MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie ma spalonego
0
Balde eleganckie zagranie
11
Komentarz usunięty
2
@Eklerek psychiatryk z obydwu stron przechodzi już na ich synów xDD masakra
0
@MichuZ44
1.Kto zostanie mistrzem wśród kierowcow?
2.Ktora z ekip sięgnie po mistrzostwo konstruktorów?
3.Największe zaskoczenie (kierowca i zespół)
4.Największe Rozczarowanie (kierowca i zespol)
5.Kto zostanie najlepszym debiutantem? (Lawson,Kimi,Bearman,Hadjar,Bortoleto,Doohan)
6.W nadchodzącym sezonie zobaczymy co najmniej 5 lub wiecej różnych zwycięzców w wyścigu głównym
7.Antonelli bedzie wyżej sklasyfikowany w wyścigu glownym od Russel co najmniej 6 razy lub więcej
8.Bearman pokona Ocona w klasyfikacji generalnej
9.Co najmniej jeden lub więcej razy start wyścigu zostanie opóźniony (min 45 minut) przez złe warunki pogodowe
10.Co najmniej dwóch debiutantow zostanie zwolnionych w trakcie sezonu
11.Verstappen wygra mniej niż 8 wyscigow w sezonie (tylko wyścig główny)
12.Hamilton zdobędzie co najmniej jedno pole position (tylko do wyścigu głównego)
13.Co najmniej 2 kierowców w ciągu sezonu stanie na podium z poza top4 zespołów (wyścig główny i sprint)
14.Czerwona flaga pojawi się 2 lub więcej razy podczas wyścigu?
15.Co najmniej jeden kierowca z poza top4 zespołów zdobędzie pole position (wyścig główny lub sprint)
16.Czy Carlos Sainz skończy w top10 klasyfikacji genelralnej?
17.Czy Aston Martin utrzyma 5 pozycje w klasyfikacji konstruktorów?
5
Nowy sezon F1 zbliża się już wielkimi krokami i właśnie z tego powodu pomyślałem że zrobię z tej okazji kryształowa kule f1 dla użytkowników La Rambli.Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy,swoje typy możecie dodawać do 25 lutego.
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @budel17 @lucas/catalan @Chaoss @patrix211 @MesQueUnClub96 @Eklerek i inni
0
Piękna szpilka wbita w Gutowskiego haha
0
Nie no jak dziadek wystawi Valverde na SO to będzie hit sezonu xDDDDD
2
No po prostu idealne zdjęcie po tym jak ferrari odwali Grande strategie xD oby było używane jak najrzadiej
2
@Eklerek no kupili go,może coś tam pogra
0
Niezły chłop,podobno to był jego pierwszy event e-sportowy i go od razu wygral,ciekawe jak sobie radzi na prawidziwym boisku
0
@Bykunn no mało realny,powiedz mi ile w ciągu ostatnich 10 lat słyszałeś o takich sytuacjach?
0
@Bykunn a ile razy w ciągu ostatnich 10 latach było przypadkow że ktos wbiegł z nożem na boisko? Bo piszesz jakby to miało miejsce często a jest to mało realny scenariusz
2
Ten ochroniarz to jest i będzie zawsze przeginka xD chłop chcial tylko przytulić Leo a ten go trzyma jakby miał zaraz dusic
5
Widząc wczoraj ta akcje to się zastanawiałem gdzie ten chłopak ma sufit.Dla mnie to jest nie pojęte żeby w takim wieku robić takie rzeczy na totalnym luzie.Miejmy nadzieję że będzie cieszył nas swoją gra przez długie lata
3
Co to jest xDDD
0
@Kinginiesta spokojnie,dziadek wystawi w obronie Mendy,Tchou i wrzutkeza to się wyrównaja szanse
4
@MesQueUnClub96 dodi że ty lubisz takie rzeczy lubisz to się nie spodziewałem, a wolisz robić czy jak ktoś tobie robi
2
@kanver_ jeżeli dalej będzie grał jak gra to nie da rady
0
@Gaucho a po cholere chciałbys widzieć Raphe na pozycji Balde? xD
1
@Sinirsey mogą grać,już kilka lat nie ma tego debilnego przepisu
1
https://x.com/sandixzc/status/1885038133554684408
Krówki Ciagutki to jedyna prawidłowa odpowiedz
6
@wojopancer nie powinno,niech zostanie tak jak jest.
0
Jedno z lepszych kont na Twitterze i to zdecydowanie,chozlciaz można się pośmiać
1
Czy myślicie ze gdzies w kosmosie jest jakaś inna cywilizacja,być może podobna do naszej? Jeżeli tak to chcielibyście z nimi nawiązać kontakt?
1
@Criss18Barca tylko water
0
@Bilon87 a kto ma obsesję?
0
@Danny Gaucho a to pograne, myślałem że ma więcej.Ja mu przestałem i tak liczyć jak odszedł do psg czyli w moich statystykach jeszcze więcej mu brakuje
0
Czy według was Messi da radę strzelić 1000 goli w karierze? Wedlug mnie to zależy ile będzie jescze gral przeciwko tym pastuchom z mls,jak pogra z 2 lata jeszcze to może strzeli tego tysiaczka ale nie jestem tego tak na 100% pewien
0
Ale piękny Yamalek,marzenie takiego trafic