0

@mariosss20 no nie powiedziałbym

2

W tym sezonie Tottenham i United walczą chyba o tytuł przegrywa sezonu,niesamowita to będzie rywalizacja

0

@adamek20151 Grzegorz Rasiak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ShawnC Isaka a jako budżetowa opcja to ten David warty sprobowania

0

@robsesh jakie śmieciowe karne? Bramkarz podjął ryzyko,to że nie zdążył to tylko jego wina ale wyciąl gościa równo z trawa

4


Czysto,gramy dalej xDDDD

2

@MesQueUnClub96 bez przesady,eafc nie jest p2w,tylko naiwni ludzie kupują pointsy na paczki z których gówno leci,bez tego da się elegancko grac

1

@RobiS to strzela sobie w kolano już na starcie bo w takim eafc to nie potrzeba wydawać prawdziwego hajsu żeby zbudować spoko skład,no chyba że gameplayem będą się chcieli uratować ale wątpię żeby ludzie na to poszli

2

Pamięta ktoś jescze o takiej gierce jak UFL? chcieli zagrozić ea na rynku piłkarskim,Krisztianu jako ambasador a tu dupa wyszła.Jedyna nadzieję że 2k zrobi dobra gierkę

0

@Filipem mieli ale druga dostali w końcówce meczu,przed pierwszą czerwona tez mieli zdecydowanie mniejsze posiadanie

6

https://x.com/D_Franosz/status/1879627547857813989
Nie no ten klubik i Bordalas to jest taka zakała hiszpańskiej piłki to aż szkoda gadać xD

13


Ale ten wslizg Araujo był cudowny,Piekny Ronaldzik

1

Co oni tak długo sprawdzają xD

0

Ale pograł Yamalek teraz pieknie

2

@sebasarna żartem jest twoje pytanie,jak czujesz ze masz jakiegos guza na głowie to idź do lekarza a nie się pytasz na stronie piłkarskiej xD

3


Każdy kto czyta takie gówno na poważnie powinien trafić do pokoju bez okien

1

@pawello10 w cerfurze albo w lidlu

1

6

@VegetaPolska ale boli dupsko po 2 wpierdzielach xD

0


Mocne xD

6

Jajecznica z awokado i smażonymi boczniakami to jest top sniadanko

8

0

https://x.com/ReddCinema/status/1876774493407805936
Ale człowiek by opierdzielil takiego steka

0

@Popitek12 liczba 44 to jest liczba dla GOATA,czyli jest odealna

0


Facebook final boss xD

2


Madka roku,odebrać jej dzieciaki i problem z glowy

1

O proszę jakie mile zaskoczenie w bramce :) oby Wojtula zagrał teraz bezbłędnie i będzie pieknke

1

@Kidd luzik,oby nowy rok był dla ciebie lepszy w takim razie :)

0

@Kidd będzie podsumowanie typerka f1? Bo chyba nie było albo mnie ominelo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?