MichuZ44
Dołączył/a: maj 2023
Warszawa
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
No i to jest fantastyczna wiadomosc
@Kidd @mekston @Kessie @Popitek12 @Chaoss @Eklerek @budel17 @lucas/catalan @patrix211 @Tasde
0
@Popitek12 ja grałem
6
@Gaz to przypomnij sobie ile razy ratował nam dupe,chociażby w 1 meczu z psg.Niektorzy z was chyba na prawdę chcecie pamiętać co chcecie xD
1
@Popitek12 1.Hamilton
2.Norris
3.Leclerc
Tak bedzie
0
No to nieźle xDDD
0
@Popitek12 okazuje się że miała siusiaka...
14
@Mitch_Atleta oczywiście że za dużo zarabiał,chodzenie po podwyżki co rok/półtora też były według mnie słabe.Wystarczy zobaczyć na Real i jak zdrowa mają drabinke placówa,tego im zawsze zazdrościłem
11
@marcin62 ciężko się tego słucha xD
13
@Gaucho a ja bym go nie podpisał nawet jakby miał grać za darmo
1
Oby nowy rozdział w ferrari był chociaz w połowie tak dobry jak w mercu :) Legenda
Oby jeździł jak najdłużej
4
@Faro różnica jest taka że nawet jak Mbappe wali w bramkarza to i tak w co rok strzela te 30+bramek a o Fatim to ciężko powiedzieć coś pozytywnego,mała różnica
3
@norbi77 Carlo to beton po prostu
1
Tomaszewski jak zwykle odklejony ale też nie do końca bo wybral język faktów jeżeli chodzi o Deco i Laporte
0
Bez kitu,w rushu raz się gra z samymi kozakami albo z ludźmi co trzymają 1 raz w życiu pada,nic pomiędzy nie ma xD
1
Hm ciekawe dlaczego płacąc akurat gotówką jest 10% taniej :) w takich miejscach zawsze place karta a i pamiętajcie ze placenie kartami to zle i niedobre ale bitcoin już jest wspaniały xD
5
Psycha siadła jak u Viniciusa wczoraj xD
https://zapodaj.net/plik-APwea7S2aG
0
Ale ten tydzień się dłużył ale idealnie powrót się zgrał z meczykiem,miejmy nadzieję że zobaczymy dzisiaj w końcu Wojtule w bramce
0
@mekston to że nie odpuścił żadnego meczu nie zmienia mojej oceny jeżeli chodzi o tą sytuację
0
@AFA muszę cie zmartwić ale nic mnie nie piecze,ale niektórych was chyba piecze jak ktoś nie gloryfikuje Leo na każdym kroku.Czasami bierzecie chyba na zbyt poważnie ta stronę,nie musicie być jego adwokatami
0
@mekston No nie był kapitanem w barcy ale też nie widziałem w nim przyszłego kapitana,o to mi chodziło.Jeżeli chodzi o późniejsze lata to według mnie po prostu dojrzal do tej roli ale to też nie było od tego 2017,tylko trochę później
0
@mekston dla mnie Messi z lat 14-16 to nigdy nie był materiał na kapitana,czy to w barcy czy argentyny,w sumie to głównie na kapitana argentyny.Dla mnie takie zachowanie i działanie pod wpływem emocji to tylko potwierdza.Dla mnie to było żałosne zachowanie jak na kapitana,nie pamiętam ile czy w ogóle opuścił jakieś mecze ale chodzi o samo zachowanie.Pamietajcie że każdy może mieć swoje zdanie na każdy temat,to że w jakimś aspekcie się nie zgadzamy to nie nie znaczy że mnie coś piecze xD @Sysia11
1
@Lionel_Messi10 szczególnie po CA 2016 się nie poddał i walczyl dalej na pewien czas xD
0
@Barcaa12 a czemu pary heteroseksualne się tym lansuja i wrzucają takie zdjęcia do internetu? Niech siedzą sobie sami
2
Smutne ale czego można było się spodziewać po środowisku kibiców piłki,niesamowitym trzeba być płatkiem śniegu żeby komuś przeszkadza kto kogo kocha xD
5
@Konradowskyy nie róbcie z Gundo jakiegos zbawiciela xD był dobrym grajkiem ale łatwym do zastapienia i jego brak jest dla nas nie odczuwalny jak na razie
21
Piekny to był twitt Twarowskiego
6
@Mitch_Atleta Ja nawet nie probuje tego zrozumiec,dziwny przypadek
1
@Popitek12 Dovbyk bo Retegui zdradził Argentynę żeby grać dla Wloch
16
@Mitch_Atleta Alvarez odszedł i nie ma już powodow żeby im kibicowac
1
Lewis chłopie odpuść sobie to,za duże ryzyko