1

@Eklerek tak,jeszcze jutro będę w paczkach do 19

9


Urywał bym ręce każdemu kto robi takie bazgroły gdzie popadnie

0

@dafik85 City albo Celtic

0

@Nazio_87 psg,Benfica,Monaco,Brest

0

@SinMistico bez przesady xD tutaj nie ma mowy o karnym

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NerwowyFistaszek stać tam gdzie powinien grać napastnik a nie być niżej niż Pedri

0

@brd42 jak Lewy sobie w środku pola biega to na kogo chesz lagę xD

0

@cracker akurat tutaj zawsze są chrupiące,tutaj mają największy plus

1

@Ziemny dokładnie tak,jeżeli liverpool przegra a my wygramy to jesteśmy 1

5

Rozgrzewka przed LM właśnie wjeżdża,cud na talerzu
https://zapodaj.net/plik-H94qQevzIi

2

Oho widzę że Gutowski nadal robi swoją narrację na tiktoku że wśród sędziów w f1 jest tylko brytyjska mafia a chyba zapomina jak w 2021 Derek Warwick mówił o Maxie jako wielkiej BIAŁEJ nadziei F1 ale to już nie pasuje pod narrację xD

0

@Rastafarnianin na telewizorze Barca a na laptopie puści się multilige

0

@patrix211 tradycja,rozwalil McLarena,Merca to i Ferrari musiało ucierpieć hehe

0

@Mitch_Atleta mamy inna definicje wyjaśnienia w takim razie,bardziej boli ich fakt o nich

0

@13th xDDDD mój pierwszy komentarz w tej sprawie a już jestem agentem politycznym xDDD niektórym z was powinni zabrać internet bo polityka wam zrobiła z mózgu sieczke

0

@Cochise dalej budujesz swoją narrację,kto w ostatnich dniach płaczę najbardziej? Pewnie większość tych osób to wyborcy pis i konfy i dlatego w nich uderzam,chyba proste? Co nie

0

@Cochise komentuje obecną sytuację na la bambie gdzie to głównie te środowisko płacza,jeżeli miałbym takie możliwości to bym kasowal KAŻDY polityczny wątek ale widzę że musisz budować swoja narrację.Pozdrawiam

0

@Marian_Pazdzioch no wrzuciłem bo mogę,to jest mój pierwszy komentarz w tej sprawie i ostatni.Nie będę marnował dnia na polityczne przepychanki przez cały dzień jak np taki @Roobo

2

La bamba bez tej polityki byłaby pięknym miejscem
Fakt,nie opinia
Jak codziennie wchodzę i widzę ten płacz pisowcow/konfederatow o WOŚP to szczerze rzygać mi się chce,pytanie gdzie byli przez 8 lat jak pis walczył z Owsiakiem ale pewnie i tak na to nie odpowiedzą.Juz nie mówiąc o tym że od kilku dni są tutaj wyjaśniani a nadal chcą się ośmieszać,chyba to poprostu lubia

2

@Majkel34 tak już to wiemy prawicowy intelektualista,piszesz to od rana

2

@RomanGroza bo był holendrem ale teraz jest hiszpanem

5


Tzw Partidazo
xD

0

@Eklerek zobaczymy czy tak będzie,może będzie inaczej

1


Mocarny duet hehe

7

@Jakchcesz ale to już będzie jako ekskluzywny kontent na of za jedyne 80zl miesięcznie xD

10

https://x.com/DanizSalecki_60/status/1883931480499642377
Głupota ludzi nie zna granic a to wszytko żeby wrzuci rolkę na ig xD tym się upiekło ale innym już nie i trafia na pewnego strony później i to na pewno nie będzie ig

0

@Popitek12 oj prawda popitek,40 urodziny takie Goata jak Hamilton trochę bolą bo uświadamiasz sobie ze jest bliżej końca niż poczatku

3

No to teraz przydałby się odpoczynek dla Kounde i Cubarsiego

17

Wow hiszpański sędzia podjął dobra decyzję,rzadka sytuacja.Chociaz i tak zajelo mu to za dużo czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?