11

Przecież my temu City to byśmy wjebali z 8 i Pep musiałby znowu wydać 200mln w letnie okienko xD

1

Dopiero teraz widzę jaki skład odjebał Guardiola xD na co on liczy? Na najebanego Jacka? Są tylko 2 opcje
Ten skład wypali i zezlomuja real jakieś 4-0 albo będzie totalna katastrofa

0

@Eklerek niby mają mieć właśnie zgranie jak bohaterzy

1

@MesQueUnClub_87 wraca,ea wczoraj już potwierdziło oficjalnie


3


No kurde zapowiada się jeden z lepszych eventow w gierce jeżeli okaże się to wszystko prawda,jescze powrót do gierki Maradony,Doumbi,Gervinho i Ibarbo.Tylko szkoda ze gameplay jest gówniany

5


To trzeba na prawdę mieć iq planktona żeby myślęc że taki filmik jest prawdziwy xDD

0

@BezglutenowyPedri największe marzenie jeżeli chodzi o transfer 9 ale raczej niemożliwy niestety

1


No ciekawe co wyjdzie z tego filmu,sceny z wyscigow będą pewnie stały na dobrym poziomie ale reszta to jest jednak nie wiadoma ale i tak sie pójdzie do kina sprawdzic

16


Pedri jest piekny,najlepszy pomocnik na świecie.Czlowiek jeszcze pamięta jak ludzie go chcieli sprzedawać po kolejnych kontuzjach nawet po tym jak wracał po nich i od razu czarował na boisku.

0

@ElKamil bo to nie był faul na czerwo

0

@Szmulek no i co to zmienia,to że jeden nie dostał to teraz nikt ma nie dostawać?

4

Aj no niestety milimetry a tutaj pojazd na Araujo jakby o 5 metro złamał ta linie,takie sytuacje już nam się zdarzaly w tym sezonie

0


Polska Gurom

2

@MesQueUnClub96 @Popitek12
Chyba ogląda regularnie

14

@MesQueUnClub96 zdecydowanie Indie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4


Jak on biega xD smutno to wygląda,ktoś z jego otoczenie powinien mu przemówić do rozumu że może warto już skończyć z piłką z tymi jego kolanami

0

Ale grają paralitycy w tym Atletico xD nawet ja po 6 piwach bym wieksząść tych piłek przyjął na spokojnie

0

Na co ten Alvarez czekaj xDD

21

Madryciatka już płaczą ze miękki karny,no powinien mu nogę ujebać to wtedy można gwizdać xDDD

0

@Messi1000000 dla atletico

8

@ryzy21 przez naszą nieskuteczność

0

@maciekofcb nadal nie dziala

1


Nie no jakby ta sytuacja się powtórzyła to byłby dramat xD ale najgorsza i tak jest cisza Sony,tylko jeden komunikat a trwa to już z 15h

2


Masakra żeby w weekend wyłączyć serwery to serca trzeba nie mieć...

1

@MeMyselfAndI ale rycerzyk piękny,tak właśnie wygląda typowe madryciatko.Wiesz że takie same kompilacje możesz sobie zrobić i z Realem? Czy twoja główka jest na to za pusta?

3

@MesQueUnClub96 tak,bo dlaczego nie?

2

@MesQueUnClub_87 ja już byłem i polecam pójść każdemu kto się zastanawia ,Eggers znowu dowiózł i dał bardzo dobry film,po raz kolejny z reszta

2

Niestety widać regres w tej drużynie,ostatnio strzeliliśmy im 5 do przerwy a teraz tylko 4...
Flick do walentynek!!!

1

Megalodon po raz 3

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?