-15338969

0

@mekston złote dziecko xD

1

@MesQueUnClub96 A może jednak miałeś 16 lat w 2012?

0

@MesQueUnClub96 to miałeś wtedy 5 lat,no to młodo zacząłeś oglądać xD

0

@MesQueUnClub96 no wiem że był mega awaryjny ale Grande strategie też mi się kojarzy że odwalali w tamtym sezonie

0


Ahh gdyby Lewis miałby trochę więcej szczęścia w tamtym sezonie to mógłby powalczyć o mistrza pomimo tego ze mclaren jak kojarzę odwalał Grande strategie ale może to i lepiej że tak sprawy się potoczyly

1

@okiemtypera_lucaxx95 Barca wygrywa LM,po co mi kraj w którym płynie mleko xD

5


Madryciatko pięknie wyjaśnione haha

0


Oby Ferrari dowiezlo bolida w najbliższych latach i niech się dzieje co ma się stać,oby z happy endem

2


psg najlepsza drużyna na świecie xDD
Niektorzy to chyba muszą zmienić gacie na samą myśl o nich a tak na prawdę z nikim poważnym w tym sezonie nie wygrali bo jednak City czy brest to jest co najmniej półka niżej Barca,Liverpool czy nawet Real

0

@Hawajczyk rozpędzone psg to nie miało jescze żadnego przeciwnika na poziomie,brest czy city to są słabsze zespoły od nas,także spokojnie

0

@norbi77 ominąć psg i nie oszukujmy się ale to jest autostrada do polfinalu

0

No i pięknie 3-1

2

Dla mnie czerwo to jest

7

Oby psv z wielkim Luukiem awansowało dalej,fajnie graja

0

@koziar no wow wygrali raz LM 2 lata temu,tylko w lidze dominowali tak na prawdę i w jednym sezonie lm

0

@kuz nie zgodzę się,tutaj jest zdecydowanie większy problem,nawet wątpię żeby to lepiej wyglądało z nim w składzie

0

Z perspektywy czasu śmiesznie sobie teraz można przypomnieć jak ludzie tłumaczyli kryzys City nieobcnoscia Rodriego xD obecność Hiszpana nic by tutaj nie zmieniła no chyba że ma on jakieś magiczne zdolności żeby obrońcy i bramkarz się nie wylewali co chwilę

0

@Mitch_Atleta @Mario96w mój seans już się skończył 5 minut temu a film mi się bardzo podobal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?