MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Przecież my temu City to byśmy wjebali z 8 i Pep musiałby znowu wydać 200mln w letnie okienko xD
1
Dopiero teraz widzę jaki skład odjebał Guardiola xD na co on liczy? Na najebanego Jacka? Są tylko 2 opcje
Ten skład wypali i zezlomuja real jakieś 4-0 albo będzie totalna katastrofa
0
@Eklerek niby mają mieć właśnie zgranie jak bohaterzy
1
@MesQueUnClub_87 wraca,ea wczoraj już potwierdziło oficjalnie
3
No kurde zapowiada się jeden z lepszych eventow w gierce jeżeli okaże się to wszystko prawda,jescze powrót do gierki Maradony,Doumbi,Gervinho i Ibarbo.Tylko szkoda ze gameplay jest gówniany
5
To trzeba na prawdę mieć iq planktona żeby myślęc że taki filmik jest prawdziwy xDD
0
@BezglutenowyPedri największe marzenie jeżeli chodzi o transfer 9 ale raczej niemożliwy niestety
1
No ciekawe co wyjdzie z tego filmu,sceny z wyscigow będą pewnie stały na dobrym poziomie ale reszta to jest jednak nie wiadoma ale i tak sie pójdzie do kina sprawdzic
16
Pedri jest piekny,najlepszy pomocnik na świecie.Czlowiek jeszcze pamięta jak ludzie go chcieli sprzedawać po kolejnych kontuzjach nawet po tym jak wracał po nich i od razu czarował na boisku.
0
@ElKamil bo to nie był faul na czerwo
0
@Szmulek no i co to zmienia,to że jeden nie dostał to teraz nikt ma nie dostawać?
4
Aj no niestety milimetry a tutaj pojazd na Araujo jakby o 5 metro złamał ta linie,takie sytuacje już nam się zdarzaly w tym sezonie
0
Polska Gurom
2
@MesQueUnClub96 @Popitek12
Chyba ogląda regularnie
14
@MesQueUnClub96 zdecydowanie Indie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Jak on biega xD smutno to wygląda,ktoś z jego otoczenie powinien mu przemówić do rozumu że może warto już skończyć z piłką z tymi jego kolanami
0
Ale grają paralitycy w tym Atletico xD nawet ja po 6 piwach bym wieksząść tych piłek przyjął na spokojnie
0
Na co ten Alvarez czekaj xDD
21
Madryciatka już płaczą ze miękki karny,no powinien mu nogę ujebać to wtedy można gwizdać xDDD
0
@Messi1000000 dla atletico
8
@ryzy21 przez naszą nieskuteczność
0
@maciekofcb nadal nie dziala
1
Nie no jakby ta sytuacja się powtórzyła to byłby dramat xD ale najgorsza i tak jest cisza Sony,tylko jeden komunikat a trwa to już z 15h
2
Masakra żeby w weekend wyłączyć serwery to serca trzeba nie mieć...
1
@MeMyselfAndI ale rycerzyk piękny,tak właśnie wygląda typowe madryciatko.Wiesz że takie same kompilacje możesz sobie zrobić i z Realem? Czy twoja główka jest na to za pusta?
3
@MesQueUnClub96 tak,bo dlaczego nie?
2
@MesQueUnClub_87 ja już byłem i polecam pójść każdemu kto się zastanawia ,Eggers znowu dowiózł i dał bardzo dobry film,po raz kolejny z reszta
2
Niestety widać regres w tej drużynie,ostatnio strzeliliśmy im 5 do przerwy a teraz tylko 4...
Flick do walentynek!!!
1
Megalodon po raz 3